Supykusi moteris internete išpeikė sūnaus mokytoją: internautai dėl visko kaltina ją pačią

Viena mama pateko į internetą po to, kai ši sukritikavo sūnaus mokytoją, kad ši atsiuntė „grubų“ el. laišką, prieš tai neatsižvelgdama į savo pačios veiksmus.

Moteris užėjo į „Reddit“ pasiskųsti dėl savo sūnaus mokytoja, tačiau internautai nusprendė, kad kaltė yra būtent ​​jos.

Neprisistačiusi mama pasidalino įrašu, kuriame paaiškino, kad jos sūnus mušasi mokykloje ir ji dažnai pagauna jį žaidžiant vaizdo žaidimus, užuot besimokiusį.

Ji teigia, kad jos sūnus turi ADHD ir nerimo sutrikimus, todėl tam reikia nuolatinių „dirgiklių“. Mama kaltina mokytoją dėl to, kad vaikas nesidomi mokslais, nes mano, kad ji „nepakankamai įtraukia“ vaikus.

Ji sako apie tai parašiusi keletą el. laiškų mokytojai ir neseniai gavusi atsakymą, kuris, jos manymu, buvo „nemandagus“, todėl apie tai pranešė ir mokyklai.

Ji rašė: „Mano nuomone, mokytoja nėra pakankamai subrendusi, kad jai būtų galima patikėti mokymo atsakomybe. Atrodo, kad ji yra vos virš 20-ies. Aš kreipiausi į ją kelis kartus, ir ji man liepė tik palaikyti sūnų, padėti jam ir t. t., bet aš visa tai darau ir, atrodo, jam vis tiek nepavyksta.

Ji paklausė, ar nenorėčiau skirti laiko ir parengti planą, į kurį atsakiau, kad ji turėtų dirbti savo darbą ir pati sugalvoti planą. Aš netenku kantrybės su šia mokytoja. Vakar vakare aš dar kartą išsiunčiau jai el. laišką, atkreipdama dėmesį į šią problemą. Šį rytą aš sulaukiau labai nemandagaus jos atsakymo“.

Tada mama pasidalijo mokytojos laiško kopija, kurioje buvo parašyta: „Aš pavargau gauti nuo jūsų el. laiškus šiuo klausimu. Bandžiau jums tai mandagiai pasakyti, bet neatrodo, kad supratote, ką aš noriu pasakyti: tai jūsų problema. Aš nieko negaliu padaryti, kai jis nutildo mikrofoną, ir jam nepavyksta atklikti viso darbo, nes jis paprasčiausiai nekreipia dėmesio į pamokas. Aš siūliau jums sprendimus, o jūs atsisakėte bendradarbiauti. Turite perimti kontrolę savo namuose ir sustabdyti tokį elgesį, nes aš negaliu to padaryti“.

REKLAMA

Įsižeidusi mama tvirtino, kad mokytoja „vertina jos, vaikų auklėjimo sugebėjimus“ ir kad ta buvo paskutinis lašas.

„Parašiau elektroninį laišką direktoriui, paaiškindama, kas nutiko. Jis atsakė ir pasakė, kad išnagrinės šį klausimą“, – pridūrė ji, rašoma „Mirror“.

Daugiau nei 2000 žmonių komentavo šį įrašą ir  dalijosi savo mintimis. Dauguma jų stojo į mokytojos pusę.

Vienas asmuo rašė: „Tėvai turi auklėti savo vaikus?! Mokytojo šalia nėra – tu esi. Auklėk. Savo. Vaiką.“

Kitas komentavo: „Jūs esate atsakinga už tai, kad jūsų sūnus mokykloje nežaistų žaidimų, dalyvautų pamokose ir dirbtų savo darbą. Kaip galite tikėtis, kad mokytojas įtikins vaiką mokytis, kai jis nestovi jūsų namuose? Jūs perduodate jai visą atsakomybę ir rodote pirštu į ją, kad ji nesugeba vaiko sutramdyti, užuot rodžiusi pirštu į save. Jam nesiseka, nes jūs leidžiate jam daryti viską, ko jis nori. Turėti specialių poreikių vaiką nėra lengva, bet tavo, kaip jo mamos, darbas yra įsitikinti, ar jis mokosi mokykloje“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų