REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
111
TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė (Greta Skaraitienė/ BNS nuotr.)

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ suvienija visus kilniam tikslui – padėti tiems, kuriems to reikia labiausiai. Kasmet žmonių gerumo dėka mažųjų ligoniukų kasdienybėje atsiranda daugiau šviesos. Šią šviesą toliau skleisti kviečia ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

111

Jau 21-ąjį kartą „Išsipildymo akcija“ suvienija visus kilniam tikslui – padėti tiems, kuriems to reikia labiausiai. Kasmet žmonių gerumo dėka mažųjų ligoniukų kasdienybėje atsiranda daugiau šviesos. Šią šviesą toliau skleisti kviečia ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

REKLAMA

Jau 21 kartą „Išsipildymo akcija, kartu su neabejingų žmonių pagalba, sukuria stebuklą ir sergančių vaikų bei jų šeimų širdyse įžiebia vis didesnę viltį.

L. Blaževičiūtė atvira – būti tokio gerumo projekto dalimi ir sutelkti lietuvius tokiam gražiam tikslui, yra neįkainojama. Tokiu būdu mes augame ne tik kaip asmenybės, bet ir kaip tauta.

„Gaila, kad eteryje negalime parodyti, kiek širdies yra įdėta ruošiantis, nes „Išsipildymo akcija“ nevyksta vieną dieną. Mums ji vyksta visus metus. Visus metus herojais domimės, išklausome, o po „Išsipildymo akcijos“ koncertų kasmet stebime, kaip jie sveiksta, auga. Mūsų TV3 šeima kasmet dar labiau išsiplečia.“

REKLAMA
REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ – įrodymas, kad nesame abejingi

L. Blaževičiūtė šypsosi – ji, kaip ir daugelis kitų, kasmet su dideliu užsidegimu laukia, kol ateis dar viena „Išsipildymo akcija“, nes tai – ypatingas renginys, suvienijantis daugybę žmonių.

REKLAMA

„Mūsų „Išsipildymo akcijos“ labai laukiu kiekvienais metais. O šiandien čia vyksta pats svarbiausias įžiebimas, nes mes kartu gerumui žiebiame savo širdis. Per 21-erius metus su „Išsipildymo akcija“ įrodėme, kad Lietuvos žmonės yra neabejingi, kad kartu mes galime labai daug“, – teigė TV3 generalinė direktorė.

Per tiek metų neabejingi lietuviai, surėmę pečius ir susivieniję kilniam tikslui, iš tiesų pasiekė itin daug – jau būtų sunku suskaičiuoti, kiek vaikų kasdienybė nušvito kitokiomis spalvomis.

„Mes sprendžiame daugybę problemų, dažnu atveju ieškome sisteminių sprendimų, kad šiandien, padėdami vienam vaikui, ateityje galėtume padėti daug didesniam jų būriui.

REKLAMA
REKLAMA

Skausmo yra labai daug ir, deja, kartais neužtenka vienos akcijos. Todėl reikia, kad žmonės būtų dar aktyvesni, aukotų, dalintųsi, pasiryžtų globoti vieną ar kitą ligoniuką. Tačiau taip pat yra ir daugybė darbų, kurie nėra pamatuojami jokia finansine išraiška – tokių darbų svorį galime suvokti tik atvėrus širdį ir skleidžiant gėrį kitiems.“

Kviečia skleisti gerumą ir neužsiverti patekus į bėdą

Gerumas ir empatija jau tūkstančius metų yra variklis, skatinantis kurti gražesnį pasaulį. Ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms, gerumas pripildo lietuvių namus.

O kai namai pilni gerumo, juo norisi dalintis ir su kitais bei ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems to labiausiai reikia. Tai ir kviečia daryti TV3 generalinė direktorė L. Blaževičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Šį vakarą labiausiai noriu palinkėti įžiebti kiekvieną širdį gerumu, pasidalinti, aukoti ir prisidėti, kad visi mūsų herojai tiesiogine to žodžio prasme prisikeltų naujam gyvenimui.

Per šventes širdys prisipildo gėrio ir noro dalintis. Tad noriu visiems to ir palinkėti artėjant gražiausioms metų šventėms“, – visiems linki ji.

L. Blaževičiūtė pabrėžia – prisidedant prie gerumo akcijos, keičiasi ne tik „Išsipildymo akcijos“ herojų gyvenimai: „Keičiamės mes visi – tobulėjame, augame kaip asmenybės, augame kaip tauta ir kaskart įrodome, kad mokame vieni kitais rūpintis.“

 

Tačiau širdyje dega didelis noras ne tik paraginti skleisti gerumą, bet ir padrąsinti prabilti ir kreiptis tuos, kuriems pagalbos reikia.

REKLAMA

„Šiemet labai noriu padrąsinti žmones, kad jie išdrįstų kalbėti, pasidalintų savo problema ir žinotų, kad visada atsiras kažkas, kam rūpi jie ir jų artimieji.

Noriu pakviesti žmones nelikti vienais su savo problema ir visada ieškoti pagalbos, neprarasti vilties ir tikėjimo, kad gali būti sprendimas net ir pačioje sudėtingiausioje situacijoje“, – svarbią žinią siunčia TV3 generalinė direktorė L. Blaževičiūtė.

„Išsipildymo akcija“ kviečia į ypatingus namus

Šiemet „Išsipildymo akcija“ kiekvieną žiūrovą kviečia į vilties ir stebuklų kupinus namus. Tapkime stebukladariais ir sunkiai sergančių vaikų svajones išpildykime kartu!

REKLAMA

Šiais metais nusikelkime į ypatingus namus. Tokius, kuriuose kiekvieną rytą pabundama geriausios nuotaikos, kur nosį maloniai kutena cinamono kvapas, o kūną šildo pro langą besibraunantys saulės spinduliai. Tai – svajonių namai, kuriuose nėra skausmo, nevilties ir ašarų. Tai – namai, kuriuose vaikai auga laimingi, ir, svarbiausia, sveiki.

Deja, realybė dažnai būna kitokia. Tačiau kiekvienas iš mūsų galime tai pakeisti. Krūtinę užliejus maloniam artėjančių švenčių jauduliui, kviečiame pagalvoti apie tuos, kuriems pagalbos reikia labiausiai – mažuosius ligoniukus.

Stebuklinguose paramos projekto namuose, kuriuos gaubia viltis, kad kiekvienas vaikas augtų laimingas ir sveikas, jau šį vakarą apsigyveno jautriausios mažųjų „Išsipildymo akcijos“ 2023 herojų istorijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai – sunkiai sergantys vaikai, kuriems jų šeimos, kad ir kiek stengtųsi, padėti jau nebegali, nes medicininės priežiūros poreikiai viršija tėvų bei artimųjų galimybes. Tai – vaikai, kuriems padėti galime tik kiekvienas iš mūsų.

Tarp šių vaikų – su neišvysčiusiomis kojytėmis ir rankytėmis gimusi Sofija, kiekvieną dieną kenčianti didžiulius skausmus nuo nepatogių, žaizdas atveriančių protezų. Taip pat – 7-metis Martinas, kovojantis su sunkiai gydoma epilepsija, autizmu ir kitais tą lydinčiais susirgimais.

Šių metų heroje tapo it 10-ies vaikų šeimoje augančios bei nuolatos už galimybę regėti mus supantį pasaulį kovojančios Olga. Abejingų nepaliks ir Lukas – staigios nelaimės metu vaikas apdegė daugiau nei 50 procentų savo kūno… O Grytės ir Beno ir istorija atskleis aparato, kurio iki šiol neturi nė viena mūsų šalies ligoninė, svarbą.

REKLAMA

Ir tai – tik kelios istorijos, kurios jau šį vakarą mums primins, jog ne visi mūsų šalies vaikai šiandien gali džiaugtis nerūpestinga, paprasta ir šviesia vaikyste. Tačiau mes esame tie, kurie galime tą pakeisti.

Stebuklus galime daryti kiekvienas

Jau 21 metus iš eilės savo pečius suremiame tam, kad sunkiai sergančių vaikų ir jų tėvelių gyvenimas taptų lengvesnis. Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ antram gyvenimui prikėlė 300 sunkiai sergančius vaikus, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių mažųjų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos.

O šiemet prie TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko inicijuoto paramos projekto prisijungė ir „Išsipildymo akciją“ globojantis prekybos tinklas „Maxima“. Gausėjantis akcijos draugų ratas teikia džiaugsmo ir vilties, kad nuo šiol bus galima padėti ir dar gausesniam vaikų būriui.

REKLAMA

„Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių.

„Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų