• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dvidešimt devynerių metų Brazilijos influencerė Luana Andrade mirė lapkričio 7 d., praėjus dienai po to, kai ligoninėje pietrytiniame San Paulo mieste jai buvo atlikta kelio liposukcija.   

9

Dvidešimt devynerių metų Brazilijos influencerė Luana Andrade mirė lapkričio 7 d., praėjus dienai po to, kai ligoninėje pietrytiniame San Paulo mieste jai buvo atlikta kelio liposukcija.   

REKLAMA

Kelio liposakcija – tai chirurginė procedūra, kurios metu pašalinamos riebalų sankaupos iš vidinės kelio dalies. 

Ji padeda pasiekti labiau išryškintą išvaizdą. Andradei procedūrą atliko privatus gydytojas ir anesteziologas, kuriuos pasamdė jos šeima, sakoma San Luiso ligoninės pranešime. 

Vėliau įvykusios komplikacijos 

Praėjus maždaug dviem su puse valandos po operacijos modeliui sustojo širdis, kaip teigiama pranešimuose. 

„Operacija buvo nutraukta ir pacientei buvo atlikti tyrimai, kurie atskleidė masyvią trombozę. 

Ji buvo perkelta į intensyviosios terapijos skyrių, kur jai buvo taikomas medikamentinis ir hemodinaminis gydymas“, – teigė ligoninė. 

REKLAMA
REKLAMA

Andrade buvo paskelbta mirusia antradienį apie 5.30 val. ryto. Mirties priežastis buvo plaučių embolija – kraujo krešulys, kuris blokuoja ir sustabdo kraujo tekėjimą į plaučių arteriją. 

REKLAMA

Artimieji gedi dėl netekties 

Jos vaikinas ir televizijos laidų vedėjas Joao Hadadas socialiniame tinkle „Instagram“ parašė: „Esu prislėgtas ir išgyvenu didžiausią košmarą. Dalis manęs išėjo.“ 

„Mes sukūrėme gražią istoriją ir intensyviai gyvenome savo svajonėmis“, – pridūrė jis. „Be to, kad buvai draugė, tu buvai ir visada būsi partnerė už gyvenimo ribų, mano meile. ... Tu esi mano šviesa, princese.  

Prašau, kad ir toliau saugotum mane ir mus visus iš viršaus. Visada tave mylėsiu, nuo dabar iki amžinybės!“, – sakė jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Rizikavo gyvenimu siekiant tobulumo 

Andradės draugas brazilų banglentininkas Gabrielis Medina kritikavo socialinę žiniasklaidą ir spaudimą moterims turėti „tobulai“ atrodantį kūną, dėl kurio rizikuojama gyvybe. 

„Šiandien dėl estetinių procedūrų praradau draugę. Pasaulis nerealus, žmonės... ypač jūs, moterys“, – rašė jis. 

Šis „Instagram“ ir žiniasklaidoje rodomas „tobulų“ kūnų, kurių neįmanoma pasiekti – tai turi skubiai baigtis“, – sakė jis. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kam veltui rizikuoti savo gyvybe? Negaliu suprasti. Esame jauni, turime keletą kitų būdų jaustis gerai, sveikai ir gražiai. Šis netikras pasaulis galiausiai pražudys vis daugiau jaunų žmonių“ – pridūrė jis. 

Apie Luanos Andrades kūrybą 

Luana Andrade buvo žinoma dėl savo vaidmens kartu su vaikinu Joao Hadadu realybės šou „Power Couple Brasil 6“, kuris buvo rodomas 2022 m. Nuo balandžio mėnesio ji dirbo scenos asistente programoje „Domingo Legal“. Jai taip pat priklausė nuosavas drabužių prekės ženklas „Lukand“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų