Mamą palaidojusi dukra netikintiems COVID-19: „Įsivaizduokite save mano vietoje“

Dukra pasidalino širdį veriančia paskutine nuotrauka, kurioje laiko mirštančios mamos ranką.

Anabel Sharma (49) taip pat buvo paguldyta į ligoninę dėl koronaviruso ir gulėjo šalia savo mamos Marijos Rico (76). Ši nuotrauka buvo padaryta 24 valandos iki Marijai mirštant nuo viruso. Iš ligos išsikapsčiusi moteris dabar įspėja kitus. Ji sako: „Neleiskite, kad tai būtumėte jūs.“

Šiuo metu Lesteršyre, Didžiojoje Britanijoje, gyvenanti moteris susirgo, kai jos 12 metų amžiaus sūnus rugsėjo mėnesį virusą parsinešė iš mokyklos.

Netrukus po to susirgo ir jos mama Maria bei vyras Bharatas, o taip pat kiti jų sūnus Jacobas (22) ir Noah (10). Maria ir Anabel abi buvo išvežtos į Lesterio Karališkąją ligoninę, kur spalio mėnesį joms buvo taikoma deguonies terapija. Po dviejų savaičių Maria dukrai pasakė, kad pasirašė prašymą klinikinės mirties atveju jos negaivinti. Kitą dieną gydytojai Anabel lovą atvežė prie jos mamos, o lapkričio 1 dieną ji mirė, rašoma thesun.co.uk.

Anabel iš ligoninės buvo išleista dar po mėnesio – jai stipriai pažeisti plaučiai kasdien trūksta deguonies. 49 metų amžiaus moteris sako, kad virusas jos šeimą nusiaubė neįtikėtinu greičiu. Jos teigimu, išgyvenimas ar mirtis susirgus yra kaip rusiškos ruletės žaidimas.

„The Sunday People“ Anabel pasakojo: „Jei yra svarstančių, kaip nesilaikyti galiojančių apribojimų, raginu įsivaizduoti save mano vietoje ir pagalvoti, koks jausmas žiūrėti, kaip miršta jūsų mama, ar iš medikų išgirsti, kad galbūt ir jūs patys neišgyvensite.“

Koronaviruso tragedija 

Anabel priduria, kad pandemijos metu visa jos šeima elgėsi labai atsargiai, nes kartu su jais gyveno jos mama. Šeimą maistą užsisakydavo į namus, o Anabel buvo vienintelė kur nors iš namų išeinanti, nes vaikus reikėjo nuvežti į mokyklą. Paskutinėmis gyvenimo akimirkomis Maria nusiėmė deguonies kaukę, kad galėtų atsisveikinti su Anabel ir jos seserimi Susana, kuri su apsaugos priemonėmis taip pat buvo įleista į palatą.


Rašyti komentarą...
g
geras
2021-01-05 18:28:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnė kazkokia as sergu veziu ir manes nepriima i ligonine tai tu isivaizduok mane!
Atsakyti
0

P
Pikta
2021-01-05 14:22:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
O mano mama mire del ivesto pirmo neteiseto karantino, tai ka man maziau turi skaudet kad ji ne nuo koronos mire, o del streso jai buvo visiskai sugriauta sveikata!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų