Šeštadienio horoskopas: astrologai išskiria, kam ši diena bus naudinga

Astrologai praneša, kad liepos 31 d. verta nedaryti skubių sprendimų  tai Jūsų raktas į sėkmę. Pateikiame liepos 31 horoskopą12 zodiako ženklų:

Avinas

Galite gauti intriguojančių pasiūlymų dėl tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje, tačiau dabar nepriimkite sprendimų: jums reikia laiko viską ramiai apsvarstyti.

Tauras

Dėl jums nežinomų priežasčių ar padedant slaptiems užtarėjams galimi naudingi pokyčiai. Labiau pasiseks tiems, kurie užsitikrins kolektyvo palankumą. Spręskite sudėtingas problemas.

Dvyniai

Nors diena sėkminga, įtampą jausite nemenką. Gali apimti prieštaringi jausmai, norai. Labai nesiblaškykite, ankstesnių ketinimų keisti neskubėkite. Galbūt reikia išlaukti? Suskubkite sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų.

Vėžys

Lemtingi bus susitikimai, išgirsti žodžiai, gauti pasiūlymai, patarimai. Imsite daug ką kitaip suprasti, matyti. Niekur nesiveržkite, pajuskite, ką jums diktuoja gyvenimas.

Liūtas

Įspūdingas metas: galima priimti svarbius sprendimus, susijusius su veikla bei šeima, taip pat gyvenamąja vieta (galbūt suvoksite, kad reikia viską keisti, kraustytis kitur).

Mergelė

Keista diena: kai jausitės teisūs, aplinkiniai tai neigs, bet jei abejosite savo sugebėjimais, sulauksite palaikymo... Vis dėlto jums nuotaiką sugadinti bus sunku ir būsite kupini geriausių nuojautų, meilės.

Svarstyklės

Galite apie save sužinoti itin svarbių dalykų. Geras metas darbams sisteminti: bus šviesi galva, džiugi nuotaika. Aplinkiniai noriai su jumis bendraus, sieks padėti, veikti kartu.

Skorpionas

Savo nuomonės reikšti, iniciatyvos demonstruoti nederėtų, sėkmė lydės tuomet, kai paisysite šeimos nuomonės bei interesų, tad būkite kuklesni, kantresni, siekite prisiderinti, pirmi nusileisti.

Šaulys

Nevaržykite savęs, tai džiaugsmo, kūrybinės sėkmės, taip pat meilės diena. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimą, naudą.

Ožiaragis

Pasistenkite šią dieną praleisti kuo ramiau ir paprasčiau. Sutelkite jėgas svarbiems darbams atlikti, neįvykdytiems pažadams.

Vandenis

Verta pakovoti už teisybę, bet neverta dėl jos ginčytis. Rinkitės dalykinius partnerius, aptarinėkite su dabartiniais veiklos plėtimo perspektyvas. Tiesa, nepersidirbkite, mokėkite atsiriboti nuo neprivalomų, antraeilių darbų.

Žuvys

Kad būtumėte stipresni kritišką akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, ir pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais bei antrąja puse.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų