• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žinomas kriketo žaidėjas iš Australijos Fawadas Ahmedas pranešė apie tragišką savo keturių mėnesių sūnaus mirtį po kovos su sveikatos problemomis.

Žinomas kriketo žaidėjas iš Australijos Fawadas Ahmedas pranešė apie tragišką savo keturių mėnesių sūnaus mirtį po kovos su sveikatos problemomis.

REKLAMA

41 metų F. Ahmedas ir jo žmona birželio mėnesį susilaukė antrojo vaiko, tačiau mažylis turėjo nuolatinių sveikatos problemų.

Mažylis mėnesių mėnesius praleido Melburno karališkojoje vaikų ligoninėje, bandyta nustatyti sveikatos problemų priežastis, tačiau pirmadienį F. Ahmedas pranešė liūdną žinią – jo sūnus mirė.

„Iki susitikimo, mano mažasis angeliuk. Deja, po ilgos kovos mano mažasis sūnelis pralaimėjo skaudžią ir sunkią kovą.

Tikiu, kad dabar esi geresnėje vietoje, mums tavęs labai trūks. Tikiuosi, kad niekam niekada neteks patirti tokio skausmo“, – rašė jis prie dviejų mažylio nuotraukų, kuriomis pasidalino socialiniuose tinkluose.

REKLAMA
REKLAMA

Išgyveno sunkų laikotarpį

Ankstesniame interviu „Cricket Australia“ F. Ahmedas apibūdino savo sūnaus kovą kaip „sunkų laikotarpį“.

REKLAMA

„Kiekvieną dieną jis auga, o kaulai ir sąnariai tampa vis standesni. Mes nežinome, kas bus toliau. To nežino ir gydytojai. Situacija išties sunki. Palengvėtų, jei žinotume, kas jam. Dėl to labai skauda širdį“, – sakė jis.

Prieš du mėnesius, mažyliui pagaliau pasiekus trijų kilogramų svorį, kūdikiui buvo atlikta žandikaulio ir liežuvio korekcijos operacija, kad būtų lengviau kvėpuoti, rašo dailymail.co.uk.

„Tai labai netikėta. Tu jaudiniesi, džiaugiesi vaiko gimimu, o tada staiga atsiduri tamsioje duobėje ir nežinai, ko tikėtis.

REKLAMA
REKLAMA

Mūsų gyvenimas visiškai pasikeitė. Kiekvieną rytą vos atsibudę ruošiamės vykti į ligoninę. Tada vakare grįžtame. Tai viskas – tokia mūsų kasdienybė“, – atviravo kriketo žaidėjas.

F. Ahmedas žaidžia Viktorijos valstijoje, o pastaruoju metu žaidė Melburno „Renegades“ komandoje „Big Bash“ lygoje.

2013 m. jis penkis kartus atstovavo Australijai, žaidė dviejose T20 tarptautinėse ir trejose vienos dienos rungtynėse. F. Ahmedas su „Victoria“ komanda taip pat laimėjo „Sheffield Shield“ turnyrą.

„Cricket Australia“ savo „Twitter“ paskyroje rašė: „Australijos kriketo bendruomenė mintimis yra su Australijos kriketo žaidėju Fawadu Ahmedu po jo mažamečio sūnaus mirties. Reiškiame užuojautą Fawadui, jo šeimai ir draugams šiuo siaubingai sunkiu metu.“

F. Ahmedas gimė Pakistane, bet 2010 m. paliko šią šalį ir išvyko į Australiją, kur paprašė pabėgėlio statuso. Jis teigė, kad jį persekiojo religiniai ekstremistai, nes jis žaidė kriketą ir treniravo kitus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų