3 laimingiausi rugpjūčio mėnesio Zodiako ženklai: jie gaus viską

Kai vakarai dar ilgi ir šviesūs, bet žinote, kad šis džiaugsmas netrukus baigsis – tai reiškia, kad atėjo rugpjūtis. Liepos mėnesį daugelis gyveno ramiau, buvo mažiau skubos, lyginant su intensyviu žvaigždžių judėjimu birželio mėnesį.

Galbūt pagaliau daugiau laiko pavyko praleisti namuose su šeima – tai nulėmė Vėžio sezonas. Tačiau planetoms persislinkus į Liūto ženklą, pasikeitė ir atmosfera – dabar žvaigždės žada pasitikėjimą savimi, tvirtumą ir susitelkimą į save. 

VĖŽYS

Praėjus jūsų gimtadienio laikotarpiui, labiau susikoncentruojate į piniginius reikalus ir galvojate, kaip nešvaistyti laiko ir energijos, kad užsitikrintumėte tvirtumo pojūtį. O gal atvirkščiai? Jūsų finansų srityje pastaruoju metu buvo daug veiksmo – ten vyko dvi Mėnulio pilnatys, intensyvus Jupiterio judėjimas nuo liepos 28 dienos, todėl ši tema dabar yra dėmesio centre. Ar neišleidžiate daugiau, nei uždirbate? Ar visos išlaidos yra reikalingos?

Galbūt kurioje nors srityje jums reikėtų paramos? Tikėtina, kad svyruosite tarp ypatingo užtikrintumo ir visiško pasimetimo šioje astrologinėje teritorijoje – ir tai yra visiškai normalu. Pilnatys yra geros tuo, kad jų metu vyksta įvairių procesų kulminacijos, todėl įgysite tikrai užtarnautų įžvalgų apie tai, kas vyks 22 mėnesio dieną.

Tačiau tuo pačiu metu Venera, meilės planeta, bus jūsų namų sektoriuje – tai Vėžio taisyklėms paklūstanti sritis – nuo rugpjūčio 15 dienos iki rugsėjo 10. Venera jums leis pasijusti kaip miegant po mėgstamiausia minkščiausia antklode ar kaip ragaujant pirmą kąsnį mėgstamiausio patiekalo.

Šiuo gyvenimo laikotarpiu jausitės labai komfortabiliai – tikrai nusipelnėte kiek atsipalaiduoti. Atsiverkite visam sentimentalumui, laiką leiskite su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis, savaitgaliais ilgiau pamiegokite ir valgykite mėgstamą maistą. Šis laikotarpis tikrai turėtų padėti jums atsigauti, o dar geresnė žinia ta, kad artimiausiomis savaitėmis tokių malonių momentų bus dar daugiau.

LIŪTAS

Įsibėgėja jūsų gimtadienio laikotarpis – jūs mėgaujatės kiekviena buvimo dėmesio centre minute. Taip ir turėtų būti. Tačiau prieš ateinant kasmetinei jaunačiai jūsų Zodiako ženkle, rugpjūčio 8 dieną, galite pajusti vis stiprėjantį poreikį į viską pasižiūrėti plačiau ir viską apmąstyti.

Ar atsimenate, kaip jautėtės artėjant gimtadieniui vaikystėje? Ar prieš pirmą pasimatymą su žmogumi, kurį žinojote, kad tikrai įsimylėsite? Šios jaunaties metu mėgausite būtent tokia gaivališka, švytėjimo ir gyvenimo džiaugsmo suteikiančia energija, kuri padės išsigryninti svarbiausią savo planą ir imtis pirmojo svarbaus žingsnio, rašo instyle.com

SVARSTYKLĖS

Praėjusį mėnesį Svarstyklėms teko įžengti į tikrą jėgų žydėjimą profesinėje srityje, o prasidėjus Liūto sezonui pereisite į tinklaveikos zoną – čia jums padės ir jūsų draugai. Esate labai bendrauti mėgstantis žmogus, o šiuo metu ir galimybių tam tikrai netrūksta – vis atsiranda proga su kuo nors bendradarbiauti. Apie 8–ąją mėnesio dieną, kai prasidės jaunatis jūsų bendravimo sektoriuje, savo galingas intencijas galėsite perkelti į veiklą bendruomenėje. Kaip darbas komandoje gali padėti išpildyti jūsų senus troškimus ir kaip jūsų indėlis gali padėti pasiekti bendrų tikslų?   

REKLAMA

Dar vienas įdomus periodas prasidės rugpjūčio 16 dieną ir tęsis iki rugsėjo 10 dienos, kai romantiškoji Venera, jūsų ženklą valdanti planeta, judės jūsų Zodiako ženklo sektoriumi. Tai jums padės jaustis energingiems ir laimingiems, suteiks harmonijos santykiuose, padės įžvelgti grožį, pastiprins kūrybingumą ir atneš daug malonių akimirkų.

Taip, dabar tinkamas laikas semtis jėgų iš visų tų veiklų, kurias darote dėl savęs – jausmas bus tikrai nuostabus. Kai rugpjūčio 22 dieną Saulė pereis į jūsų dvasingumo sritį, būsite ramesni ir ateis laikas apmąstymams, todėl bus tinkamas laikas rūpintis vidiniu „aš“ ir užsiimti visais tais ritualais, kurie jums suteikia seniai užtarnautos vidinės ramybės. 


Rašyti komentarą...
T
Taisau.
2021-07-29 18:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ilgi vakarai būna žiemą,o vasarą ilgos dienos, ,,reporteri".
Atsakyti
-2

P
Po galais
2021-08-04 19:40:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu neprisikabinek prie zmoniu "taisau"
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų