Pamačiusi internetu įsigytą suknelę mergina liko priblokšta: už ją paklojo 200 dolerių

Pirkti drabužius internetu visada kiek rizikinga, nes niekada nežinai, ką tiksliai gausi.

Norint įsitikinti, kad prekė bus kokybiška, geriausia ja pirma pasidomėti internete – pasiskaityti apie gamintoją, apsvarstyti, ar jos kaina priimtina ir perskaityti kitų pirkėjų atsiliepimus. Tačiau net ir visa tai padarius, išlieka rizika gauti daiktą, kuris nė iš tolo neprimena to, ką įsivaizdavote.

„TikTok“ naudotoja vardu Anna Dinh neseniai šią pamoką išmoko sunkiuoju būdu – ji 200 JAV dolerių manė išleidusi nuostabiai, tviskančiai mėlynai ilgai suknelei. Tačiau jos gauta prekė atrodė visai kitaip, nei mergina tikėjosi, rašoma mirror.co.uk.

Anna pasidalino juoką keliančia internetinio apsipirkinėjimo nesėkme socialiniuose tinkluose. Savo vaizdo klipe ji parodo tos suknelė, kurią manė perkanti nuotrauką – suknelė atrodo švelnių formų, firminė, puošni. Ta suknelė, kuri jai buvo atsiųsta, yra visiškai permatoma, be blizgučių ir be formos. Nė iš tolo nepanaši į pirmąją nuotrauką!

Publikuodama savo vaizdo įrašą Anna rašė: „Beviltiška – niekaip neįmanoma internetu nusipirkti geros suknelės.“

Nuo tada, kai buvo įkeltas į „TikTok“, jos vaizdo įrašas jau peržiūrėtas beveik du milijonus kartų ir surinko 350 000 patiktukų.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2021-01-13 16:24:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parduotuvei pirkite,o ne inrenetu,nes nežinai ką gausi.Suprantama žmonės nori pigiau gaut.Dauguma taip ir nepasimoko.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų