Didžiulio apgamo paženklintos mergaitės mama apie operaciją negalvoja: „Ji tik dar gražesnė“

Dažnai sakoma, kad kiekvienas vaikas savo tėvams yra pats gražiausias. Tai neabejotinai patvirtina ir viena mama, kuri nesureikšmina didžiulio apgamo ant dukters veido, bet ir tikina, kad tai yra jos išskirtinumas.

Kai Ebony and Jamie King iš Hadersfildo susilaukė dukrelės Harper, jie neslėpė buvę šokiruoti, mat pamatė didžiulį apgamą, dengiantį dalį mergaitės veido. Nors tėvai džiaugėsi gimusia dukra ir laikė ją gražia, iš karto pradėjo galvoti apie tai, kaip su ja bus elgiamasi, kai ji paaugs.

„Mums buvo šokas, kai pamatėme tą apgamą, bet labiausiai sujaudino mintis, kaip su ja elgsis jai augant. Žmonės gali būti labai žiaurūs. Bet mums tai yra tik dalis jos ir mes jos kitokios jau nebeįsivaizduojame.

Vyresnieji broliai ir seserys vadina tai išskirtiniu ženklu ir mes manome tą patį – Harper yra ypatinga ir dėl apgamo tik dar gražesnė. Ir mes jai būtinai tai sakysime kiekvieną dieną“, – mirror.co.uk sakė 34-erių mergaitės mama.

Specialistai šeimai nurodė, kad apgamas yra įgimtas, tačiau labai retas dalykas. Laimei, apgamas neturėtų sukelti jokių sveikatos problemų mažylei, tačiau jai bus atliekami tolimesni tyrimai.

Nori, kad dėl operacijos apsispręstų pati

Kol kas pusės metų turinčios mergaitės tėvai nurodė negalvojantys apie operaciją, nors ir sulaukė tokio pasiūlymo:

„Apgamą būtų galima pašalinti, tačiau tam reikėtų odos transplantacijos, tad tai neišvengiamai būtų skausminga procedūra, po kurios liktų randai. Mes nusprendėme palikti šį sprendimą pačiai Harper, kai ji paaugs ir galės nuspręsti pati.

Mes ją dieviname, nes ji tobula, tiesa, labai išdykusi mergaitė. Žinau, kad jos gyvenimas nebus lengvas, ji susidurs su daugybe iššūkių, bet mūsų darbas yra paversti ją ypatinga ir padėti pamatyti, kad apgamas ją tik dar labiau puošia.“


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-03-06 19:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl gimsta vaikai su tokiais apgamas,dėlto,kad mama būdama nėščia išsigando.Ar šuns,vilko,arba susidurus buvo su ugnimi.Begalo graži mergytė
Atsakyti
0

P
Pakraupau
2021-03-09 15:25:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vargsas vaikas, ypac mergaite, o si motina gryna pusprote, koks cia grozis?? Patycios neisvengiamos, kaip ji drauga susiras, kas i ja ziures? Baidysis visi. Operacija tiesiog butina.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų