JAV per parą – virš 200 tūkst. naujų koronaviruso atvejų ir beveik 3 tūkst. mirčių

Jungtinėse Valstijose per parą buvo nustatyta daugiau kaip 248 tūkst. naujų koronavirusinės infekcijos atvejų – daugiausiai nuo pandemijos pradžios, antradienį pranešė Johnso Hopkinso universitetas.

Baltimorėje įsikūrusio universiteto duomenimis, per tą patį laikotarpį šalyje mirė 2 706 koronavirusu užsikrėtę žmonės.

Pastarąjį mėnesį sergamumas COVID-19 Jungtinėse Valstijose smarkiai padidėjo. Per pastarąsias 13 dienų nustatytų užsikrėtimo atvejų paros prieaugis 10 kartų buvo 200 tūkst. ar daugiau atvejų.

Šiuo metu hospitalizuotų COVID-19 pacientų skaičius – 113 tūkst. – taip pat yra didžiausias nuo pandemijos pradžios kovą, rodo JAV Sveikatos ir paslaugų departamento duomenys.

Padėtis pradeda gerėti Vidurio Vakarų regione, kur per parą registruojamų užsikrėtimo atvejų ir hospitalizuojamų žmonių skaičiai mažėja.

Tačiau epidemija intensyvėja JAV šiaurės vakaruose ir vakaruose, pažymi tinklalapis „Covid Tracking Project“, renkantis kiekvieną dieną skelbiamus duomenis iš visos šalies.

Kalifornija susidūrė su dideliu lovų stygiumi intensyviosios terapijos skyriuose. Los Andželo apygardoje, turinčioje 10 mln. gyventojų, antradienį buvo laisvos mažiau kaip 100 vietų.

Pirmadienį šalyje pradėta didelė skiepijimo kampanija kol kas nedarys poveikio dabartiniam sergamumo pliūpsniui, nes turės praeiti ne vienas mėnuo, kol bus vakcinuota pakankamai žmonių, kad ligos plitimas sulėtėtų, sakė sveikatos apsaugos specialistai.

Pasak ekspertų, reikalavimai dėvėti kaukes ir laikytis atstumo turės likti galioti, ypač metų pabaigos švenčių laikotarpiu.


Rašyti komentarą...
A
A
2020-12-16 10:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ponai lietuvaiciai, tai laikas ,kada reikia galvoti, ne apie dovanas ,o apie tevu ir seneliu ,sauguma, nuo covido-19.Vakar sukrete jaunos paneles ,interviu.Jai dovanos svarbiausia. Ir apie skiepus: pauklauskite vaiku,kuriu ,tevu gyvybes nusinese covidas-19
Ju atsakymas ir bus teisingiausias.Ar reikia ,skiepytis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų