tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsus „TikTok“ naudotojas, pasivadinęs @Waffler69, netikėtai mirė nuo širdies smūgio, pranešė jo brolis.

Garsus „TikTok“ naudotojas, pasivadinęs @Waffler69, netikėtai mirė nuo širdies smūgio, pranešė jo brolis.

REKLAMA

Socialinių tinklų influenceris, kurio tikrasis vardas ir pavardė yra Tayloras Claydormas, garsėjo tuo, kad valgė keistą ir nostalgišką maistą, o vaizdo įrašais dalindavosi savo kanale, rašo mirror.co.uk.

Jis turėjo daugiau nei 1,7 mln. sekėjų, jo vaizdo įrašai yra surinkę daugiau nei 32,8 mln. peržiūrų. Jis sulaukė daug dėmesio, kai pradėjo valgyti keistus produktus, pavyzdžiui, konservuotus sūrainius ir įvairius pasibaigusio galiojimo maisto produktus.

Gyvybės išgelbėti nepavyko

Paskutinį vaizdo įrašą jis įkėlė 2023 m. sausio 11 d., vaizdo įraše jis valgė sausus pusryčius „Fruit Loops“ su pienu. Pranešama, kad unikalų turinį jis kūrė 16 metų.

„TMZ“ jo brolis Claytonas paaiškino, kad Tayloras mirė po to, kai buvo skubiai nugabentas į Luizianos ligoninę.

Teigiama, kad jis jautė diskomfortą ir iš pradžių paskambino savo mamai, o paskui išsikvietė greitąją pagalbą.

REKLAMA

Claytonas pranešė liūdną žinią, kad jo brolis mirė trečiadienį vakare, apie 22 val., nuo, kaip manoma, „širdies smūgio“.

Jis pasakė: „Jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę ir maždaug po valandos ar pusantros mirė.“

REKLAMA

Claytonas prašė jo sekėjų išsaugoti brolio palikimą ir toliau žiūrėti jo sukurtus vaizdo įrašus. „Jis mėgo džiuginti žmones“, – sakė brolis.

Jis taip pat atskleidė, kad Tayloro tėtis ir senelis turėjo genetinių širdies problemų. Po žinios apie „TikTok“ žvaigždės mirtį pasipylė užuojautos ir pagyrimai jo sukurtam turiniui.

Vienas žmogus rašė: „Man taip liūdna, verkiu darbe. Ilsėkis ramybėje. Tavo dvasia ir energija buvo neprilygstama, labai tavęs trūks.“

Kitas pridūrė: „Man taip skauda, mano drauge! Atrodo, kad šiandien šiek tiek tamsiau nei įprastai. Vertinu šypsenas, kurias suteikei daugeliui iš mūsų. Man tavęs trūks, bičiuli.“

Trečiasis sakė: „Ilsėkis ramybėje, brolau. Tu visada praskaidrindavai mano dieną.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų