Mama šokiravo senelius: neleidžia apkabinti anūkės dėl 1 priežasties

Dauguma tėvų trokšta užauginti savarankiškus vaikus, kurie sugebėtų sprendimus priimti patys. Taigi, mama, norėdama nuo mažumės šias vertybes įskiepyti savo mažylei, moko dukrą, kad svarbu yra duoti savo sutikimą.

Brittany Baxter nori, kad jos vienerių metų dukrytė rodytų savo meilę ir prieraišumą tik tada, kai to nori ji pati. Šeimos nariams neleidžiama mergaitės apkabinti ar bučiuoti jos neatsiklausus.

Socialiniame tinkle „TikTok“ Brittany aiškino: „Mane, mamą, tikrai neramina viena tema ir aš noriu ją aptarti su „TikTok“ bendruomene. Gal pradėkime pripažinti faktą, kad vaikas neprivalo bučiuotis? Aš nuo pat gimimo mokau savo beveik dvejų metų dukrą, kad būtinas jos sutikimas. Kai ji pasako „ne“, tada girdžiu: „Ką? Turime paprašyti, kad ji mus apsikabintų ir pabučiuotų? Ji mūsų nemyli, mums skaudu“. Nors daug kartų esu aiškinusi savo požiūrį, jie vis tiek bando peržengti nustatytas ribas“.

Seneliai tą privalo suvokti

„Mano dukra ir jos kūnas nėra sutverti tam, kad kažkas pasijustų mylimas. Ne mano ir ne mano dukros bėda, kad suaugusieji per visą savo gyvenimą neišmoko kontroliuoti savo emocijų, tad nenuvertinkite sutikimo svarbos. Nei vieno jų jausmai nėra svarbesni, nei mano dukros ir aš tikrai neleisiu, kad dukra užaugtų tokioje aplinkoje, kur: 1. Ji nemoka pasakyti „ne“ ir 2. Nemoka suprasti, kada jos negerbia. Seneliai tą privalo suvokti“, − tvirtino moteris.

Brittany patarė tėvams būti tvirtiems, kai giminaičiai maldauja vaikų meilumo. Moters vaizdo įrašas „TikTok“ buvo peržiūrėtas daugiau nei 300 000 kartų. Dauguma gyrė motiną, kad ji išdrįso pasisakyti šia tema, rašo dailystar.co.uk

„Tai nepaprastai svarbu“, − teigė vienas komentatorius.

„Mudu su vyru taip pat mokomės ir prašome dukros, kad mus apkabintų ar pabučiuotų, o ne liepiame tą daryti“, − komentavo kiti.


Rašyti komentarą...
M
Mama
2021-05-01 10:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo durnumo vaistų nėra. Ši mama kvailesnė už bato aulą.
Atsakyti
-14

T
Taaiiip
2021-05-01 13:35:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunaikinkime šiltus santykius...ir pamažu tapsime robotais...
Atsakyti
-10

T
Taaiiip
2021-05-01 13:35:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sunaikinkime šiltus santykius...ir pamažu tapsime robotais...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų