ričardas pinikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ričardas pinikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ričardas pinikas“.

Manekenės žūties byloje kalėti nuteistas Ričardas Pinikas prašo stabdyti nuosprendžio vykdymą

Manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje kalėti pustrečių metų nuteistas Ričardas Pinikas prašo Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) stabdyti nuosprendžio vykdymą. Trečiadienį gautas jo gynėjo advokato Dariaus Kurpavičiaus kasacinis skundas, kuriuo prašoma pakeisti Klaipėdos apylinkės teismo ir Klaipėdos apygardos teismo nuosprendžius, perkvalifikuojant nusikalstamą veiką ir paskiriant su laisvės atėmimu nesusijusią bausmę, pranešė LAT.

Manekenės Didžiūnaitytės žūties byla: gydytojas ir prodiuseris siunčiami už grotų

Klaipėdos apygardos teismas ketvirtadienį atmetė nuteistųjų manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje apeliacinius skundus ir paliko jiems galioti laisvės atėmimo bausmes. „Nukentėjusiosios (šeimos – BNS), nuteistųjų apeliaciniai skundai atmesti, jiems liko galioti dvejų metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmės.

Teismo sprendimas Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje perkeltas į vasario 1 d.

Klaipėdos apygardos teismas perkėlė sprendimo modelio Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje paskelbimą. Pasak teismo atstovės Dovilės Saulėnienės, nuosprendis bus skelbiamas vasario 1 d. „Dėl didelės nagrinėjamas bylos apimties, kilusių klausimų gausos ir sudėtingumo, teisėjų užimtumo kitose bylose pritrūko laiko surašyti įstatymų reikalavimus atitinkantį procesinį sprendimą ir dėl to sprendimo paskelbimas atidėtas vasario 1 dienai“, – Eltai sakė teismo atstovė.

Ričardas Pinikas teisme pažėrė naujų detalių: aš sukūriau naują šeimą

Klaipėdoje iš viešbučio iškritusios manekenės Dovilės Didžiūnaitytės apeliacinėje byloje pirmadienį pasakytos baigiamosios kalbos. Apeliacinė byla nagrinėjama Klaipėdos apygardos teisme. Joje kaltinamaisiais yra pirmos instancijos teisme pernai rudenį nuteisti gydytojas Aivaras Miltenis ir prodiuseris Ričardas Pinikas. Jiems teismas skyrė dvejų su puse metų laisvės atėmimo bausmes.

Aiškėja naujos detalės apie Ričardo Piniko darbą su merginomis: prakalbo direktorius

Po to, kai vilnietė Dovilė pasidalijo įspūdžiais iš moteriškumo stovyklos, organizuotos Labanoro miške, poilsio komplekse „Šiaurys“, kilo nemenkas ažiotažas. Pasirodo, pirties ceremoniją jai ir kitoms merginoms, jos teigimu, vedė prodiuseris Ričardas Pinikas, kurį Klaipėdos apylinkės teismas pripažino kaltu dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.
2023-03-15

Paskelbus apie Piniko dalyvavimą moterų stovykloje įspėja visas: neapsaugota nė viena

Viešoje erdvėje pasirodžius informacijai apie moterų stovykloje pirties ceremoniją vedusį Ričardą Piniką, moterų stovyklų organizatorė įspėja – prieš keliaujant į tokio pobūdžio stovyklas būtina pasidomėti vedliu ir pastebėti ženklus, kad peržengtos ribos. Vakar šalį apskriejo žinia apie kovo 8-osios proga organizuotą moterų stovyklą, kurioje laukė daugybė įvairių veiklų, kurių viena – pirtis. Pirties ritualą vedė Ričardas Pinikas, figūravęs žuvusios manekenės Dovilės Didžiūnaitytės byloje.
51 2023-03-14

Kovo 8-oji vilnietei apkarto: moters dieną – pirtis su Ričardu Piniku

Vilnietė Dovilė jau kelias dienas gyvena ištikta šoko. Panorusi praleisti Moters dieną moterų stovykloje poilsio komplekse „Šiaurys“ Labanoro girioje, ji patyrė tai, ko nepamirš visą savo gyvenimą.
2023-03-13

Klaipėdos apygardos teisme – apeliacinė žuvusios Didžiūnaitytės byla

Klaipėdos apygardos teismas penktadienį turėtų pradėti nagrinėti žuvusios Dovilės Didžiūnaitytės apeliacinę bylą, kurioje kaltinamaisiais yra Ričardas Pinikas ir Aivaras Miltenis.  Prokuroras apeliaciniu skundu prašo pripažinti R. Piniką kaltu dėl išžaginimo ir poveikio liudytojui. Klaipėdos apylinkės teismas vyrą dėl šių nusikaltimų išteisino, pripažindamas kaltu dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti ir paskyrė dvejų su puse metų laisvės atėmimo bausmę.
Kriminalai 2023-03-10

Didžiūnaitytės žūties byla dar neužverta: prašo griežtinti bausmes nuteistiesiems

Klaipėdos apygardos prokuratūra pateikė apeliacinį skundą manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje – abiem nuteistiesiems prašoma griežtesnių bausmių. Penktadienį prokuratūra informavo, kad prašo prodiuserį Ričardą Piniką pripažinti kaltu ir dėl fizinio skausmo sukėlimo ir poveikio liudytojui. Pirmosios instancijos teisme jis buvo išteisintas dėl šių nusikaltimų.

Tragiška manekenės Didžiūnaitytės žūtis: kameros užfiksavo, kas įvyko lemtingą vakarą

Tragiškai žuvusios manekenės Didžiūnaitytės byloje paskelbtas verdiktas. Pagrindiniai bylos įtariamieji Pinikas su Milteniu pripažinti kaltais ir keliaus už grotų už išžaginimą bei narkotikų platinimą. Tiesa, teismo sprendimu, į kalėjimą jie sės 2,5 metų. Tokį garsios bylos sprendimą šiandien paskelbė uostamiesčio teismas. Paaiškėjo ir daugiau detalių, kas įvyko tą lemtingą vakarą. Klaipėdos teisme graudinosi vienas iš kaltinamųjų manekenės Dovilės Didžiūnaitytės žūties byloje Ričardas Pinikas.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų