dovana

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovana“.

Indrė Stonkuvienė turi nemokamą dovaną: štai, kur ją galite atsiimti

Kaune vasarojančioms ar į jį atvykusioms moterims ateinantis trečiadienis (liepos 17 d.) bus ypatingas – prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ moterims dovanos naudingų patarimų, netikėtumų, staigmenų, juoko ir gyvenimiškų istorijų kupiną moterišką vakarą „MEGA vasara | Moteris 360°“. Jį ves išskirtinių renginių moterims organizatorė, visuomenininkė Indrė Stonkuvienė.
2024-07-12

TV3 sporto žinių vedėjo Nalivaikos šeimai – dovana iš superžvaigždės: parodė visiems

TV3 sporto žinių vedėjas, sporto komentatorius Saulius Nalivaika su žmona Asta Žukaite-Nalivaikiene sulaukė neeilinės dovanos savo dukrai Lukai. Sveikinimai ir įspūdingos dovanos judviejų dukrelei atkeliavo iš paties Madrido. Siuntinyje buvo šviesus vaikiškas smėlinukas, pasirašytas paties Madrido „Real“ žvaigždės, Kroatijos futbolo legendos Lukos Modričiaus. L. Modričius paskelbtas geriausiu 2018 m. futbolo žaidėju pasaulyje, nuo 2021 m. jis yra Madrido „Real“ komandos saugas.
2024-05-29

Eisite į gimtadienį? Pasakė, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Artėjant draugų ar šeimos narių gimtadienio šventei dažnas neperka dovanos, o padovanoja vokelį su tam tikra suma pinigų, kuri leistų jubiliatui pačiam save pasilepinti. Tačiau tuomet kyla esminis klausimas – kokią sumą dėti į vokelį, kad nenuskriaustume savęs, o ir gimtadienį švenčiantis asmuo liktų patenkintas? Apie tai, nuo ko priklauso sumos dydis vokelyje ir kokia suma yra per didelė ar per maža dovanoti, atskleidė etiketo žinovas Arminas Lydeka.
2024-05-04

Padovanojus vokelį ima gėda? Pasakė, kiek į jį įdėti, kad netektų raudonuoti

Gavus pakvietimą į įvairias asmenines šventes dažnai sukirba klausimas – ką gi dovanoti? Paskutiniu metu žmonės mieliau renkasi didesnes ir įsimintinas šventes, kuriose dalyvauja didelis artimųjų ir draugų būrys: nuomojama sodyba, užsakomas maistas, kai kada netgi samdomi ir šventės koordinatoriai bei dekoratoriai. Visgi tai nemažai kainuoja, todėl artimieji, suprasdami finansinę naštą, kartais renkasi dovanoti pinigus.
2024-02-27

Išpakavus vyro Valentino dienos dovaną šiaulietė sprogo iš pykčio: „Absoliutus pasityčiojimas“

„Neabejoju, kad per Valentino dieną visos ir visi buvot apipilti meile, gėlėmis, šokoladais ir visokiomis dovanėlėmis, vis tik, įsimylėjėlių diena. Bet, tikiuosi, esu ne viena tokia sulaukusi dovanos, kurią norėtųsi imti ir čia pat sudeginti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Rūta iš Šiaulių. Su vyru nesam labai dideli šios dienos gerbėjai, juolab, jau penkeri metai santuokoje, turime ir vaiką, tad labai nesureikšminam to šv.
80 2024-02-15

Vyriausybė – už stipresnius gėrimus renginiuose ir alkoholio dovanojimą

Vyriausybė teikia Seimui svarstyti įstatymo pataisas, kuriomis, be kita ko, įteisinamas alkoholinių gėrimų dovanojimas reprezentacijai. Pataisomis taip pat siūloma renginiuose leisti prekiauti ir stipresniais gėrimais, ne tik alumi ar sidru. Vyriausybė posėdyje trečiadienį pritarė tai numatantiems Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimams. „Aiškiau nustatome taisykles, kuriomis leidžiama dovanoti alkoholinius gėrimus reprezentaciniais tikslais.

Cristiano Ronaldo dovana mamai sujaudino ją iki ašarų: pavydėtų ne vienas

Cristiano Ronaldo grįžo namo į Madeirą švęsti Naujųjų metų ir motinos gimtadienio. Garsus futbolininkas, gimtadienio proga nupirkęs mamai Mariai Dolores automobilį „Porsche“, sujaudino ją iki ašarų. Naujųjų metų išvakarėse Cristiano Ronaldo išskrido iš Artimųjų Rytų į gimtąją Madeiros salą. Ten jis ne tik šventė naujuosius metus, bet ir džiaugėsi savo motinos 69-uoju gimtadieniu. Portugalijos superžvaigždės dovana sujaudino motiną iki ašarų, rašo mirror.co.uk.
2024-01-06

Netikėtos dovanos sulaukė neįgalius vaikus auginanti panevėžietė: kirpykloje lankėsi tik per vestuves

Pasitinkant Naujuosius – netikėtos dovanos sulaukė du neįgalius vaikus auginanti panevėžietė. Tik kartą gyvenime – per vestuves – kirpykloje buvusi moteris turėjo galimybę pasimėgauti grožio meistrių paslaugomis, naujais drabužiais, šventine vakariene. Ir visa tai sunkiai besiverčiančiai mamai sugalvojo padovanoti taip pat du vaikus auginanti panevėžietė, projekto „Ne tik mama“ iniciatorė. Moteris subūrė geradarių komandą ir sukūrė tikrą šventę dvynukų mamai.

Skaudi žinia: 5-mečiui nustatytas pirmasis toks encefalito atvejis Lietuvoje

Penkiamečio Joriuko, gyvenančio Kaišiadorių rajone, bei jo šeimos gyvenimas balandžio mėnesį persivertė aukštyn kojomis ir sudužo į šipulius – prieš tai visiškai sveikas buvęs berniukas susirgo labai sunkia, agresyvia liga encefalitu – smegenų uždegimu. Tai pirmasis toks specifinio viruso sukeltas atvejis Lietuvoje ir antrasis Baltijos šalyse, kitas toks atvejis diagnozuotas Latvijoje.
2023-12-29

Lietuviai atrado gudrybę: dovanų korteles išsikeičia į pinigus, nors tą daryti draudžiama

Nesugalvodami, ką dovanoti artimiems, draugams ar bendradarbiams, vis dažniau lietuviai renkasi įvairius nustatytos vertės dovanų kuponus ar korteles. Taip dovanų gavėjai turi daugiau galimybių patys išsirinkti dovaną. Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet nedomina net ir platus prekių pasirinkimas – norisi tiesiog pasiimti čekio vertę pinigais, bet nieko nepirkti. Anot prekybos centrų, dovanų kortelių į pinigus keisti negalima.
2023-12-29
REKLAMA
REKLAMA

Dukra pamačiusi savo Kalėdų dovaną apsipylė ašaromis: mama prašo patarimo

Vieniša motina grąžino dukrai skirtą 150 eurų vertės dovaną, kai ši Kalėdų dieną supyko, kad dovanų gavo ne tokį planšetinį kompiuterį, kokio norėjo. Trijų mergaičių – dviejų 11-mečių ir 16-metės – mama kreipėsi į „Reddit“ vartotojus prašydama patarimo, ką daryti su dukra po to, kai jos susipyko dėl šventinės dovanos. Ji rašė: „Mano buvusio vyro nebėra šalia, kad jas palepintų, kaip įprastai darydavo.
2023-12-28

Iš Cristiano Ronaldo rankų – ypatinga kalėdinė dovana

„Al-Nassr“ žvaigždė Cristiano Ronaldo nustebino buvusio komandos draugo Marcelo sūnų nusiųsdamas į Braziliją ypatingą kalėdinę dovaną.  Šiuo metu Saudo Arabijoje rungtyniaujantis portugalas žaidė kartu su Marcelo „Real“ komandoje nuo 2009 iki 2018 metų. Pastarieji kartu iškovojo du „La Liga“ titulus, keturis UEFA Čempionų lygos trofėjus, tris kartus triumfavo FIFA Pasaulio futbolo klubų taurėje. C.Ronaldo ir Marcelo turėjo gerus santykius ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.
2023-12-26

Į šią Širvintų vietą plūsta iš visos Lietuvos: atskleidė sėkmės paslaptį

Šiemet Širvintų miestas spinduliuoja kalėdine dvasia. Jame gyventojus stebina ne tik įstabaus grožio eglutė, tačiau taip pat ir išankstinė kalėdinė dovana, kurią miestui įteikė restorano „Alkanas briedis“ savininkai Ieva ir Mykolas Lučiūnai. Pokalbio metu Ieva Lučiūnienė papasakojo apie naujų patalpų virš vandens atidarymą ir apie dienas, kai skelbė, kad visas maistas išparduotas. Miesto gyventojams įteikė dovaną Šiemet Ievos ir Mykolo Lučiūnų restoranui sukako du metai.
2023-12-22

Ukmergiškis sulaukė 100-ojo gimtadienio: atskleidė ilgaamžiškumo paslaptį

Ne kiekvienas gali pasigirti triženkliu gimtadienio skaičiumi. Tačiau jo visai neseniai sulaukė Ukmergės miesto gyventojas Zigmas Kanapienis. Vyras pasveikinti atvykusius Ukmergės rajono savivaldybės narius pasitiko su kostiumu. Ukmergiškiui Z. Kanapieniui sukako 100 metų. Sulaukė sveikinimų Šiemet Z. Kanapienio atvyko pasveikinti ne tik šeimos nariai, bet ir Ukmergės rajono savivaldybės nariai – meras Darius Varnas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė.
2023-12-21

Padovanojo pinigų, žiedą, automobilį ar namą? Štai kada privalėsite dovanas grąžinti

Artėjant Kalėdoms, artėja ir dovanų metas. Įprastai, gavę dovaną suprantame ją kaip visišką savo nuosavybę, su kuria galime daryti, ką tik norime, nepriklausomai nuo aplinkybių. Vis tik tai – netiesa. Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, išsiskiriant su draugu, dovanotojas gali pareikalauti grąžinti viską, ką yra jums padovanojęs, ir jūs privalėsite tai padaryti. Taip gali nutikti tiek su piniginėmis dovanomis, tiek su automobiliu, nekilnojamu turtu ar papuošalais.
2023-12-15

Išgirdus, ką uošvienė dovanos Kalėdoms, Rimas pakraupo: „Viršūnė“

„Daug posakių yra apie vyrų santykius su uošvienėmis, daug anekdotų, bet kartais pagalvoju, gal jie ne iš piršto laužti. Vakar žmona papasakojo, ką uošvienė sugalvojo mums Kalėdoms padovanoti – vis dar neapsisprendžiu, juoktis ar verkti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntęs skaitytojas Rimas. Su uošviene bendraujam gražiai, tikrai nesipjaunam kaip šuo su kate, bet kuo toliau, tuo labiau ji mane stebina.
2023-12-14

Alytiškės kuriami kalėdiniai žaisliukai atima žadą: pamatykite patys

Kol vieni suka galvas, kaip kuo įspūdingiau papuošti savo kalėdines eglutes ir ieško žaisliukų parduotuvėse, alytiškė Asta Karašiejienė juos kuria pati. Bežiūrint į moters pagamintas grožybes, negali atplėšti akių – išjausta ir apgalvota smulkiausia detalė, kiekvienas žaisliukas – išskirtinis, unikalus, vis kitoks ir tarsi skleidžiantis jaukumą.
2023-12-11

Iš vaikų – neeiliniai kalėdinių dovanų prašymai: „Suspaudžia širdį“

Kol vieni vaikai svajoja Kalėdoms gauti žaislus robotus, šokančius šunis ar „iPhoną“, dalis vaikų labiausiai už viską norėtų gauti bent neperšlampančius žieminius batus ar šiltą striukę. Nes tėvai ar globėjai jų neišgali nupirkti. Projekto „Vaikų svajonės“ organizatoriai suteikia šansą 10 tūkstančių vaikų šiemet gauti tokią kalėdinę dovaną, apie kokią svajoja. Ir padėti išpildyti šias svajones galite bet kuris geras žmogus. Penkiolikmetis Vadimas gyvena šeimynoje.

Jokiu būdu nepirkite šių žaislų vaikams Kalėdoms: įspėja visus

Kalėdos sparčiai artėja, o tai reiškia, kad laikas pradėti pirkti dovanas, o jei turite vaikų, greičiausiai ieškosite jiems žaislų. Sprendžiant, kokius žaislus įsigyti, prioritetas turi būti vaikų saugumas, nes pigūs žaislai kelia nenumatytą pavojų užspringti. Yra keletas svarbiausių patarimų, kurių reikia nepamiršti perkant mažyliui dovaną, atsižvelgiant į jo saugumą.
2023-11-25

Markle karalienei prieš mirtį nupirko dovaną: ją į gabalus sudraskė šunys

Meghan Markle karalienei Elžbietai rado tobulą dovaną – monarchės korgiai jos neįvertino. Karalienei rasti tinkamą dovaną buvo itin nelengva užduotis, tačiau Megan Markle, praėjus vos keliems mėnesiams po sužadėtuvių su princu Harry, rado monarchei tobulą kalėdinę dovaną. Atskleista, kad Meghan savo sužadėtinio močiutei padovanojo dainuojantį žaislinį žiurkėną, kurį karalienės korgiai sudraskė į gabalus. Meghan dovana nudžiugino karalienę ir ji pratrūko juoktis. „Tai labai gražu, – pasakė ji.
2023-11-18

Viktorija Siegel švenčia gimtadienį: gauta dovana atima žadą

Verslininkė Viktorija Siegel švenčia gimtadienį. Jai suėjo 29-eri. Gimimo dienos proga Viktorija Siegel pasidalijo ypatinga nuotrauka. Ja sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Viktorija plačiai šypsosi Nuotraukoje Viktorija rankose laiko įspūdingą dovaną – ne vieną dešimtį baltų rožių. Apglėbusi milžiniška puokštę, moteris šypsojosi. „Jau šiandien nuo vidurnakčio sulaukiu sveikinimų namo“, – paslaptingai rašė ji, neišduodama, kas jai įteikė šias gėles.
282 2023-11-17

Nerijaus Juškos dukrai – 6-eri: dovanų užsiprašė tikro arklio

Penktadienį Nerijaus ir Agnės Juškų dukrelei Evai sukako 6-eri. Garsus baleto primarijus nuoširdžiai stebėjosi mergaitės gerosiomis charakterio savybėmis – kiek daug jos širdyje telpa meilės ir rūpesčio, užuojautos. Visgi pripažino, jog kartais išlenda ir maži „ožiukai“, dėl kurių Eva mėgsta apkaltinti vieną aplinkybę – zodiako ženklą! Be to, šiemet gimtadienio proga dukra paprašė tikrai nekuklios dovanos... Nerijus Juška su šeštuoju gimtadieniu savo dukrą Evą pasveikino jau anksti ryte.
87 2023-10-27

Per gimtadienį, vestuves ar krikštynas gavote pinigų vokeliuose? Štai, kada privalote sumokėti mokesčius

Daugelis žino, kad gavę didelę sumą pinigų, automobilį, namą ar kitą dovaną iš, pavyzdžiui, draugo, turi ją deklaruoti ir susimokėti mokesčius. Vis tik kyla klausimas, ką daryti su smulkesnėmis dovanomis, gautomis iš įvairių žmonių per šventes, jei jas sudėjus išeina nemaža suma pinigų. Specialistai paaiškino, kokiais atvejais tokias dovanas reikia deklaruoti ir už jas susimokėti, taip pat, kokiu būdu yra tikrinama, kad gyventojai šią pareigą atliktų.
248 2023-10-27

Pamatę, ką močiutė jau nupirko anūkams Kalėdoms, internautai nustėro: pritrūko žodžių

Sumani močiutė pribloškė įspūdingu ir dosniu kalėdiniu pirkiniu, kai tris mėnesius prieš Kalėdas nuklojo visas svetainės grindis dovanomis savo šeimai. Rugsėjis įsibėgėjo ir vis anksčiau temsta, todėl natūralu, kad kai kas jau pradeda galvoti apie Kalėdas. Nesvarbu, ar mėgstate planuoti iš anksto, ar negalite pakęsti minties apie šį laikotarpį, tačiau kiekvienas šventinį sezoną pasitinka skirtingai.
2023-10-01

Buvusi „TV pagalbos“ gelbėtoja Žutautienė sulaukė įspūdingos dovanos: nepamirš jos reakcijos

Siuvinėti kryželiu Kristina Pakamorienė pradėjo prieš keturiolika metų, kai sužinojo, jog serga vėžiu. Tuo metu ji daug laiko praleisdavo ligoninėje ir namuose, kai vieną kartą parduotuvėje pamatė pradedantiesiems skirtus siuvinėjimo rinkinius – nuo to viskas ir prasidėjo.   Keturiasdešimt vienerių metų Kristina sako, kad siuvinėjimas yra lyg išsigelbėjimas, padedantis jai įvairiuose gyvenimo etapuose.
2023-09-26

Perskaičiusi, ką siūlo dovanoti Mokytojų dienai, Vilma net prisėdo: „Gal juokaujate?“

„Visada, vos praėjus pirmoms mokslo metų savaitėms, pradedame galvoti, kuo nustebinti sūnaus mokytoją profesinės šventės proga, tariamės ir su kitų mokinių tėveliais, ieškome idėjų. Bet perskaičiusi apie kai kurių siūlomas dovanas net prisėdau – nesuprantu, ar dabar tai normalu?“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Vilma.  Mano sūnus jau ketvirtokas, tad ši Mokytojų diena išties bus kiek kitokia – ir mokytojai, ir sūnui, ir kitiems mokiniams.
64 2023-09-11

Mokytojai atskleidė geriausias gautas dovanas: neprašausite pro šalį

Jau rytoj vaikai ir jų tėveliai kartu žygiuos į darželius ar mokyklas pasitikti naujų mokslo metų. Tuo pačiu su Rugsėjo 1-ąja jie sveikins ir mokytojas, auklėtojas. Tačiau koks yra tinkamas dovanų etiketas norint gražiai pasveikinti švietimo sistemos darbuotojus? Mokytojai pasakoja, kad neretai Rugsėjo 1 dieną sulaukia daugybės gėlių, dovanų kortelių, reikmių ugdymui, kvepiančių žvakių ir saldumynų bei kitokių dovanų.
2023-08-31

Pamačiusi vyro metinių dovaną moteris pakraupo: „Nejaugi aš tik tiek nusipelniau?“

Moterys internete pasidalino blogiausiomis dovanomis, kurių yra kada tekę sulaukti. Tarp jų ir tualeto šepetys, padovanotas minint vestuvių metines.  Daugelis žmonių kadaise yra sulaukę dovanos, kuri nebuvo itin miela širdžiai. Tačiau paskaičius, kokių dovanų yra sulaukusios kelios moterys internete, galite pagalvoti, kad gautos dovanos dar nebuvo tokios blogos kaip jų, rašo mirror.co.uk. „Mūsų 20-osioms vestuvių metinėms vyras nupirko man tualeto šepetį“, – rašė viena moteris.
2023-08-26

Išgirdusi, ką klasės tėvai dovanos auklėtojai, Sandra net prisėdo: „Kažkoks absurdas“

„Šiemet mano sūnus eis į pirmą klasę ir tiesą sakant, aš jau žinokite nebesuprantu tų šiuolaikinių mamų“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Sandra. Būsimų savo sūnaus klasiokų tėvus esu mačiusi tik vieną kartą prieš vasarą, kai mano būsima sūnaus mokytoja nusprendė padaryti bendrą susirinkimą. Pasirodė maloni, išsilavinusi ir empatiška moteris.
70 2023-08-24

Siūlo kitaip apmokestinti dovanas: perduoti verslą šeimos nariams būtų paprasčiau

Seimo teisininkams bei verslo atstovams kritikuojant Vyriausybės siūlymą neapmokestinti  tik artimiesiems dovanoto žemdirbių turto, Finansų ministerija ketina keisti dovanų apmokestinimo tvarką. Pakeitimai numatytų išimtis visiems užsiimantiems individualia veikla, o kai kuriais atvejais – ir dovanojant akcijas.
2023-08-23

Draugų vestuvių dovana šokiravo porą iš Marijampolės: „Kaip taip galima“

„Praeitą mėnesį šventėme savo vestuves. Viskas praėjo sklandžiai ir gražiai, tačiau vieną pamoką norėtųsi perduoti į vestuves einantiems draugams“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Dominyka. Štai ir praėjo mūsų su vyru gražioji vestuvių šventė, tačiau po jos mes vis dar negalime į akis pažiūrėti savo draugų porai. Jie yra mūsų kaimynai, į mūsų rajoną atsikraustė pernai metais, bet ne kartą buvo užėję pas mus į svečius.
72 2023-08-14

Karalienės dovana princui Williamui ir Kate atima žadą: po mirties įgavo naują prasmę

Kai Kate Middleton ištekėjo už princo Williamo, velionė karalienė padovanojo jiems labai įspūdingą vestuvių dovaną – Anmer Hallo užmiesčio dvarą, tačiau, pasak karališkojo autoriaus, ji nebuvo patenkinta vienu dvaro renovacijos aspektu, kurį prižiūrėjo Kate. Tikėtina, kad įsibėgėjus mokyklinėms atostogoms Velso princas ir princesė kurį laiką praleis savo užmiesčio rezidencijoje.
2023-08-12

Pasakė, ką dovanoti Liūtams: neprašausite pro šalį

Nuo Liepos 23 d. iki Rugpjūčio 22 d. gimsta Liūtai. Liūto Zodiako ženklas yra globojamas Saulės.  Jo prigimtis plati, dosni ir saulėta. Neretai renkant gimimo dienos dovaną Liūtams gali kilti galvos skausmas. Laimei, astropsichologė Viktorija Leontjeva patarė, ką reikėtų dovanoti šiam Zodiako ženklui. Brangi dovana Liūto akimis yra širdies gestas, kuris reiškia, kad jūs tikrai jį vertinate.
2023-07-25

Gavote daugiau nei 2,5 tūkst. eurų vertės dovaną? Nenustebkite, jei ims kauptis delspinigiai ir sulauksite baudų

Deklaruoti ir susimokėti mokesčius reikia ne tik už gautas pajamas, bet ir dovanas. Vienu atveju gali būti, kad už 20 tūkst. eurų vertės dovaną papildomai susimokėti nereikės, kitu atveju galima sulaukti baudos už nedeklaruotą vos 2,6 tūkst. eurų vertės dovaną. Tad svarbu žinoti, kada dovanos yra apmokestinamos, o kada – ne. Skaitytojas Rimas (tikras vardas ir pavardė redakcijai žinomi) teigė esąs sutrikęs, mat nežino, ar gali savo sesei pervesti 20 tūkst.
2023-07-23

Eisite į vestuves? Pasakė, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Vasarą prasideda tikras vestuvių vajus ir vis dažniau sveikinti jaunųjų svečiai vyksta su vokeliais. Tačiau daugeliui ramybės neduoda klausimas, kiek gi dėti į vokelį, kad nebūtų gėda? Nors vienos taisyklės, kiek pinigų reikėtų dėti, nėra, tačiau yra keletas patarimų, kurie padės apsispręsti, kiek gi dėti į vokelį. Sakoma, kad geriausia dovana telpa vokelyje.
89 2023-07-01

Pasakė, ką dovanoti Dvyniams: neprašausite pro šalį

Prasidėjo Vėžio Zodiako ženklo atstovų metas. Tačiau kokia dovana yra tinkamiausia norint nustebinti Dvynius jo gimimo dienos proga? Kokių dovanų reikėtų vengti, o kokių – pasidairyti? Savo rekomendacijomis dalinasi astropsichologė Viktorija Leontjeva. Nuo birželio 21 d. iki Liepos 20 d. gimsta Vėžio Zodiako ženklo atstovai. Vėžiai labai jautrūs ir slapti, tad patys savo norų ir pageidavimų per daug neskelbia.
2023-06-22

Meghan Markle dukrai saugo prabangią dovaną: turi svarbią reikšmę

Viename 2015 metais duotame interviu, likus metams iki pažinties su princu Harry ir šešeriems metams iki dukters princesės Lilibet gimimo, Meghan Markle atskleidė, kad nusipirko sau prabangią dovaną, kurią vieną dieną planuoja padovanoti savo dukrai, nes jai šis daiktas turi ypatingą reikšmę. Princas Harry ir Meghan Markle neseniai paminėjo ypatingą dieną – savo dukters princesės Lilibet gimtadienį. Mažylei sukako dveji metukai ir ji neabejotinai buvo apdovanota įvairiausiomis dovanomis.
2023-06-08

Eisite į vestuves? Štai, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Vykstant į vestuves neretai galvos skausmu svečiams tampa klausimas, kiek turėtume dėti pinigų į vokelį norėdami pasveikinti jaunuosius. Nors vieno bendro sutarimo nėra ir dažniausiai rekomenduojama kiekvienam atsižvelgti pagal savo galimybes, tačiau dalinamės patarimais, kurie padės įvertinti situaciją. Neretai prieš vykstant į vestuves, gavę pakvietimą jau numanome, kokios dovanos gali tikėtis jaunieji.
2023-06-03

Knygos apie ponią Almą autorė – apie ypač mielą Adamkaus staigmeną žmonai: tai buvo dovana jubiliejui

Išlaikyta, ypatingos kultūros, visuomet pasitempusi ir pasipuošusi – taip Almą Adamkienę prisimena knygos „Alma“, kuri kaip staigmena buvo išleista jos jubiliejui, sudarytoja, autorė Inga Liutkevičienė.  „Ji buvo sugalvota kaip dovana ponios Almos Adamkienės 80-mečiui. Viskas buvo slepiama, ponia Alma net nežinojo, kol rašiau, kad tokia knyga apie ją yra rašoma. Su ja bendravau labai ne daug – vieną, du kartus“, – BNS pasakojo 2007 metais išleistos knygos autorė I. Liutkevičienė.

1 vyro dovaną Kate Middleton norėtų išmesti: įspėja kitus

Princas Williamas kartą atskleidė, kokią neįprastą dovaną nupirko žmonai gimtadienio proga, tačiau Kate Middleton neliko ja labai sužavėta – ir atrodo, kad ji to nepamiršo. Neseniai jie atšventė 12 metų santuokos sukaktį – tad tikėtina, kad Velso princas ir princesė apsikeitė dovanomis.
2023-05-18

Draugės vestuvių dovana pritrenkė vilniečių porą: „Tai pasityčiojimas“

„Pernai vyko mūsų vestuvės – esame dar visai šviežiai iškepta sutuoktinių pora, tačiau artėjant vasarai ir beprasidedant tuoktuvių metui, noriu kreiptis į visus žmones, kurie šiemet dalyvaus bent vienose vestuvėse“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Jovita. Praėjusiais metais, kai tuokėmės, sulaukėme nemažai dėmesio. Prie bažnyčios atskubėjo pasveikinti net tie, su kuriais seniai matėmės arba net buvome visai nutraukę ryšius.
2023-05-13

Eisite į vestuves? Atskleidė, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Pamirškite apie namų dekoracijas ir patalynės komplektus. Daugelis šiuolaikinių porų tuokdamiesi tikisi gauti kuo daugiau dovanų vokeliuose, o ne daiktų pavidalu. Tačiau ne vienam vestuvių svečiui gali būti sunku nuspręsti, kokią sumą reiktų įdėti į dovanų vokelį. Tinkama vestuvių dovanos suma priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant geografiją, jūsų pajamas, santykius su pora ir nuo to, ar vestuvėse dalyvaujate kaip artimas šeimos draugas, ar giminaitis.
2023-04-30

Pamačius svečių dovaną vestuvėse kauniečių pora pakraupo: „Kam ji reikalinga?“

„Neseniai skaičiau straipsnius, žmonių pasakojimus apie vestuvių dovanas. Nuotakos pasakoja, kaip jas papiktina gautos dovanos, pavyzdžiui, indai arba keptuvės. Dar daugiau – viena moteris pasibaisėjo gavusi 3D instaliaciją su nuotrauka. Pagalvojau, kad ir aš turiu ką papasakoti“, – rašo naujienų portalui tv3.lt atsiųstame laiške Violeta. Mūsų vestuvės vyko prieš kelerius metus, nebuvo jos didelės – sakyčiau, kuklios, tokios simbolinės.
2023-04-13

Draugų atnešta vestuvių dovana įsiutino kauniečių porą: „Kur mums ją dėti?“

„Neseniai draugė pakvietė į vestuves. Artėja graži šventė, su vyru jau mąstome, ką dovanosime. Tiksliau – kiek, nes šiais laikais pati geriausia dovana yra vokelis, kad jaunieji galėtų nusipirkti tai, ko trokšta. Deja, taip atrodo ne visiems“, –  rašo tv3.lt laiške Rasa iš Kauno. Su vyru tuokėmės vos pernai – atsiminimai dar visai švieži. Kvietėme nemažai draugų, visi susiprato ir padovanojo tai, ką sakėme – pinigais.
2023-04-10

Geriau jau grynieji? Lietuviai niekada nepanaudoja daugybės dovanų kuponų, už kuriuos sumokėti pinigai

Dovanų čekiai tampa vis populiaresne dovanų alternatyva, nes žmonės tiki, kad masažas, vakarienė restorane ar skrydis oro balionu tikrai nenuvils ir tokia dovana nedulkės nereikalinga lentynoje. Vis tik kuponas su pramogomis tinka ne visiems – dalis jų lieka nepanaudoti. Parduotuvių atstovai pripažino, kad iš tūkstančių parduodamų kuponų dalis lieka nepanaudota. Tam yra daugybė priežasčių. Viena iš jų – pramogos sezoniškumas, kuris trunka gerokai trumpiau, nei kupono galiojimo laikas.
2023-04-01

Anytos vestuvių dovana klaipėdiečius paliko be žado: „Kokia gėda“

„Šį savaitgalį buvau apsipirkti ir supratau, kad švenčių sezonas jau tikrai prasidėjo. Kas ieško kostiumo, kas suknelės, kas naujų batų... Nejučiomis pati prisiminiau savo vestuves, kurias kartu su gimine atšokome pernai metais. Iki šiol negaliu atsitokėti, kaip mano anyta sugalvojo nupirkti tokią dovaną...“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Inga. Šią istoriją rašau norėdama įspėti kitus vestuvių svečius, kad jokiu būdu nekartotumėte mano anytos klaidos.
2023-03-27

18-metė mamai padovanojo pikantišką dovaną: nustebino reakcija

Carla Bellucci atskleidė, kaip jos 18-metė dukra, norėdama atšvęsti, kad ji yra „geriausia mama pasaulyje“, padovanojo jai brangų sekso žaislų rinkinį. Ji iš pradžių buvo priblokšta, kai dukra Tanisha pasakė, kad išleis pusę tūkstančio nepadorioms dovanoms jai. Tačiau ji tikina, kad dėl to yra „geriausia mama pasaulyje“, nes gali kalbėtis su savo vaikais apie viską. Kalbėdama su „Daily Star“, Carla sakė: „Tanisha man pranešė, kad dovanoja man sekso žaisliukų už 500 svarų sterlingų.
2023-03-18

Vyro staigmenos Moters dienai marijampolietė nepamirš ilgai: „Sėdėjau ir verkiau“

„Nesu linkusi viešai rašyti laiškus, tačiau žinokite šį kartą nebesusilaikiau. Galbūt jums tai pasirodys eilinė nusivylusios namų šeimininkės istorija, bet tebūnie tai įspėjimas kitiems vyrams, ko daryti per Moters dieną tikrai negalima“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Danguolė. Ką gi, atėjo dar viena Moters diena.
84 2023-03-08

Messi Argentinos rinktinės narius nustebino ypatingomis dovanomis

Pasaulio čempionu su Argentina tapęs ir geriausiu praėjusių metų FIFA žaidėjų planetoje pripažintas Lionelis Messi komandą pradžiugino dovanomis. Skelbama, kad L.Messi visiems rinktinės fubolininkams ir trenerių štabo nariams padovanojo po „iDesign Gold“ 35 telefoną. Telefonai buvo auksos spalvos ir ant kiekvieno iš jų buvo išgraviruoti rinktinės narių vardai. L.Messi ši dovana atsiėjo daugmaž 200 tūkst. eurų.
2023-03-02

Žuvų Zodiako ženklo atstovams dovanokite šias dovanas: neprašausite

Nuo Vasario  20 d. iki kovo 20 d. gimsta žmonės po Žuvų Zodiako ženklu, kuri globoja labai jautri ir rafinuota Neptūno planetos energija. Todėl praktiškos buitinės dovanos greičiausiai nuvils šiuos Zodiako ženklo atstovus. Net brangus ir įmantrus dulkių siurblys gali nepadaryti įspūdžio Žuvims, nes jie tikisi paslapties ir kažko, kas paliestų jų sielą. Tad rinkite dovaną ne protu, o širdimi. Ir svarbu kad ji dvelktų romantika, svajomis ir fantazija.
2023-02-22
Į viršų