• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žodis „namai“ – labai paprastas, tačiau jame sutelpa be galo daug. Namuose kiekvienas randame saugumą, ramybę bei svarbiausią gyvenimo ramstį – šeimą. Čia mes tikrai jaučiamės savimi ir tarsi pasislėpę nuo visų įmanomų negandų. O kartais būtent namuose įvyksta ir didžiausi stebuklai… Būtent į tokius svajonių, vilties ir gerumo namus šiandien vakare visus TV3 žiūrovus pakvietė šventinis 21-osios „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas.

Žodis „namai“ – labai paprastas, tačiau jame sutelpa be galo daug. Namuose kiekvienas randame saugumą, ramybę bei svarbiausią gyvenimo ramstį – šeimą. Čia mes tikrai jaučiamės savimi ir tarsi pasislėpę nuo visų įmanomų negandų. O kartais būtent namuose įvyksta ir didžiausi stebuklai… Būtent į tokius svajonių, vilties ir gerumo namus šiandien vakare visus TV3 žiūrovus pakvietė šventinis 21-osios „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas.

REKLAMA

„Išsipildymo akcijos“ 2023 paramos koncertą pradėjo pop dainavimo studija „Hey“ atlikdami dainą „O mes vaikai, o mes pasaulis“.

Paramos koncerto vedėjai Renata Šakalytė-Jakovleva ir Mindaugas Stasiulis sveikinosi su žiūrovais iš specialių „Išsipildymo akcijos“ namų, kuriuose pildosi vaikų svajonės.

REKLAMA
REKLAMA

M. Stasiulis pranešė, kad iki šiandien šiemet „Išsipildymo akcijoje“ surinkta 93 tūkst. 800 eurų. Tačiau šį vakarą „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertas pradeda nuo nulio, o visą šią sumą pridės po koncerto ir paskelbs, kokią galutinę sumą surinko mūsų mažiesiems ligoniukams.

REKLAMA

R. Šakalytė-Jakovleva koncerto metu kalbėjosi su praeitų metų „Išsipildymo akcijos“ herojaus Nojaus mama.

Praėjusiais metais Nojus labiausiai norėjo žengti pirmuosius žingsnius, jam buvo nustatyta šleivapėdystė, diagnozuotas abiejų klubų išnirimas, smegenų vystymosi anomalijos, pasireiškiančios raumenų silpnumu. Tačiau „Išsipildymo akcijos“ lėšomis daugiau nei 10 tūkst. eurų buvo skirta mažojo Nojaus reabilitacijos kursams ADELI medicinos centre, kineziterapijos paslaugoms. 

REKLAMA
REKLAMA

Su žiūrovais pasisveikino ir kita vedėjų pora  Inga Jankauskaitė ir Marijus Mikutavičius.

Merūnas atliko savo dainą „Mylėk širdimi“.

Eteryje nuskambėjo palinkėjimas vaikams ir jų tėvams/globėjams nuo prezidento Gitano Nausėdos ir pirmosios ponios Dianos.

Saulius Prūsaitis su Igle atliko dainą „Tas Jausmas“.

Plaukikas Danas Rapšys palinkėjo mažiesiems ligoniukams sveikatos.

PIRMOJI ISTORIJA – DOMANTAS

Klaipėdos rajone įsikūrusių Erikos ir Aivaro didžiausias noras – kad jų trimetis sūnus Domantas pradėtų vaikščioti. Berniukui diagnozuota centronuklearinė miopatija RYR1 geno patologija, lemianti nugaros ir kojų raumenų silpnumą, tačiau šeima nenuleidžia rankų ir tiki, kad atkaklaus darbo su specialistais pagalba noras virs realybe. Prie to, kad tikslo siekti būtų lengviau, galime prisidėti kiekvienas – Domantas tapo šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojumi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ suvienija visus kilniam tikslui – padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia. Kasmet žmonių gerumo dėka mažųjų ligoniukų kasdienybėje atsiranda daugiau šviesos. Šią šviesą toliau skleisti kviečia ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija, kartu su neabejingų žmonių pagalba, sukuria stebuklą ir sergančių vaikų bei jų šeimų širdyse įžiebia vis didesnę viltį.

REKLAMA

L. Blaževičiūtė atvirai sako – būti tokio gerumo projekto dalimi ir sutelkti visus tokiam gražiam tikslui yra neįkainojama ir kasmet TV3 šeima, sutelkdama visus gražiam tikslui, vis paauga. Juk „Išsipildymo akcija“ vyksta ne vieną dieną, o ištisus metus.

„Gaila, kad eteryje negalime parodyti, kiek širdies yra įdėta ruošiantis, nes „Išsipildymo akcija“ nevyksta vieną dieną, ji vyksta visus metus – visus metus domimės, išklausome, po „Išsipildymo akcijos“ stebime, kaip jie sveiksta, auga. Mūsų TV3 šeima kasmet dar labiau išsiplečia.“

REKLAMA

ANTROJI ISTORIJA – GRYTĖ IR BENAS 

Šiemet kiekvienas galime prisidėti ir išpildant VUL Santaros klinikų siekį, kuris galėtų padėti vaikams, gimusiems su galūnių vystymosi sutrikimais –  įsigyti naujos kartos ortopedinį išorinės fiksacijos prietaisą, kuris ženkliai palengvintų ortopedinį gydymą tiems, kuriems reikalinga galūnių deformacijų korekcija. 

Daugiau galite skaityti čia.

Katažina Zvonkuvienė su savo dukrele Kornelija ir choru „HEY“ atliko dainą „Mums skirta tik tiek“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O su dukrele Kornelija pasirodžiusi Katažina Zvonkuvienė prabilo ir apie savo šeimą, o taip pat pridėjo, kad tai, kas vyksta šį penktadienio vakarą, yra tolygu stebuklui.

Aktorė Kristina Kazlauskaitė siuntė palinkėjimą Lietuvos sergantiems vaikams.

TREČIOJI ISTORIJA – LUKAS

2020-ųjų birželio 27 dieną šių metų „Išsipildymo akcijos“ herojaus, tuomet 7-erių Luko gyvenimas pasikeitė akimirksniu – berniukui su broliu leidžiant laiką pas senelius Šakiuose, sprogo benzininė litavimo lempa. Užtiškus degančiam benzinui, jis nudegė 53 proc. kūno ir 20 proc. kvėpavimo takų. Nors medikai prognozavo blogiausią scenarijų, Lukas parodė, kad yra tikras kovotojas, tačiau nelaimė paliko ryškius ženklus – randus ant viso kūno.

REKLAMA

Daugiau galite skaityti čia.

X faktoriaus nugalėtojai grupė „Spurr“ atliko dainą „The Loneliest“.

Aurimas Valujavičius ligoniukams siuntė palinkėjimą.

Šiuose ypatinguose namuose apsilankė ir apie suteiktą paramos projekto pagalbą prabilo ir praėjusių metų herojai. Anksčiau klausos problemų turėjęs Gvidas pripažins šiandien gyvenantis pilnavertį gyvenimą, o šleivėpadystės diagnozę išgirdęs Nojus pagaliau gali žengti pirmuosius žingsnius.

REKLAMA

KETVIRTOJI ISTORIJA – ALANAS

Šešiamečio Alano Agatanovo mama Sandra senų sūnaus nuotraukų nežiūri. Taip yra ne dėl to, jog jai nemalonu prisiminti sūnelio mažas dienas, tačiau dėl to, jog jos šeimos gyvenimas sausio mėnesį apsivertė. Atrodęs įprastas karščiavimas privedė iki neįtikėtinai retos diagnozės – „Fires“ sindromo. Klaipėdietis berniukas tapo vienu iš milijono vaikų, kuriems pasireiškia nevaldomi traukuliai, kurie blogiausiomis dienomis berniuką kankindavo kone  kas penkias minutes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paramos koncerto metu linkėjimus ligoniukams siuntė ir SEB banko vadovė Sonata Gutauskaitė-Bubnelienė. SEB bankas – ilgametis „Išsipildymo akcijos“ paramos projekto partneris.

Inga Jankauskaitė atliko dainą  „Apie tai yra Kalėdos“.

Mantas Kalnietis taip pat siuntė palinkėjimą mažiesiems ligoniukams.

PENKTOJI ISTORIJA  SOFIJA

Pristatome jums dar vieną be galo jautrią „Išsipildymo akcijos“ istoriją, kurios herojė – 9-metė Sofija. Vos pažvelgus į plačią mergaitės šypseną veide net negalėtumėte įtarti, kiek sveikatos sunkumų jau teko iškentėti šiai mokyklinukei iš Palangos. Nors mergaitė su dideliu užsidegimu lanko mokyklą ir jodinėja žirgais, visgi Sofija šiek tiek skiriasi nuo savo bendraamžių vaikų. Mergytė gimė neišsivysčiusiomis rankytėmis ir kojytėmis, o dabar jos didžiausia svajonė – bioninės rankos ir specialus elektrinis vežimėlis.

REKLAMA

Daugiau skaitykite čia.

Mantas Jankavičius atliko daina „Jausti viską“.

Lenktynininkas Rokas Baciuška siuntė palinkėjimą ligoniukams.

TV3 laidos „La maistas“ vedėjas Gian Luca Demarco kvietė aukoti „Išsipildymo akcijos“ herojams.

Studijoje apsilankė ir kunigas Ričardas Doveika.

ŠEŠTOJI ISTORIJA – OLGA

Net dešimt vaikų auginanti pora iš Ukrainos savo meile ir rūpesčiu apgaubtų kiekvieną. Deja, jauniausiai jų šeimos narei, įdukrintai mergaitei Olgai, reikalinga tokia pagalba, kuri stipriai viršija šeimos galimybes…  Mažoji Olga – aštuonerių metų mergaitė, kurią sveikatos bėdos ėmė persekioti nuo pat gimimo. Olga gimė neišnešiota, vos šeštąjį nėštumo mėnesį, ir tesvėrė vieną kilogramą. O dėl to, kad biologinė mergaitės mama vartojo psichotropines medžiagas, Olga netrukus susidūrė ir su kitomis problemomis.

REKLAMA

Daugiau skaitykite čia.

Iglė atliko dainą „Dėkoju tau“.

SEPTINTOJI ISTORIJA – MARTINAS

7-metis Martinas buvo be galo lauktas ketvirtasis Jelenos vaikas, tačiau, deja, berniuko gimdymo jo mama negali prisiminti su šypsena veide.

Martinui dar bebūnant mamos pilvelyje, netikėtai plyšo Jelenos gimda, o tuomet medikams teko itin sunki užduotis – vienu metu gelbėti ne tik mažylio, bet ir mamos gyvybes. Martinas gimė be gyvybės ženklų, jį reikėjo gaivinti ir reanimuoti... 

REKLAMA
REKLAMA

Laimei, medikams pavyko išgelbėti tiek berniuko, tiek mamos gyvybes. Tačiau grįžus namo su naujagimiu Martinu, čia šeimos problemos nesibaigė. Martinas nuolatos verkė, jį kankino sveikatos bėdos, o gydytojai niekuo padėti negalėjo. Pati mama vos sulaikydama ašaras atvirauja, kad kai kuriais gyvenimo etapais buvo be proto sunku.

„Tu jautiesi toks bejėgis. Tu net nežinai, ką daryti. Tu tiesiog nebenori gyventi. Jeigu ne vyras – nežinau, kaip būtų pasibaigę“, – neslepia Martino mama.

Daugiau skaitykite čia.

Marijus Mikutavičius atliko dainą „Geros žiemos“.

„Per 21 gyvavimo metus „Išsipildymo akcija“ įrodė, kad mes, lietuviai, niekuomet neliekame abejingi. Labai norėčiau, kad tai padrąsintų žmones nepasiduoti ir drąsiai ieškoti jiems reikalingos pagalbos. Deja, daugybė šeimų šiandien vis dar tam nesiryžta. Kasmet rengdami paramos koncertus, siekiame įkvėpti apie savo bėdas kalbėti garsiai.

Juk tai liečia vaikus – tuos, kurie patys pagalbos prašyti negali, bet kurių gyvenimą mes, suvieniję jėgas, galime paversti bent kiek šviesesniu. Savo pavyzdžiu galime įrodyti, kad visuomet atsiras tie, kuriems rūpi aplinkiniai ir jų gerovė. Neabejoju, kad tokie paramos projektai augina mus visus – ne tik kaip asmenybes, bet ir kaip tautą.

O tai, kad kasmet sunkiai sergantys akcijos herojai sulaukia tokio Lietuvos žmonių gerumo, įrodo, kad mūsų širdyse tradicija aukoti jau yra giliai įsišaknijusi. Ačiū jums už jūsų gerumą – pratęskime šią tradiciją ir šiemet“, – kviečia TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

REKLAMA

Koncerto ir Pyragų dienos metu suaukota 321 275 eur. Ačiū už jūsų gerumą!

Herojų istorijos

Stebuklinguose paramos projekto namuose, kuriuos gaubia viltis, kad kiekvienas vaikas augtų laimingas ir sveikas, jau šį vakarą apsigyvens jautriausios mažųjų „Išsipildymo akcijos“ 2023 herojų istorijos.

Tai – sunkiai sergantys vaikai, kuriems jų šeimos, kad ir kiek stengtųsi, padėti jau nebegali, nes medicininės priežiūros poreikiai viršija tėvų bei artimųjų galimybes. Tai – vaikai, kuriems padėti galime tik kiekvienas iš mūsų.

Tarp šių vaikų – su neišvysčiusiomis kojytėmis ir rankytėmis gimusi Sofija, kiekvieną dieną kenčianti didžiulius skausmus nuo nepatogių, žaizdas atveriančių protezų. Taip pat – 7-metis Martinas, kovojantis su sunkiai gydoma epilepsija, autizmu ir kitais tą lydinčiais susirgimais.

Išgirsime ir 10-ies vaikų šeimoje augančios bei nuolatos už galimybę regėti mus supantį pasaulį kovojančios Olgos istoriją. Abejingų nepaliks ir Lukas – staigios nelaimės metu vaikas apdegė daugiau nei 50 procentų savo kūno… O Grytės ir Beno ir istorija atskleis aparato, kurio iki šiol neturi nė viena mūsų šalies ligoninė, svarbą.

Išsipildymo akcija (nuotr. TV3)

Ir tai – tik kelios istorijos, kurios jau šį vakarą mums primins, jog ne visi mūsų šalies vaikai šiandien gali džiaugtis nerūpestinga, paprasta ir šviesia vaikyste. Tačiau mes esame tie, kurie galime tą pakeisti.

REKLAMA

Šį vakarą į gėrio ir švelnumo kupinus paramos koncerto namus pakvies Marijus Mikutavičius, Renata Šakalytė-Jakovleva, Mindaugas Stasiulis ir Inga Jankauskaitė.

Čia išgirsime ne tik jautrias šių metų vaikų istorijas, susitiksime su ankstesnių „Išsipildymo akcijų“ herojais bei tokiais svečiais kaip kunigas Ričardas Doveika ar visuomet gerą nuotaiką skleidžiantis Gian Luca Demarco, bet išgirsime ir puikiai šalyje žinomų žmonių, specialiai vaikams skirtus palinkėjimus.

O ryškiausios šalies žvaigždės šių metų akcijos herojams ir kiekvienam žiūrovui skirs gražiausius savo kūrinius. Vilties ir gerumo nuotaikos prieš artėjančias šventes įkvėps Katažina Zvonkuvienė su dukrele Kornelija ir vaikų choru, o kūrinį svarbiausiam mūsų ramsčiui – šeimai – paskirs Iglė Bernotaitytė.

Taip pat įspūdingame „Valdovų rūmų“ kieme, kuris pavirs į tikrą ledo pasaką, pasirodys ir jautrusis Mantas Jankavičius, naujo albumo dainą pristatysiantis Merūnas Vitulskis bei tokie garsūs atlikėjai kaip Saulius Prūsaitis, I. Jankauskaitė ir M. Mikutavičius.

Jau 21 metus iš eilės savo pečius suremiame tam, kad sunkiai sergančių vaikų ir jų tėvelių gyvenimas taptų lengvesnis. Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ antram gyvenimui prikėlė 300 sunkiai sergančius vaikus, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių mažųjų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos.

REKLAMA

O šiemet prie TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko inicijuoto paramos projekto prisijungė ir „Išsipildymo akciją“ globojantis prekybos tinklas „Maxima“. Gausėjantis akcijos draugų ratas teikia džiaugsmo ir vilties, kad nuo šiol bus galima padėti ir dar gausesniam vaikų būriui.

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių. „Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų