Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Mėnulio Pilnatis trečiadienį – tai reiškia, kad šią savaitę, ypač jos viduryje galime būti ganėtinai emocingi. Žinoma, reikėtų prisiminti, kad tuo metu, kai emocijos diktuoja ką daryti, rezultatas būna atitinkamas. 

Merkurijus pirmadienį nustos judėjęs atbulas ir pagaliau patrauks Svarstyklių ženklu pirmyn – tai reiškia, kad dalykinis gyvenimas apdairiai (Svarstyklės yra apdairios), bet ims judėti pirmyn. Taip pat tai gali reikšti, kad daugiau ribojimų dėl koronaviruso nebus. Kiek teko stebėti, tais laiko tarpais, kai Merkurijus būna retrogradinis, susirgimų skaičius auga, o ribojimai didėja. Kai Merkurijus pajuda pirmyn – susirgimų skaičius gali kisti visaip, bet dalykiniam gyvenimui tai neatsiliepia. Išvada: susirgimų skaičius arba stabilizuosis, arba dalykinio gyvenimo atsigavimui įtakos neturės.  

Kitos žinios. Saulė su Marsu kol kas taikiose ir stiligose Svarstyklėse, tačiau Saulė į Skorpiono ženklą pereis šeštadienį. Atrodytų, reikėtų laukti visokiausių skorpioniškų gyvenimo prieskonių – aštresnių emocijų parodomųjų keršto akcijų ir panašių dalykų. Bet vargu ar jų bus daug, mat kol laikinasis Saulės valdovas Marsas bus Svarstyklėse, todėl jo karingumas bus maždaug kaip stilingai apsirėdžiusio taikos balandžio. Būdamas tokiu Saulės Skorpione jis smarkiai neįkvėps. 

Venera keliauja Šaulio ženklu, yra romantiška, su polėkiu, primena amazonių karalienę tad ir mums padės dėl jausmų nesivaržyti. 

Avinas

Nors apsnūdę tikrai nebūsite, kol kas niekur veržtis nesinorės – tiesiog tokia nuotaika. Tačiau įkvėpimo galima tikėtis tuo atveju, jeigu reikės kovoti dėl teisingumo, tvarkyti juridinius, teisinius reikalus. Taip pat dabar yra puikus metas kelionei – atsipalaiduoti ir pasilepinti. 

Jautis

Tikrai nestigs nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų, kuriuos reikės greitai ir pareigingai atlikti, kai kada kai kam pavadovaujant. Palankus metas rūpintis sveikata, domėtis su ja susijusiais reikalais. Savaitės pabaigoje gali maloniai nudžiuginti santykiai su kai kuriais asmenimis. 

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Puikus laikas – pilnas kūrybos, linksmų, smagių dalykų, kuriais bus smagu dalytis su esančiais kartu. Nestigs progų smagiai pasilinksminti, o ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su vaikais. Taip pat dabar labai maloniai gali nudžiuginti santykiai su kai kuriais svarbiais jums asmenimis. 

Vėžys

Turbūt daugiausia laiko bei pastangų paprašys namų, šeimos reikalai arba reikalai susiję su nekilnojamuoju turtu – šiose srityse tikėtina sėkmė, bet galiausiai viskas stos į tas vietas, kuriose ir turi būti. Savaitės pabaigoje prasidės rudens linksmybių ir pramogų metas – iš karto pajusite. 

Liūtas

Būsite atvirti, daug judėsite, daug bendrausite įvairiausiomis temomis – ir asmeniniais reikalais, ir dalykiniais – pagaliau jie pajudės pirmyn. Savaitės pabaigoje prasidės patogus laikas rūpintis namais. Taip pat dabar gali būti daug progų smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. 

Mergelė

Dėmesį trauks piniginiai reikalai, galimybė gauti apčiuopiamos naudos – dėl greitų, ryžtingų veiksmų šioje srityje laukia nemenka sėkmė. Geras laikas rūpintis namų, būsto reikalais, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau, dar gražiau, o namiškiai – dar laimingesni. 

Svarstyklės

Būsite labai energingi, labai dalykiški ir labai veiklūs, link tikslo drošite tiesiai, gerokai mažiau nei visuomet galvodami, ką apie jus kas nors pasakys ar pagalvos.  Puikus metas sportuoti. Neliks pamiršti ir draugai – susitikimams, maloniems pokalbiams laikas labai geras. 

Skorpionas

Didžiąją savaitės dalį gali nieko ypatinga nevykti, pasaulio vargai, džiaugsmai ar rūpesčiai jus menkai tepalies ir bus nelabai įdomūs. Tačiau įdomūs gali būti asmeniniai piniginiai reikalai – jais užsiimti metas išties geras, čia galimos malonios staigmenos. 

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Būsite atsipalaidavę, žavingi, jausmingi ir labai stilingi. Žinoma, tokia būsena neliks nepastebėta – tai bus tarsi savaime suprantama. Tikra sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Labai palankus metas rūpintis savimi, savo įvaizdžiu ir asmeniniu stiliumi. 

Ožiaragis

Atrodo, teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai darbų, kuriuos reikės greitai ir tiksliai atlikti. Tai nebus sunku – jėgų ir nusiteikimo pakaks, produktyvumas bus didelis. Palankus metas tiems, kurių profesinė veikla susijusi su žiniomis, informacija, jos rinkimu ir perdavimu. 

Vandenis

Didžiąją savaitės dalį galima bus leistis nešamiems kasdienybės – svarbių darbų ar asmeninių iššūkių tikimybė nedidelė. Kartu gali nutikti taip, kad dažnai prablaškys artimi draugai – laikas ne tik pabūti, kartu, bet ir nuveikti ką smagaus išties geras. Savaitės pabaiga parodys, kad metų rudeninis metų pabaigos darbymetis – jau nebe už kalnų. 

Žuvys

Teks plaukti pasroviui – darbe sėkmė lydės pirmiausia tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu – kitu atveju tikėtinos nebent kokios nors smagios, malonios smulkmenos ir tiek. Asmeninio gyvenimo pokyčių irgi tikėtis sunku. Savaitės pabaigoje prasidės palankus metas kelionei, kurios metu dera aktyvus ir pasyvus poilsis. 

Gairės:

Rašyti komentarą...
S
Svarstykles
2021-10-17 22:04:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Horoskopai, kuriuos norisi skaityti.
Atsakyti
0

D
Dvynys
2021-10-17 22:03:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu, labai mano geras horoskopas.... nu, negaili Naglis visiems zenklams gero gyvenimo... o, dar gal ir ta pandemija atslugs-bus visai neblogai...
Atsakyti
0

I
Ivo
2021-10-18 15:39:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antradienį apie savaitę. Google miegi?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
S Svarstykles 2021-10-17 22:04:58
Horoskopai, kuriuos norisi skaityti.
Atsakyti
0
D Dvynys 2021-10-17 22:03:35
Nu, labai mano geras horoskopas.... nu, negaili Naglis visiems zenklams gero gyvenimo... o, dar gal ir ta pandemija atslugs-bus visai neblogai...
Atsakyti
0
I Ivo 2021-10-18 15:39:28
Antradienį apie savaitę. Google miegi?
Atsakyti
0
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų