Astrologai vienam Zodiakui pranašauja sunkų laiką: gali tekti nusivilti mylimu žmogumi

Pirmoje dienos pusėje gali kilti įvairių sunkumų tvarkant įprastas problemas. Nenumokite į kitų siūlomą pagalbą ranka, artimieji išties gali padėti kebliose situacijose.

Avinas

Diena įtempta, tačiau naudinga, ypač darbe daug spėsite nuveikti. Pasikliaukite intuicija ir rasite optimalų sprendimą. Pirma dienos pusė labiau komplikuota, kai galite be pagrindo nusivilti artimu, mylimu žmogumi, savo šeima, darbu.

Tauras

Lydi pakili nuotaika, pagarbus aplinkinių dėmesys. Puikus laikas bendrauti su užsieniečiais, vykti į keliones. Tiesa, pirmą dienos pusę elkitės atsargiau, nebūkite patiklūs su nepažįstamais asmenimis kelyje, taip pat nepriimkite svarbių finansinių sprendimų.

Dvyniai

Jei išgirsite vadovo priekaištų, kaltinimų, nesiginčykite, nes patirsite nuostolių. Pasikalbėti apie jūsų karjeros ateitį verta jau antrą dienos pusę. O pirmą būkite apdairūs su pinigais bei dokumentais.

Vėžys

Tikri draugai padės jums ir jūsų šeimai, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai žadės. Jei dėl kokio nors asmens šiandien susipyksite su artimaisiais, šio žmogaus derėtų vengti: per jį sulauksite nemažai problemų.

Liūtas

Nenorėkite daugiau, nei galima, tuomet viskas klostysis gana sklandžiai, pasistenkite blaiviau vertinti savo galimybes ir susidariusią situaciją. Neskubinkite įvykių: dabartinius reikalus, svarbų apsisprendimą derėtų atidėti rytdienai.

Mergelė

Būsite kupini energijos, pasitikėjimo savimi, jus lydės sėkmė (tiesa, antrą dienos pusę), o pirmą nesileiskite išprovokuojami ginčui, konfliktui: jūsų reakcija gali būti neadekvati.

Svarstyklės

Būkite atsargūs, kad pirmą dienos pusę kas nors nepiktnaudžiautų jūsų prisirišimu prie artimųjų, kad nepatektumėte į žalingą finansinę ar emocinę priklausomybę.Vėliau aplinkybės keisis jūsų naudai, kaip ir jūsų požiūris į sunkumus.

Skorpionas

Venkite daug kalbėti, žadėti ar ginčytis. Ieškokite reikalingų žmonių ir venkite atsitiktinių ar mažai pažįstamų asmenų. Nesivelkite į flirtą ir nebūkite lengvabūdiški kelyje.

Šaulys

Pirmą dienos pusę nedaug spėsite nuveikti: stigs jėgų, sveikatos, kieno nors geranoriškumo, palaikymo. Vis dėlto po pietų bus geras laikas. Palanku užsiimti buitimi, šeima, namais. Naujų darbų nepradėkite, baikite senus.

Ožiaragis

Nors pirma dienos pusė kiek apgaulinga, diena sėkminga ir optimizmui pakaks pagrindo: pajusite aplinkinių meilę, dėmesį, o jūsų reikalai – asmeniniai bei dalykiniai – pajudės geresne linkme. Seksis greitai išspręsti senas problemas, rasti reikalingus žmones.

Vandenis

Pirma dienos pusė gera ieškoti ir taisyti senas klaidas. Pasistenkite atitaisyti kadaise kam nors padarytą žalą. Antrą dienos pusę palanku tvarkyti svarbesnius reikalus.

Žuvys

Naudingas laikas tiems, kurie sutaria su antrąja puse, turi gerų draugų, tad pasistenkite suderinti savo poreikius bei planus pirmiausia su antrąja puse ir raskite laiko vakare susitikti su draugais.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų