Įvertino Petro Gražulio elgesį sekso skandale: jis pasielgė teisingai

Petras Gražulis prisipažino turįs nesantuokinį vaiką su palangiške Birute Navickaite. Šalį apskriejusi žinia nepaliko abejingų – vieni ėmė smerkti merginą, kuri, pasak internautų, tokiu būdu norėjo prisivilioti garsų vyrą, o kiti negailėjo replikų Seimo nariui, kuris, apimtas emocijų, liepė Birutei darytis abortą.

35

Tuo tarpu psichologas Gediminas Navaitis sako, kad P. Gražulis, nepasiūlęs tuoktis jaunesnei moteriai, pasielgė teisingai. 

Pavieniai atvejai 

Psichologas Gediminas Navaitis tv3.lt tvirtino, kad keli garsiai Lietuvoje nuaidėję skandalai, kai vyresni vyrai užmezga santykius ar net sukuria santuokas su perpus jaunesnėmis moterimis, nėra tam tikra tendencija.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. P. Gražulis susilaukė kūdikio su palangiške Birute Navickaite

Jo teigimu, Lietuvoje vyraujanti statistika nekinta – dažniausiai tuokiasi poros, kurių amžiaus skirtumas siekia 3-5 metus. Ir tai, pasak specialisto, visiškai normalu, mat panašaus amžiaus suaugę žmonės atitinka vienas kito poreikius, santuokos tampa homogeniškos ir tvirtos.

„Tie atvejai, kai romanai užsimezga tarp dviejų itin skirtingo amžiaus žmonių ir apie kuriuos garsiai kalbama, dažniausiai paliečia gerai visuomenėje žinomus žmones, poras, todėl gali atrodyti, kad tai – tam tikra statistika.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Petro Gražulio dukra Marija susilaukė pirmagimio: gražią šeimą apipylė sveikinimais

Vis dėlto, tai yra pavieniai atvejai, kurie neatspindi tikrojo Lietuvos veido“, - kalbėjo psichologas.

Santuoka nebuvo reikalinga

P. Gražulio ir B. Navickaitės meilės romaną, apie kurį ketvirtadienį kalba visa Lietuva, psichologas vertina dvejopai.

„Labai svarbu tai, kad šie santykiai, kuriuos abu žmonės vadina trumpalaikiais, neperaugo į santuoką. Ji tiesiog būtų žlugusi, nes, akivaizdu, nė vienas iš dviejų žmonių nenorėjo santykių su santuoka.

Džiugu, kad Seimo narys šią situaciją išsprendė protingai: jis rado sprendimą aprūpinti vaiką, nepaliko visko nuošalyje. 

Didžiausia klaida būtų, jeigu jiedu būtų nusprendę ryžtis santuokai: abu kalbėjo, jog neplanavo ilgalaikių santykių, todėl ryžtis tam vien dėl to, kad žmonės kalbėtų kitaip, būtų buvę neteisinga ir klaidinga“, - kalbėjo psichologas.

REKLAMA

Skandalas su seksu 

Vis dėlto jis pabrėžė, kad tai yra pirmasis politikos sekso skandalas, kuriame iš tiesų buvo skandalas.

„Prisiminkite su Gintaru Steponavičiumi susijusį skandalą, kai jo santuoka su žmona iširo dėl kalbų apie galimą romaną su sekso eksperte vadinamą Milda Bartašiūnaite.

Taip pat ir Sauliaus Stomos atvejis su žaliaake žurnaliste: tai buvo tam tikri skandalai, tačiau nebuvo sekso, o dabar, va, prašau, pirmasis sekso skandalas, kuriame buvo ir seksas“, - juokėsi psichologas.

Prakalbo dėl vaiko 

Primename, kad Palangoje gyvenanti jauna moteris susilaukė kūdikio nuo Seimo nario Petro Gražulio. To neneigia nei pats Seimo narys, nei dviejų mėnesių mergytę Moniką Mariją sūpuojanti Birutė Navickaitė.

Birutė teigė nekreipusi dėmesio į nuolatinius Petro užgauliojimus jos atžvilgiu, tačiau kai negražūs žodžiais, jos teigimu, persikėlė kūdikio apžvilgiu, ji nusprendė netylėti. „Tie įžeidinėjimai buvo paskutinis lašas ir aš nebegaliu dabar tylėti apie tai, kas vyko. “

„Jis mergaitės dar nematė, pervedė jai pinigų, tačiau atvykęs nebuvo. Kai nusiunčiau jam nuotraukas, jis teatsakė, jog mergaitė yra baisi. Turiu susirašinėjimus.

Nekreipiau dėmesio, kai jis mane „koliojo“, įžeidinėjo, nurydavau guzą gerklėje, tačiau kai ėmė užgaulioti kūdikį, nebeištvėriau.

Mane jis yra vadinęs ubage, tačiau nekreipiau dėmesio, nenorėjau visko kelti į viešumą.

Petras visada bijojo viešumos. Aš jam sakiau viso nėštumo metu, kad mes nedarome nieko blogo, kad nėra gėda turėti kūdikį, tačiau jis baiminosi užklupsiančio dėmesio. Ji gėdijosi to, kas įvyko“, - kalbėjo moteris.

Amžiaus skirtumas negąsdino

Jos teigimu, Petras pas ją važinėjo iki penkto nėštumo mėnesio, tačiau nė karto nesiūlė tuoktis ar kartu gyventi.

„Nors nė karto neprašiau jo pinigų, tačiau jis juos atnešė man į darbą ir paliko. Sakiau, kad pasiimtų, nes ne pinigai man reikalingi, tačiau buvo taip, kaip buvo“, - sakė B.Navickaitė.

REKLAMA

Pokalbio metu Birutė pasakojo, kad Petras ją sužavėjo vyriškumu ir džentelmeniškumu, o amžiaus skirtumas jai nepasirodė didelis. „Taip, amžiaus skirtumas yra, tačiau Petras – puikiai atrodantis vyras, todėl net negalvojau, kad tai galėtų mums trukdyti.

Žinoma, jei būtų storas, neprisižiūrėjęs, nieko tarp mūsų nebūtų buvę, tačiau mane jis sužavėjo“, - prasitarė moteris.

Monika-Marija yra pirmasis Birutės kūdikis, kurį dabar ji augina viena. Tuo tarpu P. Gražuliui tai – penktasis vaikas. Keturių jis susilaukė su pirmąja žmona Raminta.

Galvojo, kad moteris negali turėti vaikų

tv3.lt P. Gražulis teigė, kad niekada negalvojo, jog su B. Navickaite jį galėtų sieti ilgalaikiai santykiai.

„Minčių apie ilgalaikius santykius pas mus nebuvo. Po pirmojo susitikimo ji pareiškė man, kad yra nevaisinga, negali susilaukti vaikų jau 10 metų, tačiau po pirmojo susijungimo paaiškėjo, kad yra nėščia.

Jeigu moters naudojama priemonė net kūdikis, kad pririštų vyrą ir bendrai gyventume, man tai nepriimtina


Rašyti komentarą...
R
Renaldas
2018-06-22 05:47:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be meiles ir santuokos nereikia,ne pirma ir ne paskutine istorija,o is vis tai reiktu baigti nesamones rasinet
Atsakyti
0

D
Dailora
2018-06-21 23:42:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nenoriu kaltinti moters, bet per jėgą ant jos nelipo. Kaip matosi iš jos pasiskymų - pati pavaišino gėrimu, susižavėjo. O kiek vyrams reikia, parodė dėmesį ir susileido. Taip, kad vieno kalto nebuna
Atsakyti
-1

M
Marke
2018-06-21 20:00:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nera cia ka aptarinet .dabar yra vaikas. Petras turi prsiimti stsakomybe,jai jos neprisiims jis yra ne vyras ,ne zmogus dvikojis givulys. Cia neturetu kazka aptarinet jokie susikti psiholigai. Senas krienas pries lipant ant studentes reikejo pagalvot,metuose maniau esantis esI....
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų