Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po krūtų implantų ilgus metus sirgusi moteris nusprendė pasirinkti natūralumą, implantus išsiėmė ir neseniai juos parodė Tiktoke.

Po krūtų implantų ilgus metus sirgusi moteris nusprendė pasirinkti natūralumą, implantus išsiėmė ir neseniai juos parodė Tiktoke.

REKLAMA

Žinia apie Bunnie DeFord internete pasklido žaibiškai, kai ji parodė silpno skrandžio žiūrovams nerekomenduojamą savo senų krūtų implantų vaizdo įrašą.

Fiziologinio skysčio implantai jai buvo išimti 2020 metų lapkritį, kai kilo įtarimas, kad būtent dėl jų ji nuolat serga, rašoma dailystar.co.uk.

Turinio kūrėja ir tinklalaidės „Dumb Blonde“ kūrėja sako, kad tai buvo „pats geriausias“ jos gyvenime priimtas sprendimas ir Tiktoke parodė, kaip atrodo krūtų implantai praėjus dviem metams po jų išėmimo iš kūno.

Krūtų implantus nešiojo trylika metų

„Aš turėjau implantus 13 metų. Man prasidėjo tiek įvairių simptomų, kad nei vienas gydytojas negalėjo paaiškinti, kas atsitiko“, – sako Bunnie. – „Taigi, 2020 metų lapkritį išsiėmiau implantus ir nuo tada jie tiesiog pas mane guli. Pasižiūrėkite. Šitai deda į žmogaus kūną. Pažiūrėkite į pelėsį. Nenuostabu, kad moterims prasideda visokios komplikacijos. Šlykštu“.

REKLAMA

Fiziologinio skysčio pripildytuose implantuose matosi, kaip skystyje plaukioja balto pūkuoto pelėsio gabalėliai, o pats skystis vietomis pageltonavęs.

„Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime“, – sako Bunnie. – „Visi simptomai praėjo, liko tik nerimas. Su natūraliomis krūtimis net labiau pasitikiu savimi. Jei manote, kad jūsų implantai sukelia jums krūtų implantų ligą, būtinai kreipkitės į gydytoją. Mielosios, mums nereikia kentėti kelyje į tobulumą“.

@xomgitsbunnie 🫣🫣🫣 #SearchForWonderMom #bunniexo #explant ♬ original sound - Bunnie Xo

Kai kurie žmonės rašė, kad pamatę jos vaizdo įrašą nusprendė krūtų nebesididinti.

„Galvoju, gal jų nebenoriu“, – rašė viena moteris, o antra komentavo: „Aš taip jų norėjau, bet ne, vis dėlto sakau ne. Ačiū už tai, kad esi nuoširdi ir mums, moterims, pasakai, kaip iš tiesų yra“.

Pasak „Cancer Research“, implantus turinčios moterys gali susirgti retu krūties limfomos tipu, bet paprastai ją lengva išgydyti pašalinant ir limfomą, ir implantą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų