Švietimo ministrės raginimas tėvams: jei galite – neveskite savo vaikų į darželį

Naktį į trečiadienį įsigaliojus karantino sugriežtinimams, dirbti turintys tėvai ir toliau gali leisti vaikus į darželius, tačiau švietimo ministrė Jurgita Šiugždinienė ragina ieškoti galimybių likti su vaikais namie.

Kaip BNS informavo ministerija, nuo trečiadienio ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos „dirbs įprastai“, tačiau rekomenduojama ateiti į ugdymo įstaigas „tik tiems vaikams, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu ir užtikrinti priežiūros namuose“.

„Labai prašome tėvelių: jei galite nevesti savo vaiko į darželį – taip ir padarykite. Darželiai ir jų personalas dirba šiuo sudėtingu laikotarpiu, nes kai kurie tėveliai dėl darbo specifikos ar kitų svarbių aplinkybių negali vaikų prižiūrėti namuose. Pirmiausia tai gydytojai ir vidaus reikalų sistemos darbuotojai. Situacijos šeimose – labai skirtingos, bet tikime mūsų žmonių sąmoningumu ir atsakomybe. Jei tik įmanoma, pasilikite namuose“, – komentare BNS teigia ministrė.  

Ji taip pat prašė gyventojų sąmoningumo pandemijos metu bei atsisakyti šventinių pramogų.

„Suprantu, kad šiuo ypatingu prieškalėdiniu laikotarpiu natūraliai kyla noras pabendrauti, pradžiuginti vaikus Kalėdų Senelio dovanėle ar šventiniu vakaru, tačiau verčiau rinkimės jautrumą ir atsakingumą vieni už kitus – nerenkime šventinių kalėdinių ir naujametinių susibūrimų švietimo įstaigose“, – teigia ministrė.

Lietuvoje trečiadienį įsigalioja griežtesnis karantino režimas, kurio metu uždarytos daugelis parduotuvių, kirpyklos ir apribotas žmonių judėjimas.

Šių priemonių naujoji Vyriausybė ėmėsi siekdama suvaldyti koronaviruso plitimą.


Rašyti komentarą...
!
!!!!!
2020-12-16 07:43:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gali jie, bet nenori nevesti.Reikalingas draudimas vesti bedarbiams
Atsakyti
0

C
Cirkai
2020-12-16 08:12:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juokinga kas neves je dirba darzeliai.uzdarykite -neves.
Atsakyti
-1

K
Kaunas
2020-12-16 06:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Veda piktybiškai-o ypač tie,kurie dirba iš namų!!Turi būti reikalavimas,o ne prašymas!!
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų