REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“ 2023 kviečia visus susiburti gražiam tikslui – aukoti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Mažiesiems „Išsipildymo akcijos“ herojams palaikymą ir šilčiausius linkėjimus siunčia pats Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.

Jau 21 metus skaičiuojanti „Išsipildymo akcija“ 2023 kviečia visus susiburti gražiam tikslui – aukoti tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai. Mažiesiems „Išsipildymo akcijos“ herojams palaikymą ir šilčiausius linkėjimus siunčia pats Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.

REKLAMA

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda skyrė jautrius žodžius:

„Visi kartu kurkime Lietuvą kaip namus, kaip šeimą, kurioje apkabiname vieni kitus – ir kai gera, ir kai sunku. Vienintelė kalba, kurią suprantame visi – yra meilės kalba. Patirkime bičiulystę ir dovanojamą džiaugsmą drauge.“

Jam pritarė ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

„Matėme istorijas tėvų ir vaikų, kurie susidūrė su sunkiausiais iššūkiais. Jie yra šių laikų didvyriai, įveikę didžiausius išbandymus, sunkumus pačiu sunkiausiu laikotarpiu. Tegu mūsų gerumo banga skrieja po Lietuvą. Palaikykime vieni kitus. Būkime kartu“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Herojų istorijos

Stebuklinguose paramos projekto namuose, kuriuos gaubia viltis, kad kiekvienas vaikas augtų laimingas ir sveikas, jau šį vakarą apsigyvens jautriausios mažųjų „Išsipildymo akcijos“ 2023 herojų istorijos.

REKLAMA

Tai – sunkiai sergantys vaikai, kuriems jų šeimos, kad ir kiek stengtųsi, padėti jau nebegali, nes medicininės priežiūros poreikiai viršija tėvų bei artimųjų galimybes. Tai – vaikai, kuriems padėti galime tik kiekvienas iš mūsų.

Tarp šių vaikų – su neišvysčiusiomis kojytėmis ir rankytėmis gimusi Sofija, kiekvieną dieną kenčianti didžiulius skausmus nuo nepatogių, žaizdas atveriančių protezų. Taip pat – 7-metis Martinas, kovojantis su sunkiai gydoma epilepsija, autizmu ir kitais tą lydinčiais susirgimais.

Išgirsime ir 10-ies vaikų šeimoje augančios bei nuolatos už galimybę regėti mus supantį pasaulį kovojančios Olgos istoriją. Abejingų nepaliks ir Lukas – staigios nelaimės metu vaikas apdegė daugiau nei 50 procentų savo kūno… O Grytės ir Beno ir istorija atskleis aparato, kurio iki šiol neturi nė viena mūsų šalies ligoninė, svarbą.

REKLAMA
REKLAMA

Ir tai – tik kelios istorijos, kurios jau šį vakarą mums primins, jog ne visi mūsų šalies vaikai šiandien gali džiaugtis nerūpestinga, paprasta ir šviesia vaikyste. Tačiau mes esame tie, kurie galime tą pakeisti.

Šį vakarą į gėrio ir švelnumo kupinus paramos koncerto namus pakvies Marijus Mikutavičius, Renata Šakalytė-Jakovleva, Mindaugas Stasiulis ir Inga Jankauskaitė.

Čia išgirsime ne tik jautrias šių metų vaikų istorijas, susitiksime su ankstesnių „Išsipildymo akcijų“ herojais bei tokiais svečiais kaip kunigas Ričardas Doveika ar visuomet gerą nuotaiką skleidžiantis Gian Luca Demarco, bet išgirsime ir puikiai šalyje žinomų žmonių, specialiai vaikams skirtus palinkėjimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O ryškiausios šalies žvaigždės šių metų akcijos herojams ir kiekvienam žiūrovui skirs gražiausius savo kūrinius. Vilties ir gerumo nuotaikos prieš artėjančias šventes įkvėps Katažina Zvonkuvienė su dukrele Kornelija ir vaikų choru, o kūrinį svarbiausiam mūsų ramsčiui – šeimai – paskirs Iglė Bernotaitytė.

Taip pat įspūdingame „Valdovų rūmų“ kieme, kuris pavirs į tikrą ledo pasaką, pasirodys ir jautrusis Mantas Jankavičius, naujo albumo dainą pristatysiantis Merūnas Vitulskis bei tokie garsūs atlikėjai kaip Saulius Prūsaitis, I. Jankauskaitė ir M. Mikutavičius.

Jau 21 metus iš eilės savo pečius suremiame tam, kad sunkiai sergančių vaikų ir jų tėvelių gyvenimas taptų lengvesnis. Nuo 2003 metų „Išsipildymo akcija“ antram gyvenimui prikėlė 300 sunkiai sergančius vaikus, prisidėjo prie daugiau nei 200 globos įstaigų gyvenančių mažųjų kasdienybės ir atnaujino ne vieną dešimtį medikams reikalingos įrangos.

O šiemet prie TV3 ir ilgamečio partnerio SEB banko inicijuoto paramos projekto prisijungė ir „Išsipildymo akciją“ globojantis prekybos tinklas „Maxima“. Gausėjantis akcijos draugų ratas teikia džiaugsmo ir vilties, kad nuo šiol bus galima padėti ir dar gausesniam vaikų būriui. „Išsipildymo akcija“ bendradarbiauja su aukojimo internetu portalu aukok.lt, telekomunikacijų operatoriumi TCG, operatoriais Bitė, Tele2 ir Telia. Skambinti ar rašyti trumpąsias SMS žinutes ir paaukoti galite šiais numeriais: 1891 – 5 EUR, 1892 – 10 EUR.

Nebetikiu gerovės valstybės kūrėju. Ką jis patvarkė vidaus gyvenime ar atstatydino bent vieną tinginį ministrą,kaip darė Grybauskaitė?
Ponas prezidente o kur gerovės valstybė jei prašot pinigų iš žmonių.
Prezidentas tikrai nekuria Lietuvos gal kai išsirinksime kita tikrai kursime Lietuva .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų