REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija“ kviečia nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką mažiesiems ligoniukams. Šiandien gerumo akcijos paramos koncerte šilumą žiūrovams dovanojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė, į sceną lipusi su ypatingu žmogumi – savo dukra Kornelija.

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija“ kviečia nelikti abejingais ir ištiesti pagalbos ranką mažiesiems ligoniukams. Šiandien gerumo akcijos paramos koncerte šilumą žiūrovams dovanojo dainininkė Katažina Zvonkuvienė, į sceną lipusi su ypatingu žmogumi – savo dukra Kornelija.

REKLAMA

Judviejų atlikta daina „Mums skirta tik tiek“ gimė dar prieš kelerius metus, gimus vaikams, bėgant laikui susigulėjo, išlaukė ir kiek pakeista vėl suskambo.

Pasirodant su dukra kaskart suvirpa širdis

Laikui bėgant kai kurios dainos vietos keitėsi, bet nepasikeitė viena – jos prasmė, nešanti svarbią žinią, ypač aktualią gyvenant lėkime ir skubėjime.

„Tai daina apie šilumą, apie tikėjimą, apie tai, kad visada yra vilties, net jei atrodo, kad situacija beviltiška, kai kažkuo netiki, gali pažvelgti į dangų, pažvelgti artimajam į akis ir suprasti, kad visada yra viltis ir kažkas tau išties pagalbos ranką, jeigu tik atsisuksi į jį.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip ir dainuojame: „Mums skirta tik tiek“. Iš tikrųjų, mums skirta labai, labai daug, tik mes retokai pastebime visa tai ir visa tiek, kiek turime“, – apie kūrinį pasakojo Katažina.

REKLAMA

Nors scenoje kartu su dukra pasirodo jau ne pirmą kartą, kaskart vis suplazda širdis ir apima jaudulys – pasirodant kartu, atsakomybę, rodos, neša už du.

„Jeigu mes tai darytume dažnai, matyt, jau būtų įprotis ir jai būtų jaukiau, bet retai žengiame į sceną kartu, tad jaučiasi susikaustymas, o kai ji susikausto, lyg bandau visą tai perimti iš jos.

Bet svarbiausia, ką turiu daryti – būti rami, išlaikyti ramią širdį ir pasitikėti ja. Aš, kaip ir kiekviena mama, perimu didžiąją dalį visko ant savo pečių. Belieka atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka – to mokinuosi kiekvieną kartą“, – su šypsena kalbėjo atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA

Katažina pasidžiaugia, kad įnirtingai įkalbinėti dukros pasirodyti kartu nereikia – jei Kornelija nenorėtų, į sceną neliptų, tačiau nė nedvejodama sutinka ir entuziastingai ruošiasi pasirodymams.

Tiesa, kartais dainuojant scenoje sukausto baimė, tačiau kai šalia – brangiausias žmogus, visos baimės išsisklaido:

„Galbūt matymas, kaip aš gyvenu scena ir noriu joje būti, ją užkrečia. Vasarą ji kartu su manimi važinėjo į kelis koncertus, mačiau, kaip ji džiūgauja ir laukia.

Filmavimai yra atsakingesni momentai, kai kažkiek baugina kameros, žmonės, visas virtuvinis šurmulys, bet vis tiek noras yra, net kai ji tai daro nedrąsiai. Aš kažkada vaikystėje buvau tokia pati – aš labai bijojau, bet dar labiau norėjau.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Katažina pasidžiaugia, kad su dukra puikiai jaučia viena kitą, nes tarp jų užsimezgęs stiprus, laikui nepavaldus ryšys. Tačiau kaskart, kai atsisuka į dukrą, dainuojančia nebe vaikiškus, o brandžius tekstus, ima kauptis džiaugsmo ašaros – atrodo, dar visai neseniai ji buvo tokia maža, o jau taip užaugo...

„Išsipildymo akcija“ kviečia į ypatingus namus

Kiekvienas esame įpratęs ko nors laukti. Vieni laukia Kalėdų, kiti – gimtadienio. O daugybė mažųjų herojų, kartu su savo šeimomis kasdien kovojančių su daugybe sunkių diagnozių, svajoja tik apie geresnį rytojų. Padovanoti tokią lengvesnę kasdienybę, kurioje kiekvienas vaikas galėtų gyventi be skausmo, jau 21 metus iš eilės siekia ir paramos projektas „Išsipildymo akcija“. O šį penktadienį, šventinio paramos koncerto metu, TV3 televizija kiekvieną žiūrovą pakvies į vilties ir stebuklų kupinus namus. Tapkime stebukladariais ir sunkiai sergančių vaikų svajones išpildykime kartu!

REKLAMA

Šiandien nusikelkime į ypatingus namus. Tokius, kuriuose kiekvieną rytą pabundama geriausios nuotaikos, kur nosį maloniai kutena cinamono kvapas, o kūną šildo pro langą besibraunantys saulės spinduliai. Tai – svajonių namai, kuriuose nėra skausmo, nevilties ir ašarų. Tai – namai, kuriuose vaikai auga laimingi, ir, svarbiausia, sveiki.

Deja, realybė dažnai būna kitokia. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime tai pakeisti. Krūtinę užliejus maloniam artėjančių švenčių jauduliui, kviečiame pagalvoti apie tuos, kuriems pagalbos reikia labiausiai – mažuosius ligoniukus.

Jau 21 metus iš eilės susivienijame dėl to, kad sunkiai sergančių vaikų ir jų tėvelių gyvenimas taptų lengvesnis, ir vietoje to, kad teiktų skausmą, padovanotų kuo įmanoma daugiau džiaugsmo. Juk būtent taip nusipelnė augti kiekvienas mūsų vaikas!

REKLAMA

Svajones pildyti gali kiekvienas

Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ antram gyvenimui prikėlė 300 sunkiai sergančių vaikų, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių mažųjų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos.

„Išsipildymo akcijos“ herojais kasmet tampa sunkiomis arba retomis ligomis sergantys vaikai, kuriems reikalingoms gydymo procedūroms ir reabilitacijos priemonėms nepakanka valstybės skiriamų lėšų. Labai dažnai šių mažylių medicininės priežiūros poreikiai viršija ir tėvų bei artimųjų galimybes.

Akcijos metu surinktos lėšos skiriamos įsigyti medicininei įrangai, kuri gali būti panaudojama ne tik akcijos herojaus, bet ir kitų mažylių sveikatos problemoms spręsti. Taip pat – fizinės ir psichologinės pagalbos priemonėms, kurios sustiprina sergančių ar negalią turinčių mažylių reabilitacijos galimybes, suteikia jiems galimybę geriau integruotis į visuomenę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia.

Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių. „Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

Kodel jus tokie,toks negailestingi.Geri žmones,aūgyna vaikus,stengesi.Viskas ten,gerei .Devas dave balsa ,dainoja.Ir iš jus nieko neprašo! OK JUS GAL NE LAIMINGAS.
Ir paimkit ja is teleloto,nes tuo visi nustos ziuret ir lost.Uzknisa savo prastumu.
UžknysoUžknyso tie zvonkai,gėda
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų