Rašyti komentarą...
Balsuosiu už G.Nausėdą, nes jis labai nepatinka buvusiems kgb-stams yra puolamas tam tikros žiniasklaidos, be to patinka tuo, kad yra išsilavinęs, turi savo nuomonę
Kai mes su Petru kūrėm Lietuvą
Kai mes su Petru kūrėm Lietuvą
kai kas, pasirodo, prezidentūros kieme lipdė sniego senį besmegenį
Kas kuria,o kas milijonus tratina ir svetimus šeria...
Mes tai jau seniai kuriame
Mes tai jau seniai kuriame
O jūs dar nepradėjote?
..., o valdžia toliau griaus.
Taigi susikūrė namus Pavilnių regioniniame parke padedant teismui.
Nuosirdus ACIU uz begalini rupesti lietuviu tauta ir sukurta geroves valstybe.
Pasiūlymai,rodos geri,bet ar turime pavyzdį iš vyriausiojo... Kai buvo apkaltintas Anušauskas, paviešinęs slapą informaciją-kas iš to išėjo,arba buvo akcija Bairaktaro pirkimaui-prezidento negirdėjome,kai pinigai buvo surinkti, išgirdome-prezidentas irgi pritaria... Ir daug kitų skaldytojiškų redplikų,todėl čia tušti žodeliai.
Tai jau sukūrei gerovės valstybe
Tai jau sukūrei gerovės valstybe
Nesupratau išmaldos prašai ar kaip čia
Vos D. Žalimui pasiskelbus kandidatuosiant į Prezidentus, matėme skambius Laisvės TV anonsus-reklamas, jog tuoj tuoj įvyks laida skirta būtent Žalimui
Teko kreiptis į VRK dėl vieno kandidato išskyrimo ir jam teikiamos reklamos. O skambūs anonsai iš karto po to kreipimosi dingo iš eterio.
Vakar pasiskelbė prof. I. Vėgėlė, jei jau Laisvės TV, kaip žiniasklaidos priemonei, kuria jie prisistato, visi kandidatai be išimties yra lygūs, tai kur tie skambūs anonsai ir ką tik kandidatui dedikuota laida? O gal vis tik Laisvės TV ir laisvės partija ne veltui pavadinimais sutampa?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų