kolegos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kolegos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kolegos“.

6 metus pradirbusi kasininkė sulaukė akibrokšto: to nesapnavo net liūdniausiame sapne

Australijos prekybos centre „Woolworths“ moteris dirbo šešerius metus, tačiau paskutinę jos darbo dieną su ja niekas neatsisveikino. Keeley Pejovic „Woolworths“ prekybos centre Kvynslande dirbo šešerius metus, kol nusprendė išeiti iš darbo ir parašė atsistatydinimo pareiškimą. Pirmadienį K. Pejovič į socialinį tinklą „TikTok“ įkėlė vaizdo įrašą, kuriame pasakojo apie nedėkingą akimirką, kai jos darbas liko neįvertintas ir nė nepastebėtas.
2023-11-13

Tiesioginiame eteryje mirė radijo laidų vedėjas: kolegos sukrėsti

Užuojautos anglo Timo Gough artimiesiems pasipylė po to, kai populiarusis laidų vedėjas užvakar mirė tiesioginiame eteryje per savo pusryčių laidą.  Jo radijo stotis pranešė, kad radijo didžėjus mirė pristatydamas savo pusryčių laidą, rašo mirror.co.uk. 55-erių Timas Gough vedė laidą apie valandą laiko, kai, įpusėjus dainai, įrašas nutrūko. Po kelių minučių muzika vėl grojo, bet vedėjas nebegrįžo į laidą.
2022-10-26

Išpakavusi kolegos dovaną moteris raudonavo iš gėdos: „Niekada nebuvau taip pažeminta“

Slaptas Kalėdų Senelis yra sena tradicija daugelyje darbo vietų, tačiau viena darbuotoja liko gerokai nusiminusi dėl neįprastos dovanos, kurią gavo iš savo kolegos. Kalėdinės dovanos gali būti absoliutus minų laukas, ypač kai perkate kam nors, kurio gerai nepažįstate, rašo mirror.co.uk. Slaptasis Kalėdų senelis padeda nuimti stresą ir suteikia papildomo malonumo, kai dovanojama anonimiškai.
2022-01-03

Baltieji rūmai: Bidenas penktadienį susitiks su Macronu

JAV prezidentas Joe Bidenas penktadienį Romoje susitiks su prancūzų kolega Emmanueliu Macronu, antradienį pranešė Baltieji rūmai. Dvišalis susitikimas vyks prieš Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą Italijos sostinėje, žurnalistams sakė JAV nacionalinio saugumo patarėjas Jake'as Sullivanas. Tą pačią dieną J. Bidenas susitiks su popiežiumi Pranciškumi Vatikane.
2021-10-26

Suodaičio pusseserė džiaugiasi jo meile Viktorijai: „Gražu žiūrėti“

Penktadienį sostinėje vyko laukiamiausiomis vasaros vestuvėmis vadinama šventė, Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje susituokė žymi verslininkė Viktorija Siegel ir jos širdies draugas Laurynas Suodaitis. Prieš ceremoniją susirinkę svečiai naujienų portalui tv3.lt atskleidė, ko norėtų palinkėti laimingajai porai.  Sostinėje į Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuves atvykę svečiai neslėpė džiaugsmo. Daugelis jų buvo pasipuošę itin prabangiai, o veiduose rodė plačias šypsenas.
2021-07-23
REKLAMA
.  .

Nišinės galimybės: ar dirbtinis intelektas įgavo verslo pasitikėjimą Lietuvoje?

Didėjant technologijų įtakai ir dirbtinio intelekto (DI) galimybėms, įmonės aiškinasi, kaip integruoti algoritmus į savo procesus ir sprendimus. „Nekyla abejonių, kad DI technologija šiandien gali patenkinti tris svarbius verslo poreikius: verslo procesų automatizavimą, duomenų analizę ir bendradarbiavimą su klientais ir darbuotojais.“ – sako MITA l. e. p. direktorius Gintas Kimtys.
2020-11-25

Girdvainio netekties sukrėsti kolegos: „Negalime patikėti, kad tai atsitiko"

Trečiadienį Lietuva neteko daug įsimintinų vaidmenų sukūrusio ir žiūrovų pagarbą bei meilę pelniusio aktoriaus Gedimino Girdvainio. Jo kolegos negaili šiltų žodžių ir neslepia, kad ši žinia jiems buvo labai netikėta. Aktorė Larisa Kalpokaitė apie Girdvainio mirtį sužinojo vakar vėlai vakare, apie pusę dvylikos. Nuo to laiko iki dabar ji kartu su vyru, taip pat aktoriumi Jonu Braškiu vis dar negali tuo patikėti.
2020-06-04

Nužudyto pareigūno kolegos nesulaiko ašarų: „Pareigūnai tie patys žmonės“

Pagerbiant tarnybos metu nužudytą policijos pareigūną Saulių Žymantą, pirmadienį visoje šalyje policijos pareigūnai vidurdienį vienai minutei išlipo iš tarnybinių automobilių, įjungė švyturėlius ir atidavė pagarbą, taip palydint ir pagerbiant žuvusį kolegą. Tuo metu vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė sako, kad visos išvados paaiškės po atlikto tyrimo, o patys policijos pareigūnai pagerbimo ceremonijoje sunkiai sulaiko ašaras dėl žuvusio kolegos.
2020-06-01

Vyro darbo skambutis tapo sensacija: kolegos negalėjo patikėti savo akimis

Šiuo laikotarpiu itin padaugėjo kuriozinių, neeilinių ir gėdingų darbo vaizdo skambučių. Tai yra vienas iš minusų dirbant namuose, nes dažnai tokių incidentų suvaldyti tiesiog neįmanoma. O štai Danas įrodė visai kitaip. Jis savo skambutį pavertė kurioziniu pats, o jo triukas paliko kolegas išsižiojusius. Australijoje su kolegomis susiskambinęs vyras su programa sumanė už nugaros įterpti save.
2020-04-15

Bumblauskas: mes gyvenome Gudavičiaus epochoje

Lietuva atsisveikina su neeiline mokslo asmenybe – profesoriumi istoriku Edvardu Gudavičiumi. Artimieji, bičiuliai ir kolegos sunkiai renka žodžius ir profesorių išskiria, kaip didį istoriką ir kartu labai paprastą ir nuoširdų žmogų. Gudavičiaus netektį jo kolega istorikas Alfredas Bumblauskas įvardija kaip didžiulį praradimą visam istorijos mokslui.
Aktualijos 2020-01-29
REKLAMA
REKLAMA

Idėjos įdomiam laisvalaikiui su kolegomis

Šylant orams kiekvienam kolektyvui reikėtų padovanoti galimybę pabėgti nuo tvankių darbo kabinetų ir linksmai praleisti laiką. Taip vienas kitą geriau pažinsite, o ir grįžti į darbus bus maloniau. Kadangi laiką leisite su kolegomis, būsite tikri, kad darbai jūsų tikrai netrukdys – mėgausitės tik poilsiu ir linksmai leisite laiką.
2019-06-04

Prisiminė mirusį Storpirštį: paskutinis pokalbis spaudžia ašarą

Antradienį mirusį žinomą teatro ir kino aktorių Arūną Storpirštį kolegos atsimena kaip universalų aktorių ir žavingą, šmaikštų žmogų. „Jis buvo aktorius profesionalas, kuris visur tikdavo – net ir senatvėje, pasikeitęs. Jis visur surasdavo savo „arkliuką“. Buvo pakankamai išdidus žmogus, visada išlaikydavo tokį savo statusą“, – BNS sakė aktorius Kostas Smoriginas.
2018-11-07

Šalia jūsų kosti ir čiaudi? 1 veiksmas padės neapsikrėsti

Staigūs temperatūros pokyčiai, perkaitęs kūnas, išėjus iš sporto salės, neužrištas šalikas - nebespėjame apsidairyti, kaip pradedame sloguoti, kosčioti. Šie iš pažiūros lengvi peršalimo simptomai dirbti netrukdo, tad ir toliau einame į darbą, negalvodami, kad galime užkrėsti savo kolegas. Kada yra ta riba, kai turėtume likti ir gydytis namuose, ir kaip elgtis, jeigu aplink – sirguliuoti pradedantys kolegos? Patarimais dalijasi BENU vaistininkas Marius Lukštaraupis.
2018-10-12

Užmezgė romaną su seksualiu kolega: merginos patirtis sudomins ne vieną

Į skaitytojų laiškus atsako Danas Savage‘as, amerikietis tinklaraščio „Savage Love“ autorius, žurnalistas, santykių ir sekso ekspertas, kurio sekso patarimų rubrika verčiama į daugelį kalbų ir publikuojama visame pasaulyje. Danas Savage‘as žinomas dėl savo kontraversiškumo ir tiesmukų atsakymų į skaitytojų užduodamus klausimus. Esu heteroseksuali moteris, neseniai pradėjusi romantinį nuotykį su jaunesniu ir labai seksualiu kolega.
2018-09-09

Plepalai prie kavos ne veltui: štai, kas didina produktyvumą darbe

Įmonės pastebėjo, jog darbuotojų susibūrimas fizinėje aplinkoje skatina jų kūrybiškumą ir santykių kūrimą. JAV atliktas tyrimas parodė, jog pokalbiai tarp bendradarbių jų produktyvumą padidina 20 proc., o 72 proc. darbuotojų, kurie turi geriausią draugą darbe, yra patenkinti savo pareigomis ir darbu. CV–Online kovo mėnesį Lietuvoje vykdytos apklausos duomenimis, 87 proc.
2018-04-14

Mirė žymus rusų aktorius

Eidamas 88-uosius metus mirė rusų kino ir teatro aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Olegas Anofrijevas. „Tik ką netekome Olego Anofrijevo. Mūsų vaikystės balso, brangaus ir mylimo mūsų artisto, žmogaus. Ačiū, kad dovanojote man bendravimą ir draugystę. Ilsėkitės ramybėje“, – parašė aktorius Aleksandras Oleško socialiniame tinkle „Instagram“. O. Anofrijevas baigė prestižinę Maskvos dailės akademinio teatro (MChAT) studiją ir buvo priimtas dirbti Maskvos centriniame vaikų teatre.
2018-03-28

Pasakė, kuo 2017-ieji įėjo į Lietuvos muitinės istoriją: to niekada nebuvo

„Nuobodžiauti neteko“ – šitaip lakoniškai 2017 – uosius apibūdino vienas iš Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnų. Pernykščiai metai muitinės kriminalistams pirmiausia įsiminė rekordiniais narkotikų kontrabandos sulaikymais: 2017 m. į MKT pareigūnų rankas pakliuvo beveik 2 tonos narkotikų. Tai didžiausias sulaikytų kvaišalų kiekis per visą Lietuvos muitinės istoriją.
Kriminalai 2018-01-09

Kėdainių valkata prisistatantis vyras: per dieną gali iškaulyti iki dvidešimties eurų

Nors Kėdainių mieste pastebimai sumažėjo benamių ir kitų asocialių žmonių, kurie tiesiog miesto centre įžūliai kaulydavo pinigų, o prisielgetavę čia pat ir orgijas keldavo, tačiau ši problema dar neišnykusi. „Kadziobu“ prisistatantis vyras vadina save vieninteliu išlikusiu tikru valkata Kėdainiuose. Nuo šio vyro dažniausiai nukenčia į Pirminės sveikatos priežiūros centrą einantys žmonės bei centrinės miesto turgavietės lankytojai.
Aktualijos 2017-12-28

Varvinsite seilę: lietuviai parodė, kokius pyragus moka kepti

Šiandien - Pyragų diena ir ji visoje šalyje švenčiama dar gausiau. Naujas akcentas – savo konditerinius sugebėjimus aktyviai pristato daugybės darboviečių naujokai. O kas nedrįsta, pyragus kepa net virtualiai, mobiliuoju telefonu. Surinkti pinigai bus skirti „Išsipildymo akcijos" remiamiems ligoniukams padėti.
Aktualijos 2017-11-06

Apklausa: dažnas norėtų sužinoti, kiek uždirba kolegos

Dauguma darbuotojų sutinka, kad darbo užmokesčio duomenys yra privatus klausimas ir labai jautri diskusijų tema. Nepaisant to, beveik 75 proc. respondentų norėtų žinoti, kiek uždirba jų kolegos. Tas pats galioja ir visų lygių vadovams. Ir tai dar ne viskas. 62% apklausos dalyvių norėtų žinoti, kiek uždirba jų pažįstami, kaimynai, draugai ir artimieji. 6 iš 10-ies su artimais draugais kalbasi apie jų atlyginimus. Tai Paylab.com (Lietuvoje – www.manoalga.
2017-08-18

Vladimiras Putinas. Ištakos: iš Leningrado patvorių į pasaulį bauginančios gaujos lyderius

Vladimiro Putino režimas stojo į galutinę krizės stadiją. Ir, jeigu nenutiks kokių nors stebuklų, neįsitenkančių į racionalių įvykių ribas, tokių kaip naftos kainų šuolis, netikėtas sankcijų atšaukimas, migrantų „Europos užkariavimas“ ar JAV karas su Kinija, Rusijoje įsitvirtinusio politinio režimo krachas yra neišvengiamas. Šios „ekonominės apokalipsės“ prognozės išsipildymas gali tęstis nuo kelių mėnesių (2016-ųjų pavasario) iki 1,5-2 metų.
2016-02-13

„Klaipėdos avialinijų“ atsakymas: lėktuve „An-2“ buvo visa reikalinga gelbėjimosi įranga

Gegužės 16 d. į Baltijos jūrą, likus maždaug 100 km iki Lietuvos krantų, avariniu būdu leidosi „Klaipėdos avialinijų“ lėktuvas An-2, kurį pilotavo Adolfas Mačiulis ir Alvydas Selmistraitis. Be žinios dingo – dar vis negalime ir nenorime ištarti žodžio „žuvo“ – mūsų bendradarbiai, kolegos, draugai. Adolfas ir Alvydas – vieni labiausiai patyrusių lakūnų Lietuvoje ir vieni labiausiai gerbiamų An-2 pilotų pasaulyje, ore praleidę tūkstančius valandų, matę patyrę pačių įvairiausių išbandymų.

Anglijos lietuvio rūpestis: ar dėl greičio viršijimo įskundė kolegos?

Prabangių automobilių salone Anglijoje dirbęs lietuvis negali atsistebėti bendradarbių „sąskaitų suvedinėjimo“ būdais ir anglų policijos darbu. Lietuvio teigimu, jį bandė apkaltinti be jokių įrodymų. Anglija.lt domėjosi šia painia istorija ir baudomis už greičio viršijimą, kurios taikomos Anglijoje. Ar greitis viršytas – nežinojo „Dirbau „Porsche“ automobilių salone, teikiančiu techninę priežiūrą, mano darbas buvo pristatyti automobilius techninei priežiūrai ir nuvežti atgal.
2015-04-21

Vienas iš kelių darbo paieškai – „Talentų bankas“

Nemaža darbdavių dalis susiduria su aukštos kvalifikacijos specialistų trūkumu. Tuo metu jaunų, ką tik studijas pabaigusių specialistų laukia iššūkis įrodyti savo kompetencijas ir potencialą. Tokiems specialistams ir darbdaviams atrasti vieniems kitus padeda Lietuvos darbo biržos įkurtas Talentų bankas. Daugiau nei 3 tūkst. jaunų talentų Talentų bankas – tai aukštos kvalifikacijos specialistų duomenų bazė internete (www.ldb.
2014-11-19

5 būdai kaip pasikelti motyvaciją darbe

Ar dažnai pirmadienį ryte suskambus žadintuvui galvojame: „Ir vėl pirmadienis, ir vėl į darbą. kaip norėčiau pakeisti darbą“? Jeigu jūsų galvoje sukasi tokios mintys, jūs paprastai prarandate bet kokią motyvaciją dirbti ir gerinti savo rezultatus. Jeigu pradėsite savaitę mintimis „Štai, nauja savaitė, nauja pradžia – šiomis dienomis daug nuveiksiu!“, neabejotinai pasieksite žymiai geresnių rezultatų. Pasikelti motyvaciją sau ir kolegoms yra visai nesudėtinga. Psichologė, VersloKursai.
2014-10-29

Pareigūnai raginami nedangstyti neblaivių kolegų

Visuomenėje įsigalėjusi alkoholio vartojimo kultūra sėja mirtį nešančias nelaimes. Į tai reaguojantys pareigūnai skatina kolegas ir visuomenę būti pilietiškais ir netoleruoti piktnaudžiaujančių alkoholiu. Policijos bendruomenę sudrebinę pražūtingi įvykiai Panevėžyje iškėlė daug klausimų.

Seksualinis priekabiavimas darbe – kodėl nesiskundžiame?

Žinote, būna kolegų, kurie kalbėdami mėgsta vis paliesti pašnekovą už rankos, paplekšnoti per petį, apkabinti. Jie dažniausiai linkę peržengti asmeninę bendravimo zoną, kuri šiaip jau yra apie 1 metrą. Jų artumas gali erzinti, tačiau dažniausiai apie tai darbe nutylima. Nutylima ir apie nešvankius, diskriminuojančius, žeidžiančius juokelius ir anekdotus, įvairaus pobūdžio seksistines pastabas – keista, nes visa tai yra seksualinis priekabiavimas.

Metai po V. Šapranausko mirties: skausmas kolegų ir žiūrovų širdyse

Lygiai metai, kai Vytauto Šapranausko nėra tarp mūsų. Aktoriaus kolegos dar nepasiruošę kalbėtis šia tema. Arūnas Sakalauskas, Inga Jankauskaitė, Linas Ryškus, Jurijus Smoriginas, vos išgirdę, kad bus kalbama apie V. Šapranauską, atsisako kalbėtis. Ir tai suprantama, artimo kolegos ir draugo netekę žmonės nenori viešai dalintis išgyvenamais jausmais. Kiti Lietuvos kūrėjai savaip sugalvoja atminti Vytautą Šapranauską.
Lietuva 2014-04-18

Mažiausiai yra norinčių dirbti su baltarusiais ir lenkais

Jei kolegą darbe reikėtų rinktis iš kaimyninių tautų atstovų, lietuviai pirmenybę teiktų latviui. Mažiausiai norinčių darbuotis kartu su baltarusiais, priešpaskutinėje vietoje – lenkų tautybės atstovai. Taip mano Lietuvos dirbantieji, kuriuos apklausė specialistų paieškos portalas cvmarket.lt. „Daugiau nei trečdaliui (36 proc.) apklausos dalyvių visiškai nesvarbu, kokios tautybės šalia besidarbuojantis žmogus, - sako cvmarket.
2014-01-28

Kaip bendrauti su kolegomis darbe

Dažnai kyla klausimas, kaip reikia bendrauti su bendradarbiais. Draugų darbovietėje turėjimas gali padėti kilti karjeros laiptais, teigiama BBC. Šiandien kontoros pasikeitė vien jau pačiu jų išplanavimu. Anksčiau darbuotojai dirbdavo kiek uždaresnėse patalpose, kas lėmė ir retesnį bendravimą su kolegomis.
2013-10-01

Policininkams įkliuvo „išbadėjęs“ kyšininkas

Tauragės rajone, Nosaičių kaime, sulaikytas telefonu be laisvųjų rankų įrangos kalbantis vairuotojas. Atrodytų, kad situacija įprasta ir neverta dėmesio, tačiau... Vyras nutarė išvengti administracinės atsakomybės, bet vėliau ėję įvykiai greičiausiai užtrauks ir baudžiamąją. Incidentas įvyko pirmadienio vakarą, apie 18 val. 15 min., kai buvo sustabdytas 45-erių L. M. vairuojamas automobilis.
Kriminalai 2013-06-04

Kaip išvengti streso naujoje darbovietėje?

Jei neseniai pradėjai dirbti pirmojoje savo gyvenime darbovietėje, šis straipsnis ne Tau, nes tokiu atveju būtų galima parašyti atskirą patarimų enciklopediją. Tačiau jeigu jau keiti darbą, o gal net ir veiklos sritį, puikiai pasirodei pokalbyje dėl darbo ir pirmadienį keliausi į naują biurą, susipažink su šiomis rekomendacijomis, kurios, tikėkimės, Tau pravers. Taisyklė Nr.
2013-04-21

Darboholikai – patys blogiausi darbuotojai

Darbe užtrunkate iki vėlyvo vakaro? Dirbate savaitgaliais, o miego valandas iškeitę į darbą prie kompiuterio išdidžiai atšaunate, kad „pamiegosite, kai numirsite“? Tikite, kad jei kuo daugiau dirbsite, tuo daugiau padarysite? Kad viršvalandžiai bus įvertinti kaip nepaprastas jūsų indėlis įmonei? O kuo ilgiau užtruksite darbe, tuo didesnį įspūdį padarysite darbdaviui? Pavadintas darboholiku retas kuris nuliūsta, priešingai – didžiuojasi savo atsidavimu darbui ir tiki, kad geru darbuotoju gali būt...
2013-03-23

Kaip palikti darbą?

Ketinate palikti savo darbovietę? Tuomet pasistenkite, kad atsisveikinus su kolegomis viršininkas svajotų apie jūsų sugrįžimą. Išeidami palikite pravertas duris ir galimybę grįžti, rašo „Galssdoor“. Pateikę prašymą dėl atleidimo visų pirma informuokite artimiausius kolegas, su kuriais palaikėte geriausius santykius. Ateityje jums dar gali prireikti šių žmonių pagalbos, todėl nepamirškite padėkoti už palaikymą. Leiskite jiems aiškiai suprasti, kokia svarbi buvo jų pagalba.
2013-03-11

Kaip dirbti su nemėgstamais žmonėmis

Stengiantis sukurti svajonių verslą ar įgyvendinti projektą, mąstote apie žmones, su kuriais norėtumėte dirbti. Laidos „Mitų griovėjai“ vedėjai Jamie Hyenemanas ir Adamas Savage kuria tikrai sėkmingą televizijos kanalo „Discovery“ projektą. Vis dėlto jie nėra draugai. Nesusitinka po darbo ir, pasak Adamo, veda vienas kitą iš proto. Jų darbiniai santykiai veikia pagarbos vienas kitam pagrindu. Reikia gerbti žmogų, su kuriuo dirbate, bet nebūtinai jį mėgti.
2013-02-23

Top 10: draudžiami rūbai darbo vakarėliui

Vakarėlis su kolegomis gali būti išties nuostabus. Tačiau, kitaip nei švenčiant su artimiausių draugų kompanija, klaidos čia gali lemti tavo karjerą. Todėl pasistenk elgtis išmintingai. O išmintis prasideda nuo... tinkamo rūbo. Darbovietės šventės – kaip tik ta vieta, kur pagal rūbą ne tik sutinka, bet ir palydi. Nes protą ir taip demonstruoji kasdien. Tad ko vertėtų vengti einant švęsti su kolegomis? 1. Pernelyg atviros iškirptės.
2012-12-18

Kaip elgtis firmos vakarėliuose?

Greit švęsime Kalėdas, Naujus Metus ir kitas šventes. Tikriausiai kiekvienoje kompanijoje planuojamos vakaronės, susitikimai restoranuose arba klubuose. Kalėdos ir Nauji Metai labiausiai laukiamos šventės, kada norisi truputį atsipalaiduoti, pakalbėti įvairiomis temomis ir laikinai pamiršti darbą. Vykstant į firmos vakaronę, reikėtų vadovautis gero elgesio taisyklėmis ir po kelių vyno taurių nepradėti kalbėti su kolegomis apie darbą.
2012-12-16

Neliečiamybės bylos pramogos – kalbėjimas ne „į temą“ ir nepagarba kolegoms

Sėdėjimą Seimo laikinosios komisijos, spręsiančios trijų įstatymų leidėjų teisinės neliečiamybės klausimą, posėdžiuose opozicija pavertė pramoga, informuoja „Respublika“. V. Uspaskichas apgailestavo, kad teisme jam nepavyko išreikalauti kai kurių bylos priedų. Todėl jis paprašė komisijos narių išreikalauti šiuos priedus. Politikas paprašė taip pat pakviesti į komisijos posėdį Mokesčių inspekcijos atstovus, kurie pasiaiškintų dėl priimtų partijos finansinių deklaracijų.

Kaune iki gruodžio pradžios stiprinama greičio kontrolė

Sekmadienį, lapkričio 18 d. paminėta Pasaulinė diena žuvusiems eismo įvykiuose atminti, kurios tikslas – žuvusiųjų eismo dalyvių paminėjimas, dvasinis ir moralinis palaikymas žmonių, kurių šeimos nariai, draugai ar pažįstami žuvo eismo įvykiuose. Šia diena norima dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į kiekvieno asmeninę atsakomybę už savo elgesį kelyje, Kelių eismo taisyklių laikymąsi, kad būtų išvengta beprasmių aukų.
Kriminalai 2012-11-19

10 būdų, kaip tapti geresniu darbuotoju

Aukšto nedarbo lygio laikais išlaikyti savo darbo vietą tampa svarbu kaip niekada. Kad įsitvirtintumėte savo darbovietėje ir pakiltumėte karjeros laiptais ar išvis pakeistumėte savo darbo vietą verta pagerinti savo darbo rezultatus. „Forbes“ siūlo dešimt būdų kaip galima tai padaryti. Visų pirma, tapkite organizuotais. Kai jus atakuoja elektroniniai laiškai, žinutės „Skype“, „Facebook“ ir visa kita, tampa sudėtinga susitvarkyti su darbo krūviu.
2012-11-09

Kokie žmonės darbe jaučiasi laimingiausi?

Atlikus Laimės darbe („Happiness at Work“) tyrimą, kuriame dalyvavo 11 tūkst. respondentų iš 90 šalių, paaiškėjo, kokie žmonės darbe jaučiasi laimingiausi, o kurie nenumaldomai seka laikrodžio rodyklę ir laukia darbo dienos pabaigos. Tyrėjų pateiktoje ataskaitoje teigiama, kad žmonės jaučiasi laimingesni dirbdami mažoje bendrovėje, kurioje darbuotojų skaičius neviršija šimto. Dirbant mažesniame kolektyve egzistuoja 25 proc.
2012-10-28

Ko verslininkai gali pasimokyti iš beždžionių?

Kai kurios įmonės randa įkvėpimo šimpanzių pasaulyje. Česterio zoologijos sodas atveria savo gardus vietiniams verslams tam, kad jie galėtų stebėti žvėris ir pritaikyti savo stebėjimus valdybos kabinetuose, rašo BBC. Olandų biologas, pavirtęs lyderystės ekspertu, Patrickas Van Veenas aiškina, kad verslininkai yra mokomi, jog primityvus elgesys vis dar gyvuoja darbovietėse.
2012-10-23

Kaip kovoti su kolegomis zirzliais

Vienas didžiausių darbo biure iššūkių – kaip susidoroti su darbovietės zirzliais. Dažniausiai geriausia yra tiesiog pasišalinti, tačiau tai padaryti gali būti sunku šiandienos komandiniu darbu paremtose darbovietėse. Tyrimai rodo, kad būnant šalia chroniško niurzgėtojo, kuris viskuo skundžiasi, mažėja produktyvumas.
2012-09-30

Policininkui įtarimų sukėlė... mėnulis

„Įtartinai ryški šviesa“ sukėlė įtarimų vienam britų policininkui ir užtraukė didžiulę gėdą. Nes paaiškėjo, kad tai buvo tik... mėnulis, praneša agentūra AFP. Remiantis policijos žurnalu „Dogberry“, pareigūnas vienas patruliavo Klent Hilse Vusterio grafystėje, kai už kalvos pamatė „įtartinai ryškią šviesą“. Uolus pareigūnas saugumo sumetimais susisiekė su kolegomis ir perspėjo, kad jam gali prireikti pastiprinimo.
2012-09-26

Gydytojas mirė prie savo ligoninės vartų, taip ir nesulaukęs kolegų pagalbos

Rusijoje gydytojas mirė prie ligoninės vartų, taip ir nesulaukęs savo kolegų pagalbos. 70-metis Valerijus Gorelovas mirė nuo širdies smūgio prie ligoninės, kurioje pradirbo 35-erius metus vyriausiojo daktaro pavaduotoju, vartų. Mirties dieną gydytojas su taksi važiavo aplankyti ligoninėje besigydančios savo žmonos. Tik išlipęs iš automobilio ir priėjęs ligoninės vartus vyras pajuto širdyje skausmą ir sukniubo nebespėjęs įeiti į pastatą.
2012-09-19

Kas penktas vokietis prisipažino mylėjęsis darbo vietoje

Penktadalis Vokietijos vyrų, anot apklausos, yra mylėjęsi darbo vietoje. Žurnalas „Playboy“ atitinkamo tyrimo metu internetu apklausė 1 500 vyrų, 22 proc. jų prisipažino turėję intymių santykių darbe. Iš šios grupės 44 proc. vyrų savo darbovietėje yra mylėjęsi 1-2 kartus. 15 proc. nurodė tai darę daugiau nei 10 kartų. Meilės afera darbe 30 proc. vokiečių baigėsi santuoka arba partneryste. 8 proc. respondentų už seksą sumokėjo savo darbo vieta. 17 proc. patyrė kolegų apkalbų. 15 proc.
2012-09-10

Kauno didžėjų patriarchas Darius D: kai pradėjau groti interneto nebuvo, o muzikos įrašai buvo brangūs

Vienas seniausių ir tituluočiausių Kauno didžėjų Darius D. jau kelintus metus iš eilės Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmuose rengia pamokas būsimiems didžėjams. Didžėjus, kurio tikrasis vardas ir pavardė - Darius Kasparavičius yra vienas pirmųjų didžėjų Lietuvoje aktyviai dalyvavęs pagrindiniuose didžėjų turnyruose ir čempionatuose,  kuriuose ne kartą laimėjo aukštas prizines vietas.
2012-08-30

Ką daryti, kai nekenčiate savo darbo

Dažnas atsiduriame tokioje padėtyje, kai turimas darbas tampa kančia. Prieš prasidedant vasarai 18 proc. lietuvių tvirtino, kad dabartinis jų darbas netenkina, rodo „TNS LT“ vykdomas šalies darbuotojų lojalumo indekso tyrimas. Per septynerius metus, kai paskutinį kartą 2005 metais buvo atliktas šis tyrimas, nepasitenkimo lygis išaugo 3 procentais. Kaip „Forbes“ teigė Katharine Brooks iš Teksaso universiteto, nepasitenkinimą darboviete gali kelti įvairios priežastys.
2012-08-26

Tadžikistane saugumo tarnybos generolas nudurtas kolegų akivaizdoje

Tadžikistane kolegų akivaizdoje žiauriai nužudymas saugumo tarnybos generolas. Generolas Abdullahas Nazarovas mirė nuo durtinių žaizdų, kuomet jį, šeštadienio naktį grįžtantį iš tarnybinės komandiruotės sustabdė nepažįstami žmonės. Išsitempę A. Nazarovą iš automobilio, nepažįstamieji sudavė jam peiliu keletą mirtinų smūgių, nuo kurių vyras mirė, praneša newsru.
2012-07-22

Skaitmeninė revoliucija, kuri praris savo vaikus

Šiame skaitmeniniame amžiuje, kai kone kiekvieną iš mūsų gali rasti „online“, tiesioginė komunikacija tampa vis svarbesne, sako komunikacijos ekspertas Robertas Spengleris vokiškajam Welt.de. „Tai keičia viską“ – tokiu šūkiu „Apple“ reklamuoja „iPhone“. Tačiau iš tiesų dramatiškai per pastaruosius kelerius metus pasikeitė tik viena – mūsų bendravimas.
2012-07-21
Į viršų