Į klozeto bakelį įpylė šio skysčio: dabar tualetas visada kvepia švara

Tualetų valymas yra ne tik labai varginantis darbas, bet ir ne pats kvapniausias. Tačiau viena švaros fanatikė atskleidė paprastą blizgančio ir kvepiančio tualeto paslaptį – naudokite audinių minkštiklį.

Amelia Mandeville  internete pasidalino savo protingu triuku ir jis žaibiškai išplito. Video įraše matome kaip Amelija į puodelį pripila audinių minkštiklio ir supila skystį į tualeto bakelį bei palieka jį bent penkioms minutėms kad minkštiklis gerai pasklistų bakelio vandenyje. Po kurio laiko ji nuleidžia vandenį ir džiūgauja, kad kvepia taip nuostabiai.

Video įrašas TikToke buvo peržiūrėtas virš 1.4 milijono kartų, jis sulaukė gausybės komentarų, o jos sekėja Ashlea Kemp nufilmavo, kaip pakartoja tą patį ir greta patalpino savo video, rašo thesun.co.uk

Pirmą kartą šiuo triuku sausio mėnesį buvo pasidalinta instagrame, kur viena amerikietė patarė į tualeto bakelį įpilti puodelį (230ml) skalbinių minkštiklio.  


Rašyti komentarą...
A
Ausra
2021-03-11 10:36:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra specialus klozeto bakelio muilas Sano blue,idejai i bakeli ir 3 men.ramu,ir kvepia,ir dezinfekuoja
Atsakyti
-29

O
Ona
2021-03-11 17:05:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supilsi 200ml i bakeli ir tai tik vienam nuleidimui,nespedi pilti,kazkokia nesamonė
Atsakyti
-15

D
Daugiadienis
2021-03-11 10:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po gero pasisedejimo, kai nueinu į tulika būna toks geras kvapas, kad kaimynė su šaukštu pradeda barskint į vamzdį, dedasi dujokauke ir bėga į kiema
Atsakyti
-51

SKAITYTI KOMENTARUS (37)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų