Iš atostogų grįžusi Karolina negali atsigauti: mylimasis ten žuvo tragiškai

Kai tik buvo leistos kelionės, Andy Kerr į Portugaliją atvyko kartu su savo drauge iš Latvijos Karolina Markevica. Andy tragiškai žuvo, šokdamas nuo uolos. Jo draugė pagerbė savo „gyvenimo meilės“ atminimą.

Po penktadienį įvykusios tragedijos plūsta užuojautos, jau paaukota beveik 20 000 svarų sterlingų, rašo mirror.co.uk. Andy su savo drauge, modeliu Karolina, atostogoms pasirinko Portugaliją. Čia jis tragiškai žuvo, šokdamas nuo uolos.

Buvo gyvenimo meilė

Karolina sako: „Andy buvo mano gyvenimo meilė, geriausias draugas, mano uola. Jis paskyrė savo gyvenimą tam, kad padėtų ir motyvuotų kitus, siekiant pagerinti savo gyvenimo būdą, tapti sėkmingais. Žavingas, nepriklausomas, energingas ir atjaučiantis Andy buvo ir bus mūsų mentorius, galėjęs pakeisti pasaulį vien tik savo idėja“.

Paskutinę nuotrauką į „Facebook“ Andy įkėlė prieš keturias dienas – joje jis su mama pramogauja Ingliston Country klube. Po nuotrauka jis parašė: „Aš ir mano mama. Myliu tave“, o jo mama Jane Kerr atsakė: „Myliu tave taip pat – labiau nei įsivaizduoji“.

Užsienio, sandraugos ir plėtros biuro atstovas spaudai sakė: „Mes palaikome Portugalijoje mirusio brito šeimą. Šiuo sunkiu metu mūsų mintys su jo šeima“.

Nekantriai laukė kelionės į Portugaliją

Karolinos įsteigtas pagalbos fondas laidotuvių ir repatriacijos išlaidoms padengti jau surinko 20 000 svarų. Andy buvo nuolatinis „Pro-Life“ fitneso centro sporto salės lankytojas, draugams jis pasakojo apie nekantriai laukiamą skrydį į Portugaliją.

Sporto salė fondui paaukojo 500 svarų sterlingų ir pagerbė Andy: „Buvome sukrėsti ir nuliūdę, išgirdę apie mūsų ilgamečio nario ir draugo Andy Kerro mirtį po tragiško atsitikimo Portugalijoje. Andy buvo nuolatinis sporto salės lankytojas, labai sportiškas vaikinas,  skleidęs beribę energiją.

Jį mėgo visi – jauni ir vyresni. Prisimename Andy, kai paskutinį kartą su juo bendravome sporto klubo kavinėje, ir  jis su užsidegimu pasakojo, kaip nekantriai laukia atostogų Portugalijoje. Mintimis ir maldomis esame su Andy šeima. Tikimės, kad savo įnašu bent kiek palengvinsime jo palaikų pargabenimą į gimtinę“.

Draugai internete dalijosi prisiminimais apie Andy – talentingą, mielą vaikiną, sugebantį pralinksminti žmones. Paula Holding paaukojo „mielam jaunuoliui“, kuris yra padėjęs jai ir jos vaikams. Ji sakė: „Vis dar negaliu tuo patikėti. Savo mintimis ir meile esu su visais, kurie tave mylėjo, ypač su tavo šeima“.


Rašyti komentarą...
K
Keista
2021-06-02 11:55:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tapo madinga pramogauti,keliauti ir " motyvuot kitus" ,o nutikus nelaimei -prašinėt,kad visas pasaulis " sumestų" po eurą...Įdomus požiūris į gyvenimą...
Atsakyti
-6

E
Elementoriams..
2021-06-02 14:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nekantriai laukite ne tik nuo uolų šokinėti, bet ir po minų laukus palakstyti... Kur tik tų nėra durnių- elementorių....
Galit, daunai, komentuot. Neskaitau...
Atsakyti
0

T
Teisybė
2021-06-02 16:05:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į užpakali susikiškit tuos žalius pasus ir visas vakcinas su testai , jūsų prigalvoti pasai nelegalus .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų