Vyras vėl supyko? Vėl leptelėjote ne tą frazę? Sužinok kas nepatinka tavo vyrui ir jūsų asmeninis gyvenimas pasikeis į gerą!


  • Vyrą pykdo, kai tu kesiniesi į jo asmeninį gyvenimą. Leisk vyrui turėti savo kompiuterį, savo pomėgius, savo draugus ir savą užrašų knygelę. Tegu joje būna jo draugų telefonų numeriai ir kitos koordinatės. Vyras - nėra vaikas, todėl leisk jam būti savarankiškam.

  • Vyrą pykdo, kai tu apšneki jo tėvus. Kad ir kaip tau nepatiktų tavo anyta, išlaikyk emocijas savyje. Tikrai nėra reikalo visų paslapčių ir emocijų atskleisti vyrui. Tai tikrai išeis į naudą.

  • Vyrą pykdo, kai jo moteris būna dėmesio centre. Daugeliui vyrui nepatinka, kai baliuje arba kitame susitikime, jo moteris nemandagiai išsišoksta arba padauginusi alkoholio skuba šokti su svetimais vyrais ar apkalbinėti greta sėdinčią moterį.

  • Vyrą pykdo, kai tu imi ant jo pykti prie kitų žmonių. Jei tave pykdo vyro elgesys, pasakyk jam apie tai tada, kai liksite dviese, bet ne tada, kai prie to paties stalo sėdi jo tėvai, dėdės, tetos ir kiti giminaičiai.

  • Vyrą pykdo, jei tu niekada nepyksti. Jis gali imti galvoti, kad viską gniauži savyje ir tai vieną dieną pratrūks. Vyrui daug geriau retsykiais išgirsti pykstančią žmoną, negu nuolat tylinčią ir nieko nesakančią.

  • Vyrą pykdo, kai tu imi dramatizuoti kasdienes situacijas. Vyrai mąsto logiškai, o tu su savo ašaromis ir postringavimais dažnai lieki nesuprasta? Nepyk! Tokie tie vyrai ir nieko čia nepakeisi...

  • Vyrą pykdo, kai tu jį lygini su kitais. Kaimynės vyras geresnis? Onutės sugyventinis skaniai gamina, o Petronėlės vyras vos per kelias dienas padarė namuose remontą? Stop! Įsižiūrėk į savo vyrą ir bent kartą per dieną pagirk jį už jo grožį, drąsą, patrauklumą ir kt. teigiamas savybes, už kurias tu jį pamilai.

  • Vyrą pykdo, kai tu viską nori daryti kartu su juo. Vyras, kaip ir tu pati, nori skirti laiko tik sau. Ir visai nesvarbu, kokia tai veikla – kompiuteriniai žaidimai, bokalas alaus su draugais ar naujas žurnalas.


Gerda Morozovienė


Rašyti komentarą...
.
....
2012-05-10 08:32:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
:):) vyr1 pykdo.. :)
Atsakyti
0

a
2012-05-10 13:33:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai pasirodo, kad maniškis moteriško charakterio
Atsakyti
0

S
Sin
2012-05-10 14:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyra pykdo..O kai jis mane supykdo..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų