Jubiliejų švenčiantis Nausėdos tėtis atvėrė širdį: susitaikiau su likimu

Ypatinga diena prezidento Gitano Nausėdos namuose. Jo tėtis Antanas Nausėda švenčia 90-ąjį jubiliejų. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su A.Nausėda, paaiškėjo, kad vyras šiuo metu važiuoja autobusu iš Klaipėdos į Vilnių, kur ir atšvęs su šeima garbų jubiliejų.

„Šiuo metu esu Raseiniuose, pusė kelio jau pravažiuota. Iki Vilniaus dar toloka.

Jubiliejaus proga sūnus mane pasikvietė į Vilnių pabūti kartu, pasiūlė šventiškai pavakarieniauti. Ryt grįšiu namo.

Sostinėje pasimatysiu ir su sūnumi, ir su dukra, kuri gyvena Vilniuje. Lyg ir suplanuota, kad gimtadienį švęsime bokšte“, – kalbėjo G.Nausėdos tėtis.

Pasiteiravus, galbūt šventinė vakarienė vyks televizijos bokšte, iš kurio atsiveria įspūdingi sostinės vaizdai, vyras nedaugžodžiavo: „Gali būti, tiksliai nežinau. Tik žinau, kad bokšte. Pačiame televizijos bokšte aš esu buvęs prieš 15 metų“, – į prisiminimus leidosi ponas Antanas.

Dažnai susiskambina

Vyras neslepia – jo sūnus, tapęs prezidentu, yra itin užsiėmęs, vis keliauja po skirtingas šalis, daug dirba, todėl ir susitikimai tapo vis retesni. „Tikrai seniai jau sūnų mačiau. Dažniau per televizorių matau negu gyvai susitikus. 

Žinoma, mes susiskambiname. Paprastai kas antrą-trečią dieną. Jeigu aš jam paskambinu, bet jis nekelia, tai man būtinai perskambina vakare ir mes pasišnekame“, – sakė A.Nausėda.

Norėtų pristabdyti laiką

Pats Antanas sako neturintis kada liūdėti ir galvoti apie vienatvę bei prabėgusius metus. „Esu našlys, toks jau mano likimas, tačiau prie to priprantama.

Turiu daug darbų. Reikia sodybą prižiūrėti, sportuoju, daug judu. Susitaikiau su likimu ir tuo, kaip yra“, – kalbėjo pašnekovas. 

Pasiteiravus, ko garbų jubiliejų švenčiantis vyras pats sau palinkėtų, pašnekovas liko atviras: „Visų pirma sveikatos ir, žinoma, labai norėčiau, kad laikas nebėgtų šitaip greitai.

Kai pasižiūriu į praeitį, metai taip greitai prabėgo... Ilgu dėl to, todėl norėčiau bent kiek pristabdyti laiką“, – atviravo prezidento tėvas.

Primename, kad dar visai neseniai Antanas Nausėda TV3 žinių žurnalistus įsileido į savo namus bei aprodė aplinką, kurioje augo dabartinis šalies prezidentas. Sodyba prieš 10 metų pelnė gražiausios rajone titulą. 


Rašyti komentarą...
N
Nina
2019-08-21 14:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikatos jums ir ilgų gyvenimo metu
Atsakyti
-3

M
Moteris
2019-08-21 14:45:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinimai☺☺☺
Atsakyti
-3

S
Sia
2019-08-21 15:32:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu tokio gero prezidento tevuka, nu liuks seima
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų