Kūdikius praradusi moteris pribloškė Kalėdų egle: papuošė bambagyslėmis

Tris persileidimus patyrusi ir vieną kartą negyvą kūdikį pagimdžiusi moteris savo Kalėdų eglutę papuošė savo negimusių vaikų bambagyslėmis ir plaukais.

Sara Hamilton (30) iš Mančesterio augina dviejų metų amžiaus vienintelį sūnų Oscarą, kuris dėl daugelio ligų nevaikšto ir pats nestovi ant kojų. Per paskutinius ketverius metus moteris išgyveno visą seriją tragedijų. 2016 metais, lapkričio 5 dieną jos sūnus Calebas gimė negyvas.

Mažiau nei po dviejų metų, 2017 metų rugpjūčio 23 dieną, ji persileido, būdama 14 savaitę nėščia, ir prarado dukrą Neveah–Gracie. Vėliau ji dar kartą persileido 10 nėštumo savaitę, prarasdama sūnų Teddy, 2018 metų vasario 6 dieną. Dabar visai neseniai, vos prieš mėnesį, lapkričio 13 dieną, ji prarado devynių savaičių kūdikį, kurį buvo pavadinusi Cubbie, rašoma dailystar.co.uk.

Norėdama paminėti skausmingas savo netektis, Sara su partneriu Reece Hamiltonu (28) savo Kalėdų eglutę šiais metais papuošė prarastų kūdikių bambagyslėmis, ultragarso tyrimų nuotraukomis, senais drabužėliais ir plaukais.

Sara aiškino: „Taip puošti Kalėdų eglutę pradėjome jau praėjusiais metais, kai mūsų sūnus Oscaras ligoninėje praleido 17 mėnesių. Norėjome, kad mūsų angelai Kalėdas švęstų kartu su mumis. Neturime daug būtų įtraukti ir jų į Kalėdų šventę, nes jų su mumis nebėra, todėl pagalvojome, kodėl gi nepanaudojus įvairių atsiminimų dėžutėje mūsų laikomų daiktų?

Reece ir man visai nepatiko laikyti tas atsiminimų dėžutes tiesiog padėtas. Jiems mirus, mes gavome daugybę drugelių, jų rankų ir pėdų atspaudus, bambagysles, šiek tiek plaukų, jų kepurėles, stiklinius angelėlius, plunksnas, matavimo juostas, kuriomis jie buvo matuojami, ir jų pliušinius meškiukus.“

Neseniai Sara feisbuke pasidalino trimis nuotraukomis ir susilaukė labai stipraus palaikymo.

Savo įraše ji rašė: „Šiandien papuošiau savo Kalėdų eglutę, bet kadangi keturi mano kūdikiai yra rojuje, nusprendžiau pridėti keletą dalykų iš jų atsiminimų dėžučių, kad ir jie kaip nors dalyvautų šventėje. Taip pat turiu neįgalų dviejų metų vaiką, kuriam nuolat reikia deguonies ir kuris serga cerebriniu paralyžiumi, o taip pat turi žarnyno nepakankamumą, epilepsiją ir dar daug visokių ligų.

REKLAMA

Tai mūsų pirmos Kalėdos namuose, nes mes 17 mėnesių praleido ligoninėje su savo mažuoju – tai mūsų trečios Kalėdos kartu, bet tik pirmosios namuose. Jam labai patinka lemputės, todėl nusprendėme šiais metais jų pakabinti daugiau, o mano Kalėdų eglutė daugumai turbūt nepatiks, bet man ji labai brangi. Visiems linkiu nuostabių Kalėdų.“

Vienas žmogus komentavo: „Nuostabi eglutė, tikiuosi, kad praleisi fantastiškas Kalėdas su savo mažuoju.“

„Koks gražus būdas nepamiršti savo į rojų iškeliavusių kūdikių“, – pridūrė kitas. „Neįsivaizduoju, kaip kam nors tokia eglutė galėtų atrodyti negraži.“

Sara tuomet sureagavo į komentarus, rašydama: „Neįtikėtina, aš negaliu patikėti, kokie visi mieli. Iš pradžių abejojome, ar dalintis šiomis nuotraukomis, bet tada pagalvojome, kodėl ne, ir reakcijos mus tikrai labai maloniai nustebino.

Prarasti savo kūdikius mums buvo pats sunkiausias dalykas gyvenime. Buvo labai sunku, bet mes išgyvenome ir dabar gyvename šia diena. Mes taip pat labai norime skleisti žinią ir nutraukti šią kūdikių praradimo temą supančią tylą.“


Rašyti komentarą...
M
Marija
2020-12-22 18:44:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papraščia organizmas atmeta ir įvyksta persileidimas.Nes joms nelemta turėt vaikų.Gali būt pirmas ir antras,,bet żmogus nori apgaut gamtą.Gamtoje išgyvena tik stipriausi.Jei duota kūdykiui išgyvent tai ir išgyvens.
Atsakyti
-1

M
Marija
2020-12-22 18:44:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Papraščia organizmas atmeta ir įvyksta persileidimas.Nes joms nelemta turėt vaikų.Gali būt pirmas ir antras,,bet żmogus nori apgaut gamtą.Gamtoje išgyvena tik stipriausi.Jei duota kūdykiui išgyvent tai ir išgyvens.
Atsakyti
-1

A
Aliona
2020-12-26 07:49:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai jaudinanti istorija...bet jei dabartine medicina leidžia nustatyt sindromus negi reikejo taip kankint šita vaika...jei buvo du persileidimai vertetu pasidaryt begalybe tyrimų kas negerai...abiem kad poto nebūtų nusivilymų...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų