Lietuvę pribloškė tautiečio elgesys lėktuve: „Tetulyte, o jūs žinot, kad koronos nėra?“

Socialiniame tinkle Gabrielė pasidalijo nemalonia patirtimi. Iš Vilniaus į Londoną skridusi mergina pasipiktino tautiečio elgesiu, kuris lėktuve vartojo alkoholį, nepagarbiai bendravo su kitais keleiviais.

Gabrielė (vardas pakeistas, tikrasis redakcijai žinomas – aut. past.) mintimis po kelionės sutiko pasidalinti ir su portalo tv3.lt skaitytojais.

Lėktuvas Vilnius-Londonas. Vos vakar lankiausi Antakalnio kapinėse, degiau žvakeles už tuos, kurie mirė už mūsų #laisvę. Pro langą stebiu saulėtą dangų, pro praplyšusius debesis mirguliuojančius mažyčius miestus ir galvoju – ačiū, kad galiu keliauti“, – pakilią nuotaiką prisimena mergina.

Vartojo alkoholį ir lindo prie keleivių

Tačiau netrukus pakylėjimą keičia pyktis, mat vieno keleivio elgesys tampa nekontroliuojamas:

„Visai šalia iš savo vietos pakyla tautietis. Kaukė pakabinta ant smakro, mirkt mirkt tuščiom akutėm prikišęs savo veidą prie svetimo žmogaus. „Tetulyte, o jūs žinot, kad koronos nėra?“ – kvatoja jis prie nepažįstamos moters.

Netrukus kaip višta be galvos ima blaškytis po saloną ir iškalbingiausiu žodynu plūsti kiekvieną, kas į jį pasižiūri. „Ko velnias nori b***, b*** tau“, – sako jis mano sužadėtiniui.

Susinervavęs, bet stengdamasis išlaikyti mandagumą, prisistato stiuardas, liepdamas anam atsisėst. Žmogysta sėdi, žiūri į jį, mirkt mirkt, ir nenuleisdamas akių užsiverčia alaus butelį. Po kelių minučių prasideda turbulencija ir šis ima migruot nuo vienos laisvos sėdynės iki kitos, pakeliui iš bagažo skyriaus išsitraukdamas svetimą kuprinę.

Dar po kelių persisvėręs bando paliesti priešais sėdinčią merginą. Paliesti kėsinasi ir vargšę angliakalbę stiuardesę, priėjusią žvėries raminti, kol kolega skambina policijai. „Eik tu n*“, – sako jis jai.“

Vyrą išsivedė pareigūnai

Gabrielė dalijasi, kad kai lėktuvas nusileido Londone, prie išgėrusio ir įžeidinėjimais bei keiksmažodžiais kitus plūdusio vyro prisistatė policija, kuri jį surakino antrankiais. Tačiau merginos galvoje sukasi keli klausimai.

REKLAMA

„Ar tikrai oro linijų verslai smarkiai nukentėtų, jei nepardavinėtų lėktuvuose alkoholio, padidindami šansus visiems užstrigti danguje su pamišėliais, ir ar toks paršiažmogis saviizoliuosis Jungtinėje Karalystėje 10 dienų? Taigi, #laisvė keliauti“, – pasipiktinimo dėl tokio skrydžio neslepia ji ir priduria, kad tokie keleiviai yra didžiulė problema.

Taip pat žiūrėkite vaizdo įrašą, kaip JAV kaukę dėvėti atsisakiusi moteris trenkė stiuardesei:


Rašyti komentarą...
.
....
2021-01-15 14:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne koronos testus reikia daryti prieš įlaipinant, bet IQ ir bendro žmogiškumo.. Teko ir man su tokiais kelionės būdu pasidalinti...
Atsakyti
-1

A
Algirdas
2021-01-15 14:50:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įvesti į bazės ir ne pardavinėtų bilietų 5metus
Atsakyti
0

G
Gaidys jis
2021-01-15 14:58:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks gaidys su skiautere matosi is sukuosenos siaute lektuve.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų