Kaimynai liko šoke: vyras pūvantį brolio lavoną laikė namuose

Kaimynai buvo šokiruoti, kai sužinojo, kad Ukrainoje, Novomoskovsko mieste gyvenantis Valerijus keletą mėnesių laikė savo jaunesniojo brolio Andrėjaus lavoną.

Vyras gyveno su pūti pradėjusi brolio lavonu keletą mėnesių tik todėl, kad turėtų su kuo pasikalbėti.  Keletą mėnesių brolių nematę kaimynai susirūpino ir buvo šokiruoti, kai sužinojo, kad 42 metų Andrėjus mirė ir buvo paliktas toliau gulėti ant sofos.

Šalia gyvenanti Albina sakė, kad ji buvo sukrėsta „siaubingo kvapo“, vos tik įžengė į brolių namus Ukrainoje. Vyresnysis brolis Valerijus paaiškino, kad nebūtų galėjęs pakelti širdgėlos laidojant mylimą brolį, kuris, manoma, patyrė netikėtą širdies smūgį ir mirė praėjusių metų rudenį.

Vietoje to, kad brolį palaidotų, 52 metų Andrėjus irti pradėjusį kūną laikė namuose ir toliau kalbėjosi su broliu taip, lyg jis vis dar būtų gyvas, nes „nenorėjo būti vienišas“, praneša dailystar.co.uk

Kaimynė Albina vietinei žiniasklaidai sakė: „Kai įėjome į namus pajautėme siaubingą dvoką. Žmogaus figūra gulėjo ant sofos, jis buvo apklotas antklode. Kai numetėme antklodę pamatėme pūvantį žmogaus kūną. Valerijus keletą mėnesių valgė ir miegojo šalia pūvančio lavono. Jis elgėsi taip, lyg jo brolis vis dar būtų gyvas, kalbėjosi su juo. Jis sakė, kad labai bijojo vienatvės.“

Kaimynai pasakojo, kad Valerijus, norėdamas sulėtinti kūno irimo procesą, visą žiemą gyveno be šildymo.

Kitas kaimynas, Aleksėjus, sakė: „Langas jų namuose buvo praviras visą žiemą. Man buvo smalsu, negi namuose taip karšta.“

Vietinė žiniasklaida pranešė, kad po policijos vizito kūnas buvo išvežtas į morgą. Vėliau bus surengtos tinkamos laidotuvės, kurias kompensuos valstybė.

„Vyras su savo brolio kūnu gyveno 4 mėnesius. Pirminės ekspertizės metu smurto žymių nepastebėta. Pagal dabartinę versija, auka mirė dėl natūralių priežasčių, tačiau vyksta išsamesni tyrimai mirties priežasčiai nustatyti“, – sakė policijos atostovė Hanna Starchevska.

Kaimynai pasakojo, kad broliai gyveno paprastą gyvenimą, kartais kartu atsipalaiduodavo vartodami alkoholį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų