Estijos prezidentės nuotrauka tapo internetu hitu: ar pastebėsite kodėl?

Estijos prezidentę Kersti Kaljulaid ir Estijos ministrę pirmininkę Kaja Kallas šiomis dienomis galima šmaikščiai pavadinti tikru interneto hitu. Mat šių dviejų politikių nuotrauka, dėvint sportinius batelius prie suknelių, sparčiai plinta įvairiose grupėse. 

Nuotraukoje matomos Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid ir Estijos ministrė pirmininkė Kaja Kallas. Galbūt ši fotografija ir atrodytų niekuo neišsiskirianti, tačiau įdėmiau pažvelgus, galima pastebėti, kad abi politikės susitikimo metu dėvi sportinius batelius. 

Ši nuotrauka greitai išplito internete, mat įvairiausias politikes daug kam yra įprasta matyti dėvint aukštakulnius. Internautai neslėpė susižavėjimo šiomis politikėmis, nors atsirado ir tokių, kurie vis dėlto tikino, kad politikėms vertėtų laikytis protokolo:

„Patogu tai taip, bet protokolas yra protokolas, ir čia su lytim niekuo nesusiję. Vyrai per didžiausius karščius kažkodėl irgi švarkus su marškiniais ilgomis rankovėmis dėvi“, – rašė viena iš komentatorių.

Netrukus kita komentatorė pastebėjo, kad galbūt ši nuotrauka nėra daryta oficialiame renginyje, todėl ir sportiniai bateliai čia tikrai tinka.

„Na, nemanau kad šita nuotrauka daryta kokiame oficialiame renginyje, kur reikia laikytis protokolo. O kaip kasdieninis darbinis stilius – tai kodėl gi ne, tikrai gražiai paderinta, labai į akis nekrenta“, – viešoje erdvėje rašė ji. 

Nuotrauka pirmadienio dieną ir toliau sparčiai dalijamasi įvairiose feisbuko grupėse. 


Rašyti komentarą...
C
Cha
2021-02-02 12:11:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ta prezidentė ir baisi.
Atsakyti
-3

A
ANT
2021-02-04 19:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš karto tai pastebėjau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų