viskas įskaičiuota

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viskas įskaičiuota“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viskas įskaičiuota“.

Gyventi „viskas įskaičiuota“ kurorte – pigiau nei nuomotis būstą: vyras atliko eksperimentą ir pasidalino skaičiavimais

Daugeliui veržiantis diržus dėl pragyvenimo išlaidų, vienas vyras apskaičiavo, ar jam būtų palankiau iškeisti butą Sietle (JAV), socialinį gyvenimą ir dabartines išlaidas į nuolatinį būstą kurorte, kuriame „viskas įskaičiuota“. Vašingtono mieste gyvenantis turinio kūrėjas Benas Keenanas vasarį internete pasidalijo savo mintimis šiuo klausimu, sukeldamas diskusijas ir daug juoko. Įraše kūrėjas atskleidė, kad jo asmeninės mėnesio išlaidos siekia apie 4 tūkst.
2024-04-20

Aktualu tūkstančiams lietuvių, kurie planuoja atostogas – keičia „viskas įskaičiuota“ sistemą

Turkijos turizmo sektoriaus atstovai siūlo peržiūrėti sistemą „viskas įskaičiuota" ir leisti turistams patiems pasirinkti už kokius produktus bei gėrimus jie mokės.

Austėja negailėjo kritikos iškritusiam Matui: pagal tavo elgesį atrodo, kad tau tie 6 tūkst. eurų kaip milijonas

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ finalas jau ant nosies ir įtampa tarp dalyvių tik didėja. Pusfinalyje iškritus Matui, šis nesulaikė ašarų ir pyko ant jį išbalsavusių projekto dalyvių. Paskutiniame šou atvirumo vakare finalininkai išliejo visas emocijas ir negailėjo negatyvių žodžių Matui. „Tu iškritai ir supratai, kad nebebūsi nugalėtojas, parodei tikrąjį savo veidą ir pasidarei savanaudis. Mano patarimas – išmok, kad gyvenime ne visada laimėsi“, – pareiškė Austėja.
2023-06-28

Moną atsiprašyti privertusios vilionės: „Masažas buvo geras, patiko“

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ tarp dalyvių liejasi aistros. Naktį mergina vaikiną viliojo nebe žodžiais, o karštais veiksmais. Mona jau seniai rodė dėmesį Livijui, tačiau išgirdusi, kad Livijus kritikavo jos išvaizdą ir kitiems teigė, jog ji ne jo skonio, įsižeidė. Tiesa, netrukus dalyviai vėl kartu leido laiką, tik šįkart – labai aistringai. Kai visi kiti dalyviai nuėjo miegoti, jiedu išlaisvino savo jausmus ir Mona darė masažą Livijui.
2023-06-18

Iškritus dviem realybės šou dalyviams, į vilą įžengė naujokė: sudalyvauti paskatino lemtingas įvykis

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ kai kuriems dalyviams jau baigėsi. Šį kartą žiūrovai ir patys projekto dalyviai išrinko du žmones, kurie turėjo išvykti ir atsisveikinti su saulėtaja Pietų Ispanija. Tačiau tai nereiškia, kad likusieji gali atsipūsti, nes į vilą įžengė naujokė! Jau ilgą laiką vyko dramos ir dalyvių pykčiai su Pauliumi. Tai daugelį paskatino jį išmesti iš žaidimo. Už tai balsavo netgi septyni žmonės iš devynių.
58 2023-06-15

Pirmas Monos skambutis mamai neapsiėjo be priekaištų: „Atsiprašau, kad peržengiau ribas“

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyviai turėjo galimybę penkias minutes pasikalbėti telefonu su artimaisiais. Monos pokalbis su mama neapsiėjo be priekaištų. Mergina prieš pokalbį labai jaudinosi, netgi persižegnojo. „Du negatyvūs dalykai, kuriuos turėtume pakeisti: tavo žodynas ir alkoholio vartojimas“, – sakė mama. Mona atkirto, kad šiame projekte jai sunku išsireikšti kitais žodžiais, o ne keiksmažodžiais, tačiau bandys pasitaisyti.
56 2023-06-14

Realybės šou dalyviams Mikaitis užkūrė erotinį žaidimą: vila skambėjo nuo šūksnių

Realybės šou „(ne)VISKAS įskaičiuota“ erotinių žaidimų netrūksta. Šį kartą projekto rėmėjas „Fantazijos.lt“ dalyviams paruošė žaidimą – „Akla višta“.  Šio žaidimo metu burtų keliu buvo išrinkti plakėjai – Lukas, Mona ir Austėja, o kiti dalyviai bėgiojo po erdvę, pasiėmę žaislines vištas, kurios leido kudakavimo garsą. Plakėjai su botagėliu, užrištomis akimis per 3 minutes turėjo kuo daugiau kartų pataikyti į dalyvius.
2023-06-13

Realybės šou dalyviai šito nesitikėjo – Matas buvo priverstas visiškai nusirengti

TV3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ įgauna pagreitį – dalyviai turėjo įvykdyti jau antrąją užduotį. Šį kartą burtų keliu buvo išrinkti Ieva ir Matas, kurie į baseiną privalėjo įlipti pilnai apsinuoginę. Šou vedėjas Vytautas Mikaitis šią pikantišką užduotį, už kurios neįvykdymą Ieva ir Matas galėjo prarasti po 500 eurų, pavadino „Adomas ir Ieva“. Pristačius užduotį dalyviai liko šokiruoti, jie netikėjo, kad į baseiną turės įlipti visiškai nuogi ir dar prieš kameras.
2023-06-07

Realybės šou dalyviams po pirmosios užduoties pasidarė bloga: „Atrodo, jog kažkas būtų gerai išsivėmęs čia“

Populiaraus realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ antrojo sezono dalyviai jau įvykdė pirmąją užduotį. Jovita ir Saulius ant Velnio kalno Pietų Ispanijoje gavo užduotį apsilankyti tikro velnio virtuvėje – išgerti penkis gurmaniškus kokteilius, suplaktus iš šlykščiausių produktų derinių. Dėl kiekvieno neišgerto kokteilio dalyviai galėjo prarasti po 200 eurų.
2023-06-06

Vaizdelis „viskas įskaičiuota“ viešbutyje pritrenkė moterį: „Negaliu patikėti, kad tai vyksta“

Internete išplito sunkiai suvokiamas vaizdo įrašas. Į „viskas įskaičiuota“ viešbutį atvažiavę britai Maljorkoje, Ispanijoje, keliasi penktą valandą ryte vien tam, kad užsiimtų deginimosi vietą, nepaisant to, kad taip anksti viešbutyje nebūna pastatytų net deginimosi gultų. „Instagram“ tinkle paskelbtame vaizdo įraše matyti, kaip britų turistai anksti ryte „viskas įskaičiuota“ Maljorkos viešbutyje skuba dėti rankšluosčių ant žemės ir taip užsiimti deginimosi vietą visai dienai.
2023-05-07
REKLAMA
REKLAMA

Mirtis porą ištiko „viskas įskaičiuota“ kurorte: paaiškėjo, kas nutiko

Sutuoktiniai Michael ir Robbie Phillips bei floridietis Vincentas Chiarella buvo rasti negyvi „viskas įskaičiuota“ kurorte po to, kai pranešė apie blogą savijautą. Trys amerikiečių turistai, rasti negyvi viename „viskas įskaičiuota“ kurorte „Sandals“ Bahamuose, mirė apsinuodiję anglies monoksidu, teigiama skrodimo ir toksikologų ataskaitose.
2022-05-24

Turkijos viešbučiuose neliks „švediško stalo“

Turkijos viešbučiai, atnaujinę veiklą po naujojo koronaviruso pandemijos, atsisakys maitinimo savitarnos būdu, arba vadinamojo „švediško stalo“, kad užtikrintų epidemiologinį poilsiautojų saugumą, rašo laikraštis „Ahaber“. „Turkijos kultūros ir turizmo ministras Mehmetas Ersoy (Mechmetas Ersojus) paskelbė naujas taisykles viešbučiams, kurios įsigalios nuo naujojo vidaus turizmo sezono pradžios – gegužės mėnesio pabaigos. Naujovės numato draudimą organizuoti maitinimą savitarnos būdu.
2020-04-27

Rusų turistai gėdingai prigauti Antalijoje: į lagaminus prisigrūdo maisto iš restorano

Turistinio sezono pabaiga Turkijoje buvo pažymėta neįvardintų rusų atostogautojų sunkiai suvokiamu elgesiu. Vienas namo vykęs rusas bandė savo lagamine išsivežti viešbutyje tiekiamus maisto produktus. Rusas nesibodėjo susikrauti į lagaminus ne tik vandens, bet ir šviežių vaisių, kuriuos tikėjosi parsiskraidinti namo.  Portalas „Gunhaber.com.
2019-10-05

Ką iš tiesų reiškia „viskas įskaičiuota“?

 Dauguma lietuvių, keliaujančių atostogauti į šiltuosius Turkijos ar Egipto kurortus, noriai renkasi paslaugų paketą „viskas įskaičiuota“. Tačiau kelionių ekspertai pataria keliautojams būtinai pasitikslinti, kokias paslaugas pasirinktas viešbutis įsipareigoja suteikti. Skirtinguose viešbučiuose paslaugų paketai „viskas įskaičiuota“ gali ženkliai skirtis.
2018-11-16

Pasakė, kodėl Lietuvoje nėra ir nebus „viskas įskaičiuota" atostogų

Kelionių ekspertai planuojantiems atostogas primena, ką reiškia viešbučių siūloma paslauga „viskas įskaičiuota“. Kodėl skirtingose šalyse šis pasiūlymas nėra vienodas ir kodėl jo Lietuvos viešbučiuose nėra. Kelionių ekspertas ir organizatorius Rimvydas Širvinskas sako, jog Lietuvoje dar neteko girdėti viešbučių, kuriuose siūloma paslaugų sistema „viskas įskaičiuota“. „Lietuvoje man dar neteko girdėti, kad koks viešbutis turėtų viskas įskaičiuota pasiūlymų.

Lietuvių pamėgtoje atostogų šalyje norima atsisakyti „viskas įskaičiuota“ pasiūlymų

Nemažai keliaujančiųjų į Turkiją renkasi „viskas įskaičiuota“ pasiūlymus, tačiau Turkijoje piktinamasi, kad dėl to turistai nepietauja mieste, mažiau keliauja. Dėl to siūloma panaikinti programą „viskas įskaičiuota“. Laikraštis „Sözcü“ praneša, kad Turkijos prekybininkų ir amatininkų konfederacijos (TESK) vadovas Bendevi Palandoken pateikė siūlymą panaikinti Turkijos viešbučiuose siūlomą „viskas įskaičiuota“ programą.
2017-11-02

Rusų turistai iš viešbučio pabandė pavogti 14 tualetinio popieriaus rulonų ir gėlę iš sodo

Šeimyninė pora iš Rusijos įkliuvo apsivogusi turkų viešbutyje. Jie pabandė pagrobti kelis lagaminus daiktų. Be „tradicinių rusų turistų trofėjų – šlepečių ir rankšluosčių“, rusai susipylė 5 litrus „Bailey’s“ likerio ir išsirovė augalą iš kiemo. Į kelis lagaminus „viskas įskaičiuota“ atostogavę rusai susikrovė net ir vaisius nuo švediško stalo. Viešbučio personalas vagystę pamatė vaizdo kamerose. Prieš išvažiuojant jų buvo paprašyta parodyti savo lagaminų turinį.
2017-06-29

„Viskas įskaičiuota“ arba visa tiesa apie kelionių paketus

Sukantiems galvą, kaip vasarą ir gerai pailsėti, ir sykiu neišleisti krūvos pinigų, kelionių organizatoriai rekomenduoja rinktis kelionės paketą ir poilsio programą „Viskas įskaičiuota“. Bet ar tikrai išvengę beveik visų atostogų organizavimo rūpesčių dar ir sutaupysime, t. y. mokėsime mažiau nei, pvz.
2016-05-27

Mišraines keičiam į keliones: kur ir už kiek per šventes keliauja lietuviai?

Artėjant didžiausioms metų šventės savo pelno dalį planuoja smarkiai padidinti ne tik žaliaskarių pardavėjai, Kalėdų seneliais dirbantys piliečiai ar dovanų pakuotojai, švenčių metas tikras darbymetis ir kelionių organizatoriams, mat vis daugiau tautiečių atsisako švenčių prie mišrainėmis nukrautų stalų ir renkasi kelių dienų keliones į kaimynines šalis.
2012-11-18

10 priežasčių, kodėl nepraranda populiarumo atostogos su kelionių organizatoriais

Lietuvą užplūdus pigių oro linijų bendrovių skrydžiams, planuoti keliones savarankiškai tapo paprasčiau nei prieš keletą metų. Tačiau kelionių organizatoriai arba jiems prijaučiantys keliautojai nestokoja kontraargumentų. Nors viskas priklauso nuo atostogautojo galimybių ir poreikių, čia pateikiame dešimt argumentų, kodėl keliauti su patyrusiu kelionių organizatoriumi gali būti geriau nei planuoti kelionę pačiam. 1. Jokio vargo ieškant viešbučių bei skrydžių ir juos užsakant.
2012-08-15

Atostogoms ruošiasi ne tik turistai, bet ir aferistai

Atostogų sezonas jau prasidėjo. Tačiau kaip suplanuoti atostogas, kad jos įsimintų ilgam? Kaip pasisemti įspūdžių ir netapti turizmo paslaugas siūlančių sukčių auka? Kur įsigyti pigiausius bilietus ir ar įmanoma eiliniam žmogui suorganizuoti užsakomąjį reisą lėktuvu? Atsakymai į šiuos ir daugelį kitų klausimų – šį trečiadienį Pirmojo Baltijos kanalo laidoje „Gyvenamoji aplinka.
2012-06-06

Vietoje valgio – seksas (N-18)

Tai ne juokai! Pirma, seksas — puikiausias būdas išsaugoti dailią figūrą, ko negalėtume pasakyti apie valgį. Antra, dėl meilės žygdarbių maisto kiekį ir kaloringumą patartina sumažinti. Kaip valgome, taip ir mylimės: juk ir hormonų pusiausvyra, ir energingumas tiesiogiai priklauso nuo maisto kokybės. Dar viena dėmesio verta smulkmena: vasarinė sekso dieta skiriasi nuo žieminės! Pakviesk mane vykti kartu Poilsis prie jūros — viena geriausių priemonių jausmams atgaivinti.
2012-04-16

Net ir taupydami lietuviai povestuvinių kelionių neatsisako

Povestuvines keliones jungtuves planuojantys lietuviai užsako gerokai anksčiau nei amerikiečiai ar vakarų europiečiai, tačiau išlaidų joms neskaičiuoja, kaip ir kitų šalių jaunavedžiai.
2012-02-11

Kelionių organizatorius vysto naują pardavimų strategiją

Naujieji metai turizmo sektoriui žada ir naujų iššūkių – atsigaunantis turizmo verslas, kintantys Lietuvos poilsiautojų poreikiai, iki galo nesureguliuota teisinė bazė. Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, vertindamas situaciją bei rinkos pokyčius, metus pradėjo struktūriniais pasikeitimais įmonės viduje ir veiklos strategijos atnaujinimu. „Kelionių organizavimo versle svarbiausia yra operatyvumas, lankstumas.
2012-01-24

Kelionė po Pietų Ameriką su M. Starkumi ir V. Radzevičiumi

Rugpjūčio 22–26 dienomis – likus vos kelioms dienoms iki naujojo televizijos sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ starto – TV3 televizija žiūrovus nukels į įspūdingų kontrastų žemyną – Pietų Ameriką.
2011-08-05

Perki vieną kelionę – gauni kitą

Pirkdami kelionę internetu, pasirašę sutartį ir sumokėję pinigus, dar negalite būti tikri, kad po kelių dienų kelionių agentūra neapsigalvos ir nepasiūlys jums primokėti arba leisti atostogas savo namuose. Pasaka be galo Skundų apie nekokybiškas kelionių organizatorių ar agentūrų teikiamas paslaugas pasipila kiekvienais metais.
2011-06-13

Kelionių operatorius: keičiasi turistų prioritetai

Šiemet keitėsi keliaujančiųjų prioritetai: jie tapo reiklesni rinkdamiesi keliones, o tai lėmė didesnę aukštesnės kategorijos viešbučių su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu paklausą bei įnešė pokyčių populiariausių šalių sąraše. Lydere poilsinių kelionių tarpe vasaros sezonu išlieka Turkija, tačiau didesnio susidomėjimo, lyginant su 2009-taisiais, sulaukė Bulgarija, o Graikijos Chalkidikės pusiasalis vietą populiariausiųjų sąraše užleido Rodo salai.
2010-11-03

Nauja Algio Ramanausko partnerė laidoje „Pričiupom“ – Inga Norkutė

Netrukus LNK vasaros sezoną „Viskas įskaičiuota“ papildys dar viena laida – kasdieninė humoro programa „Pričiupom!". Visą vasarą, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, Algis Ramanauskas Ir Inga Norkutė vaidysis gulėdami ant sofos priešais televizorių. LNK laidų vedėjas ir žinoma aktorė tapo nauju televizijos duetu, kuris debiutuos LNK vasaros laidoje „Pričiupom“. Šioje humoro laidoje Algis su Inga pristatinės juokingiausius vaizdelius iš viso pasaulio. „Mes su Algiu – dvi priešybės.
2010-06-10

LNK vasarą mums viską įskaičiuos. Skamba grėsmingai…

LNK paskelbė apie savo vasarą. Iki šiol žinojome, kad pirmą vasaros mėnesį jos kontrapunktu taps Pasaulio futbolo čempionato transliacija, o dabar paryškintos ir kitos detalės: artėjantį vasaros sezoną LNK atidarys su šūkiu „LNK vasara.
2010-05-17

LNK vasara – su „Viskas įskaičiuota“ programa

Artėjantį vasaros sezoną LNK atidarys su šūkiu „LNK vasara. Viskas įskaičiuota“. Žiūrovams bus patiekta spalvinga vasaros programa, kurioje įskaičiuota viskas - Pasaulio futbolo čempionato azartas, pasimatymų šou „Kitas“ ir „Kambarių plėšikai“ aistra, „Pirmo karto su žvaigžde“ romantika, Algio Ramanausko sarkastiška šypsena, nuoširdūs „Oplia“ juokai ir vasariški koncertai iš pajūrio.
2010-05-14
Į viršų