Keliems Zodiakams pilve skraidys drugeliai: sulauks meilės prisipažinimo

Diena nusimato įdomi – nors teks plušti ties nebaigtais darbais, tačiau čia pat bus pramogos ir linksmybės, į kurias norėsis jungtis. 

Avinas

Šiandien bus nesunku daryti įtaką antrajai pusei, aplinkiniams. Būkite ypač atidūs kelyje.

Tauras

Daugiau atsakomybės pareikalaus reikalai, susiję su paskolomis. Galbūt kažkas sugrąžins seną skolą. Netikėtai galite susižavėti aistringu gerbėju.

Dvyniai

Šiandien tiktų pasisemti naujų įspūdžių skaitant kokią nors knygą, iki kurios taip ilgai ir neprieinate. Vakaras bus nuotaikingesnis nei pirmoji dienos pusė.

Vėžys

Nusimato pramoga arba nuotykis. Arba ruošitės pranešimui. Tam tikra prasme galite pasijusti brandesni, atsakingesni už savo, o gal ir šeimos narių ar kolegų poelgių padarinius.

Liūtas

Diena turėtų būti smagi ir įdomi. Jus vertins bendraminčiai, draugai, gerbėjai ir jie negailės jums komplimentų. Galite įsimylėti.

Mergelė

Emocijų kels netyčia sužinotos paslaptys, išgirstos paskalos arba slaptas nuotykis. Kuo mažiau šnekėsite, tuo daugiau laimėsite.

Svarstyklės

Turėsite progų atskleisti savo talentus ar padaryti įspūdį patinkančiam asmeniui. Sulauksite aplinkinių dėmesio, komplimentų, o gal net meilės prisipažinimo. Nesistenkite visur suspėti, viską atlikti paskubomis.

Skorpionas

Turėsite progą pasimėgauti kulinariniais, konditeriniais stebuklais. Tikėtina miela dovanėlė. Stenkitės neišlaidauti, saugokite santaupas, nuosavybę.

Šaulys

Būsite linkę atverti širdį mylimam žmogui, pažerti pagyrų vaikams, giminaičiams, kaimynams ar kolegoms. Galbūt įveiksite vidinį barjerą, trukdžiusį laisvai pasireikšti.

Ožiaragis

Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, buičiai, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, neskubėkite išsakyti minčių, jausmų tam žmogui, apie kurį galvojate. Tai gali sukelti įtampą.

Vandenis

Fortūnos šypsenai gaudyti tai išties palanki diena. Smagiai šmaikštausite, flirtuosite. Pavyks kokybiškai padirbėti ir pailsėti. Galbūt todėl, kad jus sups geranoriški žmonės, o jūs širdyje nestokosite meilės pasauliui, žmonėms, vaikams.

Žuvys

Daug laiko praleisite prie veidrodžio gražindamiesi, koreguodami stilių. Saugokite sveikatą.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų