tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gedinti žmona pagerbė savo vyro, kuris mirė užspringęs kepsnio gabaliuku, atminimą. 41 metų anglas Paulas McMillanas vakarieniavo su žmona Jennifer, kai mėsos gabalas įstrigo jo gerklėje.

Gedinti žmona pagerbė savo vyro, kuris mirė užspringęs kepsnio gabaliuku, atminimą. 41 metų anglas Paulas McMillanas vakarieniavo su žmona Jennifer, kai mėsos gabalas įstrigo jo gerklėje.

REKLAMA

Nors greitosios medicinos pagalbos skambučių centro darbuotojas bandė išgelbėti gyvybę, vyrui sustojo širdis ir jis mirė, rašo thescottishsun.co.uk.

Jennifer iš Falkirko sakė: „Man buvo šokas. Vieną akimirką sėdėjome ir valgėme, o kitą jis pradėjo dusti. Bandžiau jam padėti, net bandžiau atlikti Heimlicho manevrą, bet Paulas buvo stambus vyras ir man nepavyko jam padėti.

Mėsos gabalas įstrigo gerklėje

Trankiau jam per nugarą, bet jis nukrito ant grindų ir negalėjo kvėpuoti. Viskas įvyko taip greitai, aš vis dar negaliu patikėti, kad jo nebėra. Man vis dar atrodo, kad jis netrukus grįš iš darbo po ilgos pamainos.

Bet bent jau žinau, kad bandžiau jam padėti. Paramedikai buvo nuostabūs, gaivino jį 90 minučių, bet jie nieko nebegalėjo padaryti. Vėliau jie man pasakė, kad net jei šalia jo būtų sėdėjęs gydytojas, net ir jis nebūtų galėjęs jo išgelbėti.“

REKLAMA

Jennifer atskleidė, kad Paulas buvo didelis imtynių žvaigždės Grado gerbėjas. Internete ji rašė: „Paulas yra beprotiškas Grado gerbėjas.

Taigi, aš kreipiausi į jį, kad jis apie tai sužinotų – ne tam, kad sulaukčiau dėmesio, o tam, kad Grado pasijuoktų iš kai kurių Paulo poelgių, pavyzdžiui, kai važiuodamas automobiliu pro šalį važiuojantiems nepažįstamiems žmonėms šaukdavo „its yersel“. Kitą epizodą „Podcast“ vaikinai skirs jam.“

REKLAMA

Šeimos širdis drasko skausmas

Pora susituokė 2018 m. ir apsigyveno Falkirke kartu su 10-mete Jennifer dukra Lucy, kurią, pasak jos, jis augino kaip savo dukrą.

Jennifer sakė: „Jis buvo atsidavęs Lucy. Deja, ji buvo antrame aukšte, kai tai įvyko, ir viską girdėjo. Ji įleido medikus į namus.

Lucy sugniuždyta. Ji neteko paties geriausio tėčio. Jis ją priėmė. Jie užmezgė šiltą ryšį nuo pat pirmojo susitikimo. Dabar turiu būti stipri dėl dukros.“

REKLAMA

Paulas taip pat buvo aistringas futbolo gerbėjas ir daugelį metų buvo Port Glazgo „Old Boys Union“ komandos, žaidžiančios Škotijos mėgėjų futbolo lygoje, sekretorius.

Jennifer pridūrė: „Vos prieš kelias dienas buvome išėję į miestą pavakarieniauti, šventėme mano 40-ąjį gimtadienį. Aš sirgau krūties vėžiu ir tik praėjusių metų spalį paaiškėjo, kad pasveikau. Šiemet planavome vykti į ketverias vestuves, turėjome labai daug planų, kuriuos norėjome įgyvendinti po COVID-19 pandemijos ir karantinų.

REKLAMA
REKLAMA

Paulas buvo švelnus milžinas ir tas žmogus, kuris padėdavo kiekvienam. Jis buvo labai linksmas, bet, jei tik reikėdavo, jis galėjo atiduoti paskutinius marškinius, kad tik padėtų.

Po jo mirties su manimi susisiekė labai daug žmonių, kurie apie jį pasakojo labai gražius dalykus – žmonės, su kuriais jis dirbo, kai jam buvo vos 18-ika, ir viena moteris, kuri pasakojo, kad jie susitikinėjo vidurinėje mokykloje. Mes visi esame sukrėsti, kad vieną akimirką jis buvo čia, su mumis, o kitą – išėjo.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų