• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilnietė Dovilė jau kelias dienas gyvena ištikta šoko. Panorusi praleisti Moters dieną moterų stovykloje poilsio komplekse „Šiaurys“ Labanoro girioje, ji patyrė tai, ko nepamirš visą savo gyvenimą.

Vilnietė Dovilė jau kelias dienas gyvena ištikta šoko. Panorusi praleisti Moters dieną moterų stovykloje poilsio komplekse „Šiaurys“ Labanoro girioje, ji patyrė tai, ko nepamirš visą savo gyvenimą.

REKLAMA

„Atvykusi į pirties ceremoniją pačiame miško viduryje, pirtyje, aš pamačiau prieš save stovintį prodiuserį Ričardą Piniką, kurį Klaipėdos apylinkės teismas pripažino kaltu dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti“, – apie tai, kaip vyksta moteriškumo stovyklos, pasakoja ne tik Dovilė, bet ir daugiau merginų, kurios susiviliojo pasiūlymu savaitgalį praleisti būtent poilsio komplekse „Šiaurys“. 

Savo ruožtu tv3.lt susisiekus „Šiaurys“ internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais, atsiliepusi moteris paneigė galimas sąsajas su Ričardu Piniku: „Nelabai turim sąsajų“.

REKLAMA
REKLAMA

Perspėja moteris ir merginas

Naujienų portalui tv3.lt Dovilė papasakojo, kad viskas, kas susiję su šia stovykla, nuo pirmos akimirkos jai sukėlė nerimą ir daugybę neaiškumų:

REKLAMA

„Viską noriu išdėstyti trumpai ir aiškiai – man ir visoms moterims tai gera pamoka, kas slepiasi po įvairiomis stovyklomis, koučerėmis ir pan.

Tas „Šiaurys resort“ daug dominavo instagrame – ten vyksta daug stovyklų, kūrybos. Pasirodo, kad štai kaip viskas yra. Buvo taip, kad aš iki tol nieko nežinojau, kol nepervedžiau organizatorei avanso už stovyklą.

Sumokėjau dalį, o kitą dalį paprašė sumokėti grynais. Stovykla kainavo 220 eurų.“

Kartu buvo pirtyje

Mergina sako, kad kai sumokėjo pinigus, iki jos atėjo nuogirdos, kad galimai su šia vieta galėtų būti susijęs R.Pinikas, tačiau ji pati organizatorės neperklausė:

REKLAMA
REKLAMA

„Pagalvojau, kad negrąžins pinigų, kad gal pačiai reikia įsitikinti, o ne tikėti nuogirdomis. Taip jau ir gavosi, gyvenimas sudėliojo, kad ten būčiau ir paskleisčiau žinią.“

Dovilė sako, kad kovo 8-osios vakarą įvyko jos akistata su R. Piniku: „Jis figūravo kovo 8-osios vakarą.

Kai buvome pirtyje, jis buvo kartu su mumis. Vieni dabar sako, kad jis tik paskirtas vesti ceremonijas, kiti sako, kad visa erdvė priklauso jam, tačiau mums, merginoms, tai visiškai nesvarbu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Protu nesuvokiama, kad tokį žmogų gali paskirti darbui su moterims – tai nekeičia fakto, ar jam priklauso tas resortas, ar ne. Reikia, kad kuo daugiau moterų žinotų ir nevyktų ten, kur gali būti jo energija.“

Stebėjo aplinką ir elgesį 

Dovilės teigimu, R.Piniką ji pažino iškart: „Buvau labai įsitraukusi į Dovilės Didžiunaitytės bylą. Sekiau, domėjausi, laukiau, kada nugalės teisingumas ir štai įvyko tai, ko niekada nesitikėjau – atėjau į pirties namelį ir pamačiau pusnuogį Piniką.

REKLAMA

Sunku apskritai pasakyti, ką tada išgyvenau – viskas atrodo siurrealu, kaip sapnas. Įsijungė baimė, nesaugumas. Esi jo aplinkoje. Tas vakaras buvo snieguotas, pustė, net išeiti nebūtų įmanoma iš ten.

Pasijungiau į stebėtojos poziciją – kitos moterys net nežinojo, kas jis, nepažino iš žiniasklaidos veido.

Buvo baisoka, nes buvo dalijama arbata. Buvau stebėtoja, ar niekas nepradės vykti, neims svaigti merginos, tačiau viskas atrodė gerai.“

REKLAMA

Mergina sakė, kad pats Ričardas neprisistatė, bendravo fone su visomis dalyvėmis, bandė juokauti: „Stengiausi nieko nedaryti, ėmiausi tik stebėti aplinką, vėliau papasakojau kitoms, kas jis.

Buvo merginos, moterys, su kuriomis grįžau. Mašinoje joms viską papasakojau – jos stovyklos metu net nežinojo, kas tai per žmogus.“

Po stovyklos su mergina susisiekė stovyklos organizatorė, kuri pasiteiravo, kaip suprasti tokį viešą įrašą, tačiau Dovilė atkirto jai sakydama, kad viską aiškiai išdėstė: „Daugiau komunikuoti išvis su tokiu žmogumi nenoriu – panašu, kad ji iš savo pusės nemato arba nenori matyti jokių bėdų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto, tokių dalykų nepaslėpsi – po mano įrašu atsiliepė ne viena moteris, dalyvavusi pirtyje su R.Piniku.“

Neigia sąsajas

Savo ruožtu „Šiaurys Resort“ administracija, atsiliepusi oficialiai pateiktu telefono numeriu, teigė tokius dalykus, susijusius su R.Piniku, girdintys pirmą kartą.

Prisistačius ir paaiškinus, kad naujienų portalas tv3.lt nori pasidomėti, ar stovyklose, į kurias kviečiamos merginos, dalyvauja Ričardas Pinikas, atsiliepusi mergina sakė apie tai girdinti pirmą kartą: „Pirmą kartą iš jūsų tokios... nežinau, ką pasakyt. Nelabai turim sąsajų. Nelabai domina tokie pokalbiai, laimingos dienos.“

REKLAMA

Ričardas Pinikas yra prodiuseris, kuris buvo vienas iš esminių veikėjų manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje Klaipėdoje ir yra nuteistas realia laisvės atėmimo bausme, bet kol apeliacinis teismas nėra pateikęs savo sprendimo, jis yra laisvėje. Jam skirta bausmė – mažesnė, nei siūlė valstybinį kaltinimą palaikiusi prokurorė.

Prokuroras apeliaciniu skundu prašė pripažinti Ričardą Piniką kaltu dėl išžaginimo ir poveikio liudytojui. Klaipėdos apylinkės teismas rudenį vyrą dėl šių nusikaltimų išteisino, pripažindamas kaltu tik dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti ir paskyrė dvejų su puse metų laisvės atėmimo bausmę. Prokuroras prašo ją sugriežtinti – skirti tris metus ir devynis mėnesius nelaisvės.

REKLAMA

Tokios pat trukmės bausmės prašoma ir dėl išžaginimo Klaipėdos apylinkės teismo kaltu pripažintam Aivarui Milteniui. Jam pirmos instancijos teismas buvo taip pat skyręs dvejų su puse metų laisvės atėmimą.

Nukentėjusiųjų atstovas taip pat prašo kaltinamiesiems skirti griežtesnes bausmes, tai yra, didesnes nei sankcijoje numatyti laisvės atėmimo bausmių vidurkiai.

Patys kaltinamieji taip pat pateikė apeliacinius skundus. R. Pinikas prašo jo veiką perkvalifikuoti iš disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti į disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir skirti su laisvės atėmimu nesusijusią bausmę. Jis taip pat prašo pripažinti atsakomybę lengvinančiomis aplinkybėmis tai, kad jis prisipažino vykdęs šį nusikaltimą ir gailisi. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

A. Miltenis prašo jį išteisinti dėl išžaginimo, motyvuodamas, kad to nepadarė.

Nelaimė Klaipėdoje įvyko 2017 metų lapkritį, kuomet mergina iškrito iš vieno uostamiesčio viešbučio 14 aukšto. Merginos kūne buvo aptikta narkotikų pėdsakų – kokaino bei vadinamojo prievartavimo narkotiko oksiko.

Byla teismą pasiekė 2020 metais, praėjus beveik trejiems metams po nelaimės.

Ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas dėl daugiau nusikaltimų: dėl fizinio skausmo sukėlimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, poveikio liudytojui  taip pat dėl sukurstymo nusižudyti ar privedimo prie savižudybės, prekybos žmonėmis ir nužudymo, siekiant nuslėpti kitą nusikaltimą.

REKLAMA

Tačiau, kaip yra skelbusi prokuratūra, surinkus ir patikrinus duomenis, sulaukus visų specialistų išvadų ir ekspertizių aktų, gavus reikalingus duomenis iš užsienio valstybių, baudžiamasis procesas dėl šių nusikaltimų buvo nutrauktas.

Šį sprendimą skundė merginos artimųjų advokatas, jo skundus nagrinėjo aukštesnysis prokuroras, Klaipėdos apylinkės ir Klaipėdos apygardos teismai, tačiau visi jie skundus atmetė.

Byla buvo nagrinėjama neviešuose teismo posėdžiuose siekiant apsaugoti merginos asmeninio gyvenimo detales, nors jos šeimai atstovaujantis advokatas Gintaras Černiauskas siekė viešumo, motyvuodamas objektyviu procesu.

Kada banditus pasodins iki gyvos galvos af įsigalios pagaliau teisybė nors vienoje byloje?
dar sitas nesedi....vaidenas vis...
visokiu iskrypeliu ir kitu tokio plauko veikeju, nepaslaptis - ten kur jie buna arciausiai auku.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų