Mamos auklėjimas šokiruoja kitus: kūdikiui leidžia kramtyti smėlį ir akmenis

22 metų Alice Bender iš Arizonos, JAV, augina savo sūnų veganu ir dalijasi savo auklėjimu socialiniame tinkle „TikTok“. Kūdikiui ji leidžia kramtyti viską, nes „pasitiki gamta“.

„TikTok“ skelbiamuose vaizdo įrašuose mama aiškina, kodėl ji nedraudžia savo vaikui ragauti smėlio, purvo ar kramtyti akmenis. Komentaruose žmonės klausia, kodėl ji leidžia sūnui kišti į burnytę tokius nešvarumus.

Nebijo bakterijų

Alice Bender sako, kad ji „nebijo bakterijų“. Vaizdo įrašuose matyti, kaip kūdikis kiša į burnytę akmenėlius, prekybos centre kramto prekių vežimėlio rankeną, o daugumą tai pribloškia, ypač pandemijos kontekste.

Alice tvirtina: „Aš nebijau bakterijų, aš jas svetingai priimu. Pasitikiu gamta ir pasitikiu savo kūdikiu. Žindomi kūdikiai jau nuo trijų mėnesių burna ima tyrinėti supančią aplinką. O  tėvai draudžia kūdikiui kišti į burną nešvarius žaislus ar kitokius daiktus“.

Moteriai pritaria nemažas skaičių „TikTok“ vartotojų – jie tiki, kad tik taip kūdikis įgis stiprią imuninę sistemą, rašo dailystar.co.uk

Viename „TikTok“ vaizdo įraše Alice kalba apie „alopatinę pramonę“, kuri prieš kelis šimtus metų užkariavo pasaulį. Ji sako: „Tai įvyko ne atsitiktinai. Tai įvyko po eilės milijardus dolerių kainavusių kampanijų, kuriomis buvo siekiama pakeisti visuomenės požiūrį į sveikatą“.

Alopatija – tai mokslu grįsta šiuolaikinė medicina, bet ne alternatyvioji medicina ar homeopatija. Moters įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 12 milijonų kartų ir sukėlė daug karštų diskusijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų