Tėvo elgesys šokiravo visą giminę: nusprendė pakeisti vaiko gimimo datą

Vyras papasakojo, kad jam su žmona neseniai gimė pirmagimis sūnus – berniukas šį pasaulį išvydo 23 val. 05 min. Naujųjų Metų išvakarėse. Jis sako, kad slaugytoja ligoninėje jam davė formą, į kurią reikėjo surašyti vaiko duomenis.

Gimimo datos ir laiko laukelyje vyras nusprendė įrašyti 00 val. 05 min., sausio 1 dieną, nes „dėl vienos valandos nebuvo jokio skirtumo“, rašoma mirror.co.uk.

Vis dėlto, slaugytoja to jam padaryti neleido, sakydama, kad visa informacija turi būti tiksli. Taip prasidėjo ginčas – vyras teigia, kad būdamas vaiko tėvu jis gali įrašyti ką nori.

„Aš su ja dėl to ginčijausi, sakiau, kad ji be reikalo išpučia situaciją“, – sako jis. – „Ir kad tai nesąžininga mano sūnaus atžvilgiu, nes ji 2020–aisiais gyveno vos vieną valandą. Be to, 2020–ieji buvo bjaurūs metai, džiaugiuosi, kad jie pagaliau baigėsi, ir nenoriu, kad mano sūnus būtų su jais siejamas. Taigi, daug verčiau būtų įrašyti 2021–uosius metus. Slaugytoja man aiškino, kad tai, ką darau, vadinama dokumentų falsifikavimu, ir kad tai rimta problema, nes keičiu ne tik gimimo valandą, bet ir datą.

Aš jai atsakiau, kad esu vaiko tėvas, ir prisiimu visą atsakomybę už tai, kad bus toliau. Tada ji pratrūko keiksmais ir sakė, kad „taip negalima“ ir kad šita forma nebus priimta, nes joje nurodyta klaidinga informacija. Ji į diskusiją įtraukė daugiau žmonių, įskaitant ir pediatrą, kuris mane pažemino pakeldamas balsą. Aš jiems sakiau, kad esu vaiko tėvas ir kad spręsiu aš. Galiausiai jie iš manęs atėmė formą ir neleido man jos pildyti. Mano žmona sako, kad pridariau jai gėdos, sukeldamas skandalą ir kvailai besielgdamas.“

Vyras sako, kad apie šį incidentą sužinojusi jo šeima taip pat jį pasmerkė už tai, kad „sugadino džiaugsmingą akimirką“, o žmonai „sukėlė stresą“. Vis dėlto, vyro brolis su juo sutinka ir sako, kad „absurdiška“ taip skrupulingai žiūrėti į gimimo laiką – jis taip pat mano, kad „vaikas gimė 2021 metais, nes jis gyvens visus šiuos metus, o 2020–ųjų gyveno tik vieną valandą.“

Vaiko tėvas socialiniame tinkle „Reddit“ klausė kitų žmonių nuomonių – jam pritarė tik nedaugelis.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2021-01-12 10:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
BARDAKAS prasideda nuo ,,nekaltų" smulkmenų ir ši smulkmena turi vieną pavadinimą ..dokumentų klastojimas.
Kaip ir teismo sprendime lyg ir nekaltas kablelio ,skyrybos ženklo ,padėjimas.
,,Teisti negalima dovanoti. Kaip pasikeičia visas sprendimas nuo to kur ar prieš ar po žodžio teisti padėsime kablelį.
Atsakyti
0

V
Viktorija
2021-01-11 16:57:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia gymimo dieną gymei tokia ji turi ir irašyta.Neravko isidirbinėt.Buna,kad pasijaunina dokumentuose.Arba dokumentų nėra tikrų gymimo liudijimų,tai visai kas kita.Tada rašomi apytiksliai,ar gymė pavasarį,vasarą ir taip toliau.
Atsakyti
0

O
O
2021-01-12 14:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur čia taip buvo? Ai, gal iš tiesų reikėjo leisti įrašyt..Protingai mąstant, žalos tas niekam nepadarys, nors aš manau, kad tie žmogučiai, kurie tik gimė praėjusiais metais, kaip tik turėtų būti labai laimingi, juk, vadovaujantis nors kokiu teisingumo principu, gamtoje ir visatoje turi būti nors sąžinės, ar ne? Tačiau. Savaime nedėkingas yra gimimas paskutinėmis gruodžio dienomis. Aš pažįstu tokių žmonių, taip gaunasi, kad yra metais vyresni. O čia tik valanda! Galima suprasti ir tą tėvą.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų