Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Spalio 18-osios horoskopas 12 zodiako ženklų:

Spalio 18-osios horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Kita vertus, nepasitikėjimo, abejonių galbūt sukels jūsų antroji pusė, mylimas žmogus. Mažiau klausykitės gandų ir apkalbų.

Jautis

Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija. Visgi bus lengva užkibti ant sukčių kabliuko, patikėti gandais.

Dvyniai

Viltys, susijusios su darbu, mokslu, verslu, planuotomis pajamomis, tikriausiai pasiteisins. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti ir gana sudėtingą reikalą, susijusį su užsieniu. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, neskleiskite gandų.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Gana produktyvi diena. Nusimato naudingas dalykinis pokalbis. Galite papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Puikiai seksis tvarkytis buityje, prekiauti, spręsti turtinius reikalus. Būkite atidesni artimųjų poreikiams.

Liūtas

Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite imti ar teikti interviu, sėkmingai prekiauti, sudaryti sutartis, įsigyti kažką iš technikos.

Mergelė

Gali kilti dilema, dėl gauto pasiūlymo keisti esamą padėtį ar visgi likti prie to, kas įprasta, viską palikti savieigai ir pan. Galbūt jums gali patarti artimas žmogus, regėjęs ir šilto, ir šalto per savo ilgą gyvenimą.

Svarstyklės

Jums seksis sublizgėti kūrybos, pramogų verslo, vaikų ugdymo arba reklamos srityje. Kita vertus, padaugės iliuzijų, intrigų.

Skorpionas

Sumaniai dalykinius ir ūkinius reikalus. Turbūt pasitaikys progų papildomai užsidirbti. Seksis bendrauti su vadovais, kolegomis. Visgi saugokitės sukčių, manipuliatorių, netapkite reklamos, virtualios prekybos auka.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į smulkius trikdžius, replikas. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo, tarpininkavimo sutartį.

Ožiaragis

Šiandien pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus bei imtis ūkinių darbų, nes kai ką būtina iš esmės sutvarkyti. Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Iš dominančio asmens sulauksite įdomaus pasiūlymo, bet nepasielkite skubotai.

Vandenis

Padaugės optimizmo, pasitikėjimo savimi. Jūsų viltys rasti teisybę, įgyti autoritetą arba trokštamą išsilavinimą taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite padaryti deramą žingsnį. Galbūt laimėsite įtakingo asmens palankumą.

Žuvys

Būsite dalykiškai nusiteikę. Jeigu teks bendrauti su vadovu ar visuomene, aiškiai parodysite, kad esate neabejingi įvykiams darbe, šalyje, jaučiate atsakomybę. Galite būti raginami užimti konkrečią poziciją aktualiu klausimu.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų