Pėdų nuospaudas pašalinkite be jokio vargo: štai, ką reikia padaryti

Nuospaudos dažnai atsiranda ant rankų ir kojų ir paprastai nėra kenksmingos. Gydytojai pataria gydyti nuospaudas specialiais skustuvais, rūgštimis ar pemzos akmeniu, tačiau yra ir naminių gydymo būdų, kuriais galite panaikinti nuospaudas, naudodamiesi paprastais daiktais, esančiais namuose.

„Bright Side“ siūlo išbandyti šiuos būdus.

Sutrinkite šiek tiek aspirino

Paprastas aspirinas gali padėti sumažinti jūsų nuospaudas. Susmulkinkite maždaug 5 arba 6 tabletes aspirino ir sumaišykite su citrinos sultimis ir vandeniu. Padarykite pastą, kurią užtepsite ant nuospaudos.

Užtepus pastą apvyniokite vietą šiltu rankšluosčiu ir uždenkite plastikiniu maišeliu. Praėjus maždaug 10 minučių, nuospaudą patrinkite pemza. Nenaudokite šio metodo, jei sergate diabetu arba turite alergiją aspirinui.

Naudokite sodą.

Įpylus k sodos į vonelę ir pamirkius kojas galima išgydyti nuospaudas, tačiau yra ne toks netvarkingas būdas. Sumaišykite sodą su vandeniu, kad gautumėte pastą, ir reguliariai tepkite ją ant savo pėdų, kol nuospaudos išnyks.

Pamirkykite arbatoje

Šilta arbata visada paguodžia, bet ji gali būti naudinga ir odai. Mirkydami nuospaudas, į vandenį įmaišykite ramunėlių arbatos arba arbatmedžio aliejaus. Jei arbata nudažo odą, tai lengvai galima pataisyti muilu ir vandeniu.

Padarykite acto kompresą

Pamirkykite medvilnės audeklą acte ir uždėkite jį ant nuospaudų. Palikite jį nakčiai, o ryte pėdas patrinkite pemza. Įsitikinkite, kad actas liečia tik nuospaudą, o ne aplinkinę odą.

Naudokite ananasų griežinėlius.

Ananasų žievelėse yra fermentų, kurie gali padėti sušvelninti ir net pašalinti nuospaudas. Uždėkite nedidelį šviežio ananaso gabalėlį ant pėdos ir apvyniokite audinio gabalėliu, kad jis liktų vietoje. Tai turėtų būti daroma bent vieną naktį per savaitę.

Naudokite alijošių

Šiam būdui galite naudoti alijošiaus lapą arba gryną alavijų gelį. Ant nuospaudos užtepkite gelį ir uždenkite tvarsčiu. Nuospauda turėtų tapti pakankamai minkšta, kad pavyktų nuvalyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų