9-mečio laiškas sudrebino internetą: ašarų nesulaikė net mama

Devynmetis berniukas nuostabiame savo laiške mamai parašė, kad, jo nuomone, „kišenpinigių davimas vaikams skatina nepriklausomybę ir atsakingumą“.

Kad iš tėvų gautų bent kiek kišenpinigių, vaikai gali padaryti viską – imtis namų ruošos darbų, laiku daryti namų darbus. Bet vienas vaikas sugalvojo dar įdomesnį būdą – savo norus jis išreiškė mamai adresuotame laiške.

Mama buvo sužavėta laišku, kurį ji įkėlė į socialinius tinklus – o tuomet laiškas internete išplito žaibiškai. Savo įraše mama pasakojo, kad perskaičiusi „labai įtikinamą“ sūnaus žinute ji verkė iš juoko. Internete daugelis gyrė devynmetį, kuris puikiai sugebėjo išdėstyti savo mintis.

Savo laiške jis rašė: „Mieli Kylie ir Paulai, supratau, kad vaikams reikia duoti kišenpinigių, nes privalumai nusveria trūkumus. Rašau jums šį laišką, nes tikiuosi jus įtikinti. Mano priežastys tokios:

Esu giliai įsitikinęs, kad vaikams reikia duoti kišenpinigių, nes taip jie išmoksta vertinti pinigus. Vaikams davimas kišenpinigių išmoko juos atsakingumo, ir jie baigia zyzti.

Aš esu devynių metų amžiaus berniukas ir manau, kad kišenpinigiai būtų naudingi mums visiems ir nuimtų stresą. Manau, kad kišenpinigių davimas vaikams skatina nepriklausomybę ir atsakingumą. Taip pat išmoko pinigų vertės.

Prašau apsvarstyti mano priežastis. Pagarbiai, Josephas.“

Ranka rašyta žinutė feisbuke surinko daugiau nei 2 000 patiktukų – daugelis žmonių gyrė berniuką. Vaiko močiutė komentavo: „Kaip jo profsąjungos atstovė ir močiutė, palaikau jo pasiūlymą.“

Kitas žmogus rašė: „Neįtikėtina! Jis tikrai gerai apgalvojo savo laišką, be to, įspūdingai, kaip gražiai jis išdėstė savo mintis!“

Dar vienas pridėjo: „Labai gerai parašyta ir puikios priežastys, sėkmės!".

Tiems, kurie perskaitę laišką liko galvoti, ar mažasis visgi gavo kišenpinigių, jo mama pasidalino situacijos atnaujinimu. Komentaruose ji patvirtino, kad už namų ruošos darbų atlikimą ji duos sūnui kišenpinigių, rašoma dailystar.co.uk.


Rašyti komentarą...
E
Ela
2021-04-27 15:12:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jankauskaite, o tau nėra žinoma, kad berniukai stipresni? Pati esi gremėzdas vyriško sudėjimo ir matyt vyro neturi, tai manai kad moterys nėra fiziškai silpnesnės. Nuo prigimties nepabėgsi!
Atsakyti
0

M
Mindaugas
2021-04-27 17:22:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Super mintis pas Vaika šaunuolis norint gauti kišentpinigiu reikia užsidirbti tai ira namu darbu ruoša ,pamoku ruoša ir teveliu klausimas ir paklusnumas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų