8-metės rašytas laiškas tapo interneto hitu: atkirto klasiokei, kuri ją išvadino stora

Mama su pasididžiavimu parodė savo aštuonmetės dukros laišką, kurį ji parašė klasiokei, pavadinusiai ją „stora“. Keturis vaikus auginanti Mel Watts iš Australijos, socialiniuose tinkluose pasivadinusi „The Modern Mumma“, pasidalino savo vyriausios dukros Ivie atsakymu klasiokei, juokais pavadinusiai ją „stora“.

7

Pasididžiavimo savo dukra apimta Mel, kuri pripažino kartais suabejojanti, ar gerai auklėja savo vaikus, sakė, kad Ivie labai gerai padarė pastovėjusi už save ir pasakiusi esanti savimi patenkinta ir nesiruošianti keistis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 8-metės laiškas tapo internetiniu hitu

Mel dukros laiškus pasidalino feisbuke, kur šis žaibiškai išpopuliarėjo. Feisbuko naudotojai gyrė aštuonmetės mergaitės brandą, o taip pat ir Mel bei jos partnerio Nolano auklėjimą.

Savo laiške Ivie rašė: „Kodėl tu man pasakei „Tu stora“? Man tai nepatiko. Bet tai mano kūnas ir aš esu savimi patenkinta ir niekada nesikeisiu, ir man visai nerūpi, ką kiti žmonės ar tu apie mane galvojate. Aš esu labai graži ir nesvarbu, kiek sveriu, todėl prašau tiesiog nustoti. Man tai nepatinka.“

Prieš išsiųsdama draugei laišką Ivie jį pasirašė širdele. Jos mama laišku pasidalinusi rašė: „Buvo daug akimirkų, kai aš nerimavau, ar mano auklėjimo stilius veikia – vienus mano vaikus auklėti lengviau, kitus sunkiau, vieni yra jautresni, o kiti kai kuriais aspektais daug stipresni.

Šį laišką Ivie išsiuntė draugei, negražiai ją pavadinusiai, nors nemanau, kad tai buvo patyčios – tai greičiau buvo pokalbis, kurio metu jai įstrigo vienas negražus žodis.

Ji dėl to pasijuto nejaukiai, namie atsistojo ant svarstyklių ir pradėjo mąstyti apie savo figūrą“, – pasakojo keturių vaikų mama. – „Ta mergaitė yra visai kitokio charakterio, nei Ivie – ji truputį stipresnė ir turi kitokį humoro jausmą, lyginant su jautriąja Ivie. Abi jos yra mažos mergaitės, abi mokosi gyventi šiame pasaulyje.“

Mel sakė, kad visai nenori gėdinti kito vaiko ir kad situacija buvo išspręsta tinkamai. Tada ji dar papasakojo apie dukros parašytą laišką.

REKLAMA

„Kaip Ivie parašė, kad tai jos kūnas ir kad ji yra juo patenkinta, kad niekada jo nekeis ir kad jai nerūpi, ką kiti galvoja, nes ji žino, kad jos mama ir tėtis ją myli – viskas, mano auklėjimas pavyko puikiai, daugiau jokių sunkumų nebus, ar ne?“, – juokavo ji. – „Visada savo vaikus mokiau mylėti savo kūną, nes tai vienintelis jų kūnas ir vienintelė jų galimybė nugyventi gražų gyvenimą. Aš jiems sakau, kad kūną reikia gerbti, kad kūnas nusipelno pagarbos.“

Blogerė pasakojo, kad jos dukros žinutė draugę ne tik kad pasiekė, bet mergaitės jau susitaikė, viena kitai pasipasakojusios apie savo bėdas. 

„Labai didžiuojuosi Ivie, kad ji pastovėjo už savo kūną, savo jausmus. Taip pat esu labai laiminga, kad kita mergaitė pripažino, kad ją įžeidė – dabar jos ir vėl draugės“, – sakė ji. – „Ji vis dar mokosi rašyti, todėl labai didžiuojuosi, kiek šiais metais jai pavyko to pasiekti.“

Daugybė žmonių liko sužavėti aštuonmetės pademonstruota branda ir tuo, kaip ji paaiškinusi, kaip jaučiasi, išsprendė konfliktą. Pagyrimų susilaukė ir mergaitės pasakymas, kad myli savo kūną ir kad nesiruošia jo keisti.

„Man labai patiko, kad laiško pabaigoje ji paliko širdelę. Galime savo vaikus tik išmokyti su kitais elgtis teisingai. Deja, kai kuriems tėvams nerūpi, kaip kalba jų vaikai“, – rašė vienas žmogus.

„Tai nuostabu. Man labai patinka, kad ji moka už save pastovėti ir aiškiai sako, kad myli save ir kad visiškai pasitiki savo šeimos meile“ , – rašė kita komentatorė.

„Tu turėtum labai ja didžiuotis“, – pridėjo dar viena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų