Mama nebegali tylėti: „Sprendimas uždaryti mokyklas yra absurdiškas“

Mama pranešė atsisakanti namuose mokyti savo dukrą, nes ji nėra mokytoja – kiti tėvai taip pat teigia neturintys tam laiko.

34 metų amžiaus moteris iš Hullo, Didžiosios Britanijos, sako, kad sprendimas uždaryti mokyklas yra „visiškai absurdiškas“ ir kad ji nepadės savo penkiametei dukrai daryti namų darbų.

Rašydama feisbuke savo tapatybės atskleisti nenorėjusi moteris sakė nesanti mokytoja ir kad tėvai patys turėtų nuspręsti, ar jų vaikams reikia eiti į mokyklą, ar ne.

„Sprendimas ir vėl uždaryti mokyklas yra visiškai absurdiškas“, – sakė ji. – „Ar leisti vaikus į mokyklą turėtų būti tėvų pasirinkimas. Vaikams reikia išsilavinimo, jiems reikia bendrauti su bendraamžiais dėl jų pačių psichologinės gerovės ir dėl socialinio bei emocinio vystymosi. Uždaryti mokyklas nėra teisinga.

Aš niekada nesu nė pagalvojusi, kad mano vaikui mokykloje gresia pavojus. Visi mokytojai ėmėsi visų apsaugos priemonių ir užtikrino savo ir vaikų saugumą. Esu mama ir namai yra ta vieta, kur galima žaisti ir smagiai leisti laiką. Nesiruošiu dėl jokios priežasties to keisti.“

Taip pat ir kiti tėvai sako neturintys laiko ir vėl namuose padėti mokytis savo vaikams. Dar viena mama rašė: „Ne, ir šį kartą net nesiruošiu bandyti priversti savo jauniausio sūnaus mokytis. Jei jis norės daryti kokius nors mokyklos atsiųstus namų darbus, puiku, jei ne, irgi gerai, aš kasdien į šį mūšį nesileisiu. Esu jo mama, o ne mokytoja. Neturiu pedagoginio išsilavinimo ir nenoriu jo spausti – vaikams ir taip streso yra užtektinai.“

Vienas tėtis pridūrė: „Ne, aš turiu keturis vaikus, mes abu su žmona dirbame iš namų. Neturime šešių nešiojamų ar stacionarių kompiuterių, kad visi tuo pat metu galėtų būti prisijungę prie interneto.“

Neseniai Didžiosios Britanijos Švietimo ministerija mokyklas įpareigojo vaikams skirti nuo trijų iki penkių valandų darbo per dieną. Skirtingai ne per pirmąjį karantiną, trečiojo karantino metu mokymas namuose turės „tiesiogiai pakeisti“ tą mokymąsi, kurį vaikai būtų gavę, jei mokyklos nebūtų buvusios uždarytos, rašoma dailystar.co.uk.

 


Rašyti komentarą...
S
Soc.tinklų verksnės
2021-01-15 23:47:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokios "supermamytės" soc. tinkluose praleidžia minimum po puse dienos, o su savo vaiku negali valandos pabūti. Tokioms išvis vaikų nederėti turėti.
Atsakyti
0

M
Mama
2021-01-12 15:44:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokios mamos nėra vertos net motinos vardo. Sveikata yra aukščiau visko. O kažkokios verksnės, kurioms vaikai tik trukdo, tegul liežuviai nudžiūna!
Atsakyti
-14

O
O
2021-01-13 12:37:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lola, jūs visiška kvailė. Gal vaikų neturite? Ar jie jums visai nerūpi? Patylėkite geriau!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų