• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Slaptas Kalėdų Senelis yra sena tradicija daugelyje darbo vietų, tačiau viena darbuotoja liko gerokai nusiminusi dėl neįprastos dovanos, kurią gavo iš savo kolegos.

Slaptas Kalėdų Senelis yra sena tradicija daugelyje darbo vietų, tačiau viena darbuotoja liko gerokai nusiminusi dėl neįprastos dovanos, kurią gavo iš savo kolegos.

REKLAMA

Kalėdinės dovanos gali būti absoliutus minų laukas, ypač kai perkate kam nors, kurio gerai nepažįstate, rašo mirror.co.uk. Slaptasis Kalėdų senelis padeda nuimti stresą ir suteikia papildomo malonumo, kai dovanojama anonimiškai.

Tačiau tai gali įnešti ir tam tikros įtampos, kai taktiškai parinktomis dovanomis specialiai „sujaukiama“ nusistovėjusi biuro politika. Kad ir kokie nuostabūs būtų jūsų kolegos, jie nebūtinai yra jūsų draugai.

Viena moteris neseniai susidūrė su šia dilema ir pasidalijo pasibjaurėjimu savo nerimastingame įraše „Mumsnet“ forume.

REKLAMA
REKLAMA

Dovanų gavo nemalonią suaugusiųjų spalvinimo knygelę

Ji dovanų gavo „tikrai nemalonią“ suaugusiųjų spalvinimo knygelę – dabar ji svarsto, ar nereikėtų apie tai pranešti savo vadovui. Knyga, pavadinta skambiu pavadinimu, suteikia galimybę užpildyti nepadorius piešinius tokiais žodžiais kaip „idiotas“, „kvailys“ ir seksualiniais užgauliojimais.

REKLAMA

Rodydama knygos nuotrauką, ji paklausė, ką daryti su šia keista dovana, ir paaiškino, kad iš pradžių ji net nenorėjo dalyvauti dovanų keitimesi.

Ji pridūrė: „Man patinka tikri keiksmažodžiai ir aš turiu darbą, kuris gali kelti daug streso, bet šiandien pagaliau pažiūrėjau į knygelę ir daugelis žodžių apie spalvojimą nėra keiksmažodžiai tikrąją prasme, tai tikrai labai nemalonūs seksualiniai keiksmažodžiai ir terminai, kuriuos aš sieju su pornografija, o ne keiksmažodžiais“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė: „Tiesą sakant, mane labai įžeidė, kad kažkas manė, kad tai tinkama dovana penkiasdešimtmetei kolegei profesinėje aplinkoje. Niekada nebuvau taip pažeminta. Mano problema yra ta: ar turėčiau ką nors pasakyti kolegoms, ar tiesiog knygą paslėpti ir pamiršti?“

Nenuostabu, kad daugelio internautų įrašo turinys nesužavėjo, nes vienas „Mumsnet“ vartotojas parašė: „Tai taip žiauriai netinkama darbo aplinkoje, kad negalėčiau to pakęsti“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tačiau kiti nesutiko ir viena moteris pakomentavo: „Aš dirbu profesionalioje aplinkoje ir pernai gavau tą pačią knygą. Man asmeniškai tai pasirodė juokinga ir padovanojau ją savo vyrui. Akivaizdu, kad tai buvo smagumo dėlei, kad ir kiek joje būtų „perlų“.

Kalbant apie tuos, kurie pataria kreiptis į vadovą, aš siūlyčiau išsitraukti tą didžiulę rakštį iš minkštos vietos. Nėra geresnio būdo supriešinti kolegas ir sukelti jų pyktį taip elgiantis“.

Dar vienas komentatorius pridūrė: „Aš tikrai kreipčiausi į vadovą. Jei tai buvo klaida, jie gali atsiprašyti ir išmokti būti atsargesniais“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų