Kojala pristatė savo mylimąją: pirmąjį žingsnį žengė mergina

Politologas Linas Kojala prieš pat žengiant į Naujuosius metus pristatė savo širdies draugę, šešto kurso medicinos studentę Ieva Radzevičiūtę.

Žinomas politologas pasakoja, kad jų pažintis buvo visiškai netikėta – I. Radzevičiūtei perskaičius jo parašytą knygą „Europa?“.

„Praėjusiais metais parašiau knygą ir labai džiaugiausi, kad sulaukiau labai daug vertinimų ir komentarų – tiek viešai, tiek privačiai. Vienas iš tų žmonių, kurie man parašė ir buvo Ieva. Jos simpatija mano knygai padėjo užmegzti pokalbį, kuris išsivystė ir į draugystę.

Labai džiaugiuosi, kad medicinos studentė pasidomėjo su medicina nesusijusia knyga ir nepabijojo parašyti pačiam autoriui – man“, – pasakoja L. Kojala.

 

Kiek trunka jų draugystė, politologas palieka paslaptyje, tačiau atskleidžia, kad pirmąjį kartą jiedu susitiko Vilniaus senamiestyje. Jie smagiai praleido laiką, nes iki susitikimo nemažai bendravo virtualioje erdvėje ir žinojo, ką vienas kitam gali pasakyti.

„Ieva nesivaiko pigaus populiarumo. Ji turi savo nuomonę klausimais, kurie yra principiniai ir svarbūs kiekvieno žmogaus gyvenime. Nesiblaško. Man tai tikrai imponuoja“, – pagyrimų širdies draugei negailėjo L. Kojala.

Politologas priduria, kad jam labai patiko, jog mergina plečia savo domėjimosi lauką, nes plataus akiračio žmogus gali praturtinti žiniomis ir esančius šalia.


Rašyti komentarą...
m
mėta
2020-01-02 16:32:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
protinga mergina,bus laiminga.
Atsakyti
-1

k
kaipgi
2020-01-02 18:20:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
busimas galva musu
Atsakyti
-1

S
Stase
2020-01-03 11:47:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saunuoliai
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų