REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
111
Renata Šakalytė-Jakovleva  (Fotobankas)

Prasidėjo jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“. Šių metų šventinę programą veda ir su televizijos ekranų žiūrovais bendrauja puikiai žinomi TV3 veidai – Marijus Mikutavičius, Inga Jankauskaitė, Renata Šakalytė-Jakovleva ir Mindaugas Stasiulis. Neseniai su žiūrovais būtent jie ir pasisveikino.

111

Prasidėjo jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“. Šių metų šventinę programą veda ir su televizijos ekranų žiūrovais bendrauja puikiai žinomi TV3 veidai – Marijus Mikutavičius, Inga Jankauskaitė, Renata Šakalytė-Jakovleva ir Mindaugas Stasiulis. Neseniai su žiūrovais būtent jie ir pasisveikino.

REKLAMA

Viena iš renginio vedėjų – Renata Šakalytė-Jakovleva suspindo stulbinančia elegancija.

„Per 21 gyvavimo metus „Išsipildymo akcija“ įrodė, kad mes, lietuviai, niekuomet neliekame abejingi. Labai norėčiau, kad tai padrąsintų žmones nepasiduoti ir drąsiai ieškoti jiems reikalingos pagalbos. Deja, daugybė šeimų šiandien vis dar tam nesiryžta. Kasmet rengdami paramos koncertus, siekiame įkvėpti apie savo bėdas kalbėti garsiai.

Juk tai liečia vaikus – tuos, kurie patys pagalbos prašyti negali, bet kurių gyvenimą mes, suvieniję jėgas, galime paversti bent kiek šviesesniu. Savo pavyzdžiu galime įrodyti, kad visuomet atsiras tie, kuriems rūpi aplinkiniai ir jų gerovė. Neabejoju, kad tokie paramos projektai augina mus visus – ne tik kaip asmenybes, bet ir kaip tautą.

REKLAMA
REKLAMA

O tai, kad kasmet sunkiai sergantys akcijos herojai sulaukia tokio Lietuvos žmonių gerumo, įrodo, kad mūsų širdyse tradicija aukoti jau yra giliai įsišaknijusi. Ačiū jums už jūsų gerumą – pratęskime šią tradiciją ir šiemet“, – kviečia TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

REKLAMA

Herojų istorijos

Stebuklinguose paramos projekto namuose, kuriuos gaubia viltis, kad kiekvienas vaikas augtų laimingas ir sveikas, jau šį vakarą apsigyvens jautriausios mažųjų „Išsipildymo akcijos“ 2023 herojų istorijos.

Tai – sunkiai sergantys vaikai, kuriems jų šeimos, kad ir kiek stengtųsi, padėti jau nebegali, nes medicininės priežiūros poreikiai viršija tėvų bei artimųjų galimybes. Tai – vaikai, kuriems padėti galime tik kiekvienas iš mūsų.

Tarp šių vaikų – su neišvysčiusiomis kojytėmis ir rankytėmis gimusi Sofija, kiekvieną dieną kenčianti didžiulius skausmus nuo nepatogių, žaizdas atveriančių protezų. Taip pat – 7-metis Martinas, kovojantis su sunkiai gydoma epilepsija, autizmu ir kitais tą lydinčiais susirgimais.

REKLAMA
REKLAMA

Išgirsime ir 10-ies vaikų šeimoje augančios bei nuolatos už galimybę regėti mus supantį pasaulį kovojančios Olgos istoriją. Abejingų nepaliks ir Lukas – staigios nelaimės metu vaikas apdegė daugiau nei 50 procentų savo kūno… O Grytės ir Beno ir istorija atskleis aparato, kurio iki šiol neturi nė viena mūsų šalies ligoninė, svarbą.

Ir tai – tik kelios istorijos, kurios jau šį vakarą mums primins, jog ne visi mūsų šalies vaikai šiandien gali džiaugtis nerūpestinga, paprasta ir šviesia vaikyste. Tačiau mes esame tie, kurie galime tą pakeisti.

Šį vakarą į gėrio ir švelnumo kupinus paramos koncerto namus pakvies Marijus Mikutavičius, Renata Šakalytė-Jakovleva, Mindaugas Stasiulis ir Inga Jankauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Čia išgirsime ne tik jautrias šių metų vaikų istorijas, susitiksime su ankstesnių „Išsipildymo akcijų“ herojais bei tokiais svečiais kaip kunigas Ričardas Doveika ar visuomet gerą nuotaiką skleidžiantis Gian Luca Demarco, bet išgirsime ir puikiai šalyje žinomų žmonių, specialiai vaikams skirtus palinkėjimus.

O ryškiausios šalies žvaigždės šių metų akcijos herojams ir kiekvienam žiūrovui skirs gražiausius savo kūrinius. Vilties ir gerumo nuotaikos prieš artėjančias šventes įkvėps Katažina Zvonkuvienė su dukrele Kornelija ir vaikų choru, o kūrinį svarbiausiam mūsų ramsčiui – šeimai – paskirs Iglė Bernotaitytė.

Taip pat įspūdingame „Valdovų rūmų“ kieme, kuris pavirs į tikrą ledo pasaką, pasirodys ir jautrusis Mantas Jankavičius, naujo albumo dainą pristatysiantis Merūnas Vitulskis bei tokie garsūs atlikėjai kaip Saulius Prūsaitis, I. Jankauskaitė ir M. Mikutavičius.

REKLAMA

Jau 21 metus iš eilės savo pečius suremiame tam, kad sunkiai sergančių vaikų ir jų tėvelių gyvenimas taptų lengvesnis. Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ antram gyvenimui prikėlė 300 sunkiai sergančius vaikus, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių mažųjų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos.

O šiemet prie TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko inicijuoto paramos projekto prisijungė ir „Išsipildymo akciją“ globojantis prekybos tinklas „Maxima“. Gausėjantis akcijos draugų ratas teikia džiaugsmo ir vilties, kad nuo šiol bus galima padėti ir dar gausesniam vaikų būriui. „Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Visa paaukota suma keliauja į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą – akcijos partneriai netaiko jokių kitų mokesčių. „Išsipildymo akcijos“ skaidrumu rūpinasi audito įmonė Grant Thornton Baltic.

As aplamai i ja ziuret negaliu. Tv pagalba ir Sakalyte vemt vercia
pašiurpo oda,eina šiurpai,pritrenkė, rėžė,smogė elegancija...la i tas akis neatitraukia vyras..mums dzin
Renata visad elegantiska ir naturaliai maloni( kiek matau eteryje). Nuostabiai svelni ir naturaliai paprasta moteruskumu- tai duota moteriai, manau.
Aciu Jums, gerb. Renata uz toki svelnu bendravima su vaikais, ju tevais, kolegomis. Jus - savo vaikams isskirtinaiNepaprasta mama. Lai visad lydi tas siltas svelnumas jus, tai - duotybe.
Aciu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų