Išvydusi anytos suknelę nuotaka nežinojo, kur dėtis: tokios gėdos nesitikėjo

Mama buvo sugėdinta, kad sūnaus vestuvėms pasipuošė baltai. Prieštaringai vertinamas aprangos pasirinkimas išplito internete po to, kai moteris socialiniame tinkle „Facebook“ bandė parduoti savo ilgą nėriniuotą suknelę.

Ji pasidalino suknelės nuotraukomis kartu su prierašu: „Jaunikio mamos suknelė. Tobulos būklės. Vilkėta tik kelias valandas“. Internautai liko nustebinti ir šiuo įrašu pasidalino socialiniame tinkle „Reddit“ bei išpeikė moters pasirinkimą, rašo dailystar.co.uk.

Vienas rašė: „Tai vestuvinė suknelė. Tikra nuotakos suknelė, ne tik balta suknelė, bet nuotakos suknelė. Prakeikimas...“

Kitas pajuokavo: „Dėvėta tik kelias valandas, nes nuotakos svečiai ją nuplėšė nuo anytos“.

Trečiasis rašė: „Kai pirmą kartą pažiūrėjau į nuotrauką, pagalvojau: Kodėl mes gėdijamės? Tai nuostabi vestuvinė suknelė. Tada perskaičiau „ jaunikio mamos suknelė“. Taip nedera puoštis sūnaus vestuvėse“.

Ketvirtasis pridūrė: „Nesupratau... Jei mano (man 33 metai) mama ar sesuo, ar kas nors, mano vestuvėse vilkėtų balta suknele, būtų tuoj pat priversti persirengti arba būtų išprašyti lauk“.

Kitus piktino ir moters pasirinktas aksesuaras. Vienas pakomentavo: „Galvos apdangalas lyg torto papuošimas... Tai šlykštu ‒ ji bando pranokti nuotaką“.

Kitas pritarė: „Tas galvos apdangalas tikrai ne koks... Ir toks didelis! Ji atrodo lyg ką tik po dušo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų