Įspėja kelis Zodiako ženklus: laukia netikėtumai, kurie ne visiems gali bus malonūs

Ne vienam Zodiako ženklui sekmadienį žvaigždės žada galimas staigmenas ar netikėtumus. Tiesa, vieniems jie gali būti malonūs, bet kitiems – nelabai. 

Pateikiame rugpjūčio 1 d. horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų:

Avinas

Gana aktyviai vertinsite aktualius įvykius arba pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių tiesa jums atrodys priimtina. Tikriausiai sužinosite įdomių naujienų, atskleisite naują pažinimo puslapį.

Tauras

Kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Jeigu naudojotės savo padėtimi, siekdami tam tikrų tikslų, tai gali iškilti į viešumą. Neapsirikite turtinėse avantiūrose.

Dvyniai

Pažįstamo asmens, o gal konkurento pasiūlymas gali būti nedoras, bet jus itin vilios. Visgi karingos kai kurių asmenų nuotaikos, emocijos neleis jums jaustis visiškai saugiai. Pagalvokite, ar jums reikia nemalonumų.

Vėžys

Jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos ir pan. Galimas daiktas, jūsų argumentai skambės neįtikinamai. Savo teisumą ir kompetenciją pavyks įrodyti tik darbais ir faktais patvirtinus savo žodžius.

Liūtas

Galite pakliūti į situaciją, kurioje jausitės auka, arba turėsite ginti savo ar artimųjų interesus. Nors sunku bus išsiaiškinti komplikuotus santykius, nesusipratimus, bet gims vilčių, kad jūsų pastangos anksčiau ar vėliau pasiteisins.

Mergelė

Tikriausiai susidomėsite pinigų investavimo, skolinimosi galimybėmis, lizingu. Galbūt ką nors įsigysite, parduosite. Iš šalies gali atrodyti, kad tuo pažeidžiate kažkieno interesus.

Svarstyklės

Galite sėkmingai tvarkyti korespondenciją, publikuoti straipsnius, megzti ryšius su užsieniečiais. Stenkitės būti diplomatiški, objektyvūs. Nederėtų plepėti visko, kas šaus į galvą.

Skorpionas

Žmonės, kurių palaikymo tikitės, gali paprasčiausiai jumis manipuliuoti. Kita vertus, jūsų pretenzijos į lengvą naudą, įvairius patogumus, modernią aplinką gali būti nerealios, trukdančios nuoširdžiai bendrauti su artimaisiais, partneriu.

Šaulys

Netikėtumų gali pateikti draugai, gerbėjai arba vaikai. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Primygtinai nepirškite savo nuomonės aplinkiniams.

Ožiaragis

Teks įtemptai dirbti ar mokytis, o jėgų, optimizmo turėsite mažiau nei aplinkiniai. Visgi gali pasiteisinti sumanymas, susijęs su verslo modernizavimu.

Vandenis

Šiandien nusimato susitikimų, pokalbių, o gal ir malonių ar nemalonių staigmenų. Būtų gerai, kad savo norus bei siekius derintumėte su kitų.

Žuvys

Jei manote, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, iš tokių svajonių liks tik muilo burbulas. Nepalanki diena pinigų skolinimuisi ir seksualinėms avantiūroms.

Šaltinis: Vytautus.com


Rašyti komentarą...
j
jo
2021-08-01 11:16:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durnesnio neesu skaicius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų