Rašyti komentarą...
TA ŠAKALYTĖ artistė iš sudegusio teatro , aiškiai matosi jos dviveidiškumas . Moka suvaidinti veikiančią. TIESIOG ŠLYKŠTU Į JĄ ŽIŪRĖTI . TEGU GERIAU VAŽIUOJA Į BOMŽYNUS , TEN PAMOKINA PIJOKUS KAIP GYVENTI.
Ir kas jums su skoniu. Elegancija visų pirma vidinė turi būti, o tada bet kaip aprengus ji ir liks. Pamenu, Teišerskytė ir su treningu atrodė kaip Anglijos karalienė. Mokykitės.
tv3 šeima
Pinigus, kuriuos iššvaistot kurdami tokias "akcijas" paskirkit tiems kuriems reikia tų pinigų, nereiks demonstruot savo aprangos, maivytis prieš kameras. Labai įdomu būtų sužinoti, kokia dalis tokių akcijų metu surinktų lėšų atitenka tiems, kuriems naivūs žmonės suaukoja. Manau, kad nemaža dalis tenka akcijų organizatoriam ir jų dalyviams. Visi žino kad šiais laikais nieko nėra už "ačiū".
Labai neprofesionali,nutaiso tokį liūdną verksmingą veido miną.

visiškai netinka jai ,tie apdarai iš kaprono,juk ji tokia kaimiškai tvirta moterytė o suknios kaip iš balerinos spintos
toji Šakalytė jau pabodo ir akys įskaudo matyt...tegul eina silkių kept,ten tiktų labiau jos elegancija,kiek galima
Vaidina didelę specialistę, pamokslauja. Nemaloni moteris. Geriau būtų likusi šakalyte. Iš viso baisi programa, atrodo Lietuvoje neliko nieko tik alkoholikai, tinginiai, o vedantieji iš tokių uždirba. Gal pabandytų realiai dirbti?
pritariu pritariu, gąsdinati vedėja krau
pritariu pritariu, gąsdinati vedėja krau
@Stasys pr
O man Renata visada yra vyšnia ant torto!
Naloni,besišypsanti,taktiška,pasitempusi,daug kam reikėtų mokytis iš Jos būti eteryje!
Gražių švenčių,gerų ateinančių!
@Janė ant torto ir virtuvėj ant blynų,tegul nebelenda ekranan
Renata visad elegantiska ir naturaliai maloni( kiek matau eteryje). Nuostabiai svelni ir naturaliai paprasta moteruskumu- tai duota moteriai, manau.
Aciu Jums, gerb. Renata uz toki svelnu bendravima su vaikais, ju tevais, kolegomis. Jus - savo vaikams isskirtinaiNepaprasta mama. Lai visad lydi tas siltas svelnumas jus, tai - duotybe.
Aciu
@Edita Birute O man atvirkščiai,ji maloni nenatūraliai,net negaliu įvardinti kodėl tokia atstumianti,pamokslautoja ir mokytoja
@* matyt pati tokia ,nieko gero :D

Skaitomiausios naujienos
Į viršų