Išdavė langų valymo gudrybę: spindės lyg nauji

Pradėti rūpintis gamta galite nuo namų priežiūros. Pradedant aerozoliniais purškikliais ir baigiant stipria valymo chemija – tai ne tik kenkia aplinkai, tačiau gali kenkti ir jums. Tačiau natūralių valymo priemonių, kurios ne ką mažiau efektyvios, galite pasigaminti ir namuose.

1. Šveitimo milteliai

Daugelyje parduodamų šveitimo miltelių produktuose yra chloro ar kitų kenksmingų cheminių medžiagų. Tačiau soda ir valgomoji druska yra natūralios medžiagos, randamos jūsų namuose, kurios gali pakeisti abrazyvinius tirpiklius, tradiciškai naudojamus sunkiai šveičiamiems paviršiams valyti.

Instrukcijos: Valydami paviršius naudokite drėgną šepetėlį, o riebalais pasidengusiems paviršiams naudokite natūralų muilą ir druską arba sodą. Tvarkymosi ekspertė Karyn Siegel-Maier taip pat rekomenduoja parduotuvėje nusipirkti natūralių ekstraktų, tokių kaip rozmarinas, levanda, citrina, rožė ar imbieras.

Įlašinkite kelis lašus į sodą arba boraksą, kad gautumėte dar intensyvesnį valiklį. Kadangi šie koncentruoti aliejai dirgina odą, valydami mūvėkite apsaugines pirštines. Eteriniai aliejai gali turėti beveik neribotą galiojimo laiką, jei yra laikomi vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje (išimtis yra citrinos ekstraktas, kurio galiojimo laikas paprastai yra vieneri metai).

2. Langų ploviklis

Kai kuriuose stiklo valikliuose yra amoniako, kuris, sumaišytas su chloru, gali sukelti kenksmingus garus. Actas ir vanduo gali išvalyti riebius paviršius be tokių kenkiančių chemikalų, rašo care.com

Instrukcijos: K. Siegel-Maier sako, kad valikliai gali būti visiškai paprasti, o jiems užteks vos trijų pagrindinių ingredientų. Sumaišykite vieną dalį acto, keturias dalis vandens ir kelis lašus natūralių žolelių eterinių aliejų. Supilkite šį mišinį į daugkartinį purškiamą buteliuką ir juo valykite paviršius, pavyzdžiui, stiklą ar metalinius prietaisus, nepalikdami dryžių.


Rašyti komentarą...
Z
Z.E.E.
2021-06-13 20:59:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir kam čia tie burtai,kai pilna nuostabiausių valiklių.
Yra ir kaukių,galima užsidėti ne tik kaukę,bet ir akinius.
O šiaip jau robotai nuostabiai valo.
Atsakyti
-2

A
Alvydas
2021-06-14 07:34:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Robotasvvalo ttik stikla ir tai kampučių neišvalo o kur dar lango rėmas, palangė? Taip kad rankyčių visur reikia
Atsakyti
0

O
O
2021-06-14 14:34:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jeigu roboto neturi ir nesiruoši turėti ir valikliai brangūs bet ir nieko nepadeda jau visi išbandyti tuomet ieškai naminių valiklių kurie gali išvalyti gerai ir kainuoti pigiai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų